Dodaj do ulubionych

Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków PO na

10.08.07, 17:19
forum. Jak Tusk atakował PiS - to dobry,
jak Tusk ma własne poglady i własna gre polityczna to zły?
Hipokryci ze szkoły Kalisza..., polityczne gorsety nie uciskają tych, którzy je nakładają innym...
P.S.Gram w otwarte karty jestem sympatykiem PiS-u.
Obserwuj wątek
    • enigmatiker Platforma to większe lewactwo niż SLD 10.08.07, 17:21
      Swoje prawdziwe oblicze pokazali popierając "becikowe".
    • jaa_ga Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:21
      Jak widzę, że tacy jak ty bronią Tuska
      to mi się sygnał ostrzegawczy odzywa
      • cat8cat Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:26
        rzuć nożyce na stół a same się otworzą....
      • cat8cat Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:49
        jaa_ga napisała:

        > Jak widzę, że tacy jak ty bronią Tuska
        > to mi się sygnał ostrzegawczy odzywa
        -------------------------------------------
        Żakowski broni Leppera, ja moge pare słów prawdy powiedzieć o Tusku...
    • oda_nobunaga Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:25
      Wszystko co jest przeciw PIS jest dobre, kto nie z nami ten przeciw nam
      Lepper w rządzie to cham i złodziej , Lepper poza rządem to niewiniątko i
      ofiara, a wszelkie zarzuty pzreciw niemu są zmyślone:))) Downom najbardziej
      rozmiłowanym w PO czy innym SLD chodzi tylko o to by odrestaurowac porządek 3
      RP, a te wszystkie ich zarzuty to wyłącznie narzędzia, które można zmieniać i
      dobierać wedle aktualnym potrzeb:))
      • wanda43 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:29
        Chodzi o to, aby nie wpasc w bloto i odsunąc PiS od wladzy. Kazdy inny rząd
        bedzie lepszy.
        • mak67 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:30
          Oczywiście z Olejniczakiem jako premierem
          • oda_nobunaga Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:32
            > Oczywiście z Olejniczakiem jako premierem
            Tylko pod warunkiemL:)))))
          • wanda43 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:34
            Wszystko jedno,byle nie z kualicji obecnej.
      • rzewuski1 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:34
        oda_nobunaga napisał:

        > Wszystko co jest przeciw PIS jest dobre, kto nie z nami ten
        przeciw nam
        > Lepper w rządzie to cham i złodziej , Lepper poza rządem to
        niewiniątko i
        > ofiara, a wszelkie zarzuty pzreciw niemu są zmyślone:))) Downom
        najbardziej
        > rozmiłowanym w PO czy innym SLD chodzi tylko o to by odrestaurowac
        porządek 3
        > RP, a te wszystkie ich zarzuty to wyłącznie narzędzia, które można
        zmieniać i
        > dobierać wedle aktualnym potr


        kto Lpeera do rzadu powołał?
        wy prawiczki jestescie chorzy z nienawisci
        pozatym dla lewicy PiS i PO to jedna bajka
        bijcie sie miedfzy soba jak to macie w zwyczaju
        i do koscioła marsz
        rydzyka słychac i prawo boze wprowadzac
        nowe koscioły budowac
        • oda_nobunaga Re: Skowyt lewactwa ..rzewulski 10.08.07, 17:43
          No i co z tego tłuku że wzieli Leppera czy Giertycha na ministrów Skoro to w
          praktyce oznaczało początek końca tych ludzi??? Zostali zamienieni w maszynki
          do głosowania i przystawki opier...lani co drugi dzień. A był taki czas gdy
          smaobrona była na 1 miejscu w sondażach...dzisiaj oczywiscie Lepper trafił pod
          ochrone platformersów bo podobno CBA coś tam cos tam, ktoś cos podejrzewa bez
          zadnych dowodów
          Permanentnie ocipiali plącza sie w swoich zarzutach, a jak im sie to wykaze
          zaczyna sie bełkot i wyzwiska Wszystko to skłania do podejrzen ze tak naprrawde
          chodzi o coś innego niestety..
          • rzewuski1 Re: Skowyt lewactwa ..rzewulski 10.08.07, 17:47
            o koncu tych ludzi zadecyduja wyborcy
            a nie pan Kaczynski i jego mafia
            a bełkot i zenada to ta prowokacja wobec Leppera
            tak załosnie sperdolonej sprawy tylko pogratulowac
            Lepper bez problemu sie wybroni
            bo kazdy widzi ze to była prowokacja
            a w tym kraju jak ktos kogos chce zniszczyc i robi to tak załosnie i
            na siłe
            to skonczy fatalnie i słusznie
            • oda_nobunaga Re: Skowyt lewactwa ..rzewulski 10.08.07, 17:52
              Wyborcy rozliczą Endriego za słabość którą wykazał Kaczyński. Lepper to juz
              polityczny trup. A W niewinnośc tego łosia nikt nie uwierzy oprócz wyznawców
              wielkiego Donia oczywiscie, chyba że wiatry znów zaweiją z innej strony
      • mietowe_loczki skąd się borą tacy ciężcy idioci? 10.08.07, 17:41
        oda_nobunaga napisał:

        > Wszystko co jest przeciw PIS jest dobre, kto nie z nami ten
        przeciw nam
        > Lepper w rządzie to cham i złodziej , Lepper poza rządem to
        niewiniątko i
        > ofiara, a wszelkie zarzuty pzreciw niemu są zmyślone:)))

        Manipulujesz obrzydliwie. Nauki pobierasz w Salonie24? Nie wszelkie
        zarzuty wobec Leppera są zmyślone, tylko najprawdopodobniej te
        związane z rzekomą aferą gruntową.


        Downom najbardziej
        > rozmiłowanym w PO czy innym SLD chodzi tylko o to by odrestaurowac
        porządek 3
        > RP, a te wszystkie ich zarzuty to wyłącznie narzędzia, które można
        zmieniać i
        > dobierać wedle aktualnym potrzeb:))

        Uważaj, bo 'downy z PO' (gratuluję poziomu dyskursu) zaczynają się
        łasić do Jarosława i PiS. A takie notki później zostają -
        wyszukiwarka jest cierpliwa.
        • oda_nobunaga loczki 10.08.07, 17:47
          1 Wszyskie zarzuty wobec Leppera za czasów koalicji sa prawdziwe, wszytkie inne nie
          2 Platfusy Łaszą się bo nic innego im nie pozostało a i przejadą się jak zwykle
          • mietowe_loczki Re: loczki 10.08.07, 17:57
            Zdaje się chyba, że już w momencie objęcia swoich stanowisk w
            rządzie Lepper miał na koncie PRAWOMOCNE wyroki. Przypominali wam o
            tym ci, których teraz podejrzewasz o najgorsze z nim machloje. Nie
            przeszkadzały ci wtedy te wyroki?

            Być może się przejadą, nie obchodzi mnie to za bardzo. Nie zdziwi
            mnie jednak, kiedy po ewentualnym zawiązaniu z nimi koalicji,
            zaczniesz wychwalać cnoty PO pod niebiosa.
            • oda_nobunaga Re: loczki 10.08.07, 18:07
              Miał wyroki i 20% poparcia, ale zostali wydymani przez pIS a to mnie cieszy -
              warto było
              Na PO nie zagłosuje I promise
              • mietowe_loczki Re: loczki 10.08.07, 18:15
                20% poparcia?!?

                Jaki jest sens brać kolesia do rządu (inteligencja + media są
                przeciwne) i kompromitować się z tego powodu, a następnie go
                wydymać, jak to pięknie określasz, głosząc przy tym farmazony o
                oczyszczaniu państwa i stosowaniu równych kryteriów dla wszystkich
                (ku ogólnemu zdumieniu inteligencji i mediów)?

                Coś ostatnio często przypomina mi się przypowieść o rabinie i kozie.
                • chateau Re: loczki 10.08.07, 18:22
                  Witam :)

                  To żart odczytywany zazwyczaj nie do końca. Jeśli się głębiej zastanowić można
                  dojść do wniosku, że najlepiej na tej sytuacji wyszła koza - odrobina stresu,
                  pewien czas życia w luksusie, nowe znajomości.

                  A czego doświadczyli właściciel kozy i rabin? Narzekania, złorzeczenia i nieomal
                  pogróżki ;-)
        • woda.woda Wygląda na to, że z PiS-u. 10.08.07, 18:03

    • konto.w.koncie tylko podszywanie lewactwu pozostało 10.08.07, 17:32
      bo ich sytuacja wcale tak różowo nie wygląda
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4381081.html
    • mietowe_loczki Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:35
      No proszę. PO popierająca PiS awansowała już na partię "mającą swoje
      własne poglądy". Co za obrzydliwe zakłamanie e-pisiątek, którzy
      wcześniej odsądzali tę miernotę od czci i wiary.
      • jaa_ga Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:53
        Jezu, jakie to obrzydliwe...
        W 5 minut tak diametralnie zmienić front...
        To dowód, że PIS wykorzysta PO do imentu
        Już zwietrzyli zwierzynę, hieny...
        • mietowe_loczki Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:00
          Oczywiście, że obrzydliwe. Sikorski, Lepper, Kaczmarek - 'skazani'
          bez wyroku, z dnia na dzień. I te posty nawołujące do ich
          publicznego potępienia. Niedobrze się robi. I wszystko okraszone
          nacjonalistyczno-martyrologicznym sosem. I wszystko dla dobra Polski
          (bo chyba co do tego nikt nie ma wątpliwości...).
        • chateau Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:00
          E tam. Trzy "nicki" produkujące się na FK usiłujące prowokować ma poziomie
          starszaków. Pogłoski o tym, jakoby PO wpadło w sidła i jest szarpane przez hieny
          są nieco przesadzone ;-)
          • jaa_ga Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:07
            Ale one (nicki) projektują dokładnie to,
            co się na naszych oczach lęgło w głowach pisowskiej wierchuszki,
            a my nie mogliśmy (a jak widać, nie będziemy mogli) NIC z tym zrobić
            • chateau Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:10
              Ale co się ulęgło? Że wszystkiemu jest winne PO?
              To fakt, nawet Kaliszowi i Napierniczakowi ;) się udzieliło.
              • jaa_ga Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:25
                "Oni są tam, gdzie stało ZOMO"
                Juz nie są?
                Interes?
                • chateau Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:33
                  Przeszli obok? :)))

                  Jasne, że interes. Ale żeby się w doopach nie poprzewracało to można
                  Cimoszewicza przypomnieć albo dziadka odkopać.

                  Powtórzę - wszelkie uproszczenia są mylące, bo do wyborów potrzeba głosów PiS,
                  PO i SLD (np.), a na powołaniu komisji _teraz_ PiS niekoniecznie musi stracić a
                  PO czy SLD zyskać. Kalisz miał oczywiście sporo racji, trochę pojechał bez sensu
                  ale to nie są jakieś prawdy objawione. Oczywiste, że PiS ma w ręku TV, radio i
                  część prasy. Oczywiste, że nie omieszka z tego skorzystać. Ale Kalisz proponuje,
                  żeby się od razu sami powiesili - bo z własnej woli przed wyborami tego radia
                  ani TV nie oddadzą. Any ideas? :/
                  • jaa_ga Sam zobacz 10.08.07, 18:54
                    Według Tuska ustalono, że Sejm zdecyduje o samorozwiązaniu na pierwszym
                    wrześniowym posiedzeniu, co oznacza wybory 21 października. Lider PO dodał, że
                    jest pewien, że tak właśnie będzie.

                    Czy na pewno? Jeden z liderów PiS mówi nam, że wybory nie są przesądzone: -
                    Prezydent użył sformułowania "w istniejącej sytuacji", a sytuacja jest taka, że
                    Samoobrona ogłosiła wyjście z koalicji. Ale to się może zmienić, mamy czas na
                    rozmowy. Toczy się gra nerwów: czy my szybciej uwierzymy, że Samoobrona zrywa
                    koalicję, czy Samoobrona szybciej uwierzy, że idziemy na wybory - ocenia nasz
                    rozmówca.

                    I jeszcze to:

                    Poseł Platformy Obywatelskiej powiedział w Programie Pierwszym Polskiego Radia,
                    że sytuacja polityczna tak się zapętliła, iż wcześniejsze wybory będą korzystne
                    także dla Prawa i Sprawiedliwości. Będzie ono mogło bowiem zachować część wpływów.

                    No i co?
                    • chateau Re: Sam zobacz 10.08.07, 19:05
                      Ależ ja to wiem i podejrzewam, że nie jestem jedyny ;)
                      Pytałem co proponujesz. PiS bez walki wpływów się nie wyzbędzie.
                      Walka to wybory. OK, wybory w październiku to nie jest to, co tygrysy lubią
                      najbardziej. Ale co zamiast? Komisja ds. CBA + komisja ds. Blidy,
                      napier.d.alanka do wiosny, zero konkluzji - za to goowno fruwające podczas
                      komisji orlenowskiej to mały pikuś w porównaniu. Rezultat prac komisji -
                      nieznany. Efekty? Wzrost pozycji LPR i/lub SO abo SLD albo PiS, zależy jak kto
                      sprawę rozegra, jakie papiery podeśle, jak sprawę w TV nagłośni, kogo kim poszczuje.
                      Czyli robimy coś w nadziei, że będzie lepiej bez najmniejszej gwarancji, że tak
                      będzie. Czyli robimy po Polsku. A jak już kurna nie chcę, żeby było po polsku!
                      Ma być normalnie.
                      • cat8cat Re: Sam zobacz 10.08.07, 19:08
                        wiadomosci.onet.pl/1587205,11,item.html
                        • chateau Re: Sam zobacz 10.08.07, 19:25
                          Zobaczyłem. No i co? Bez zmian, takie ruchy w % to żadne ruchy.
                          Podobnie było poprzednim razem. Ale czego to dowodzi?
                      • jaa_ga Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 19:08
                        Czy tego nie widzisz?
                        Nawet Rokita to widzi...
                        • chateau Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 19:19
                          O geez - to po co ja się rozpisałem?
                          Pytam co radzisz? Bo diagnoza jest.
                          • jaa_ga Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 19:21
                            Zabić za wszelką cenę,
                            zanim hydrze zacznie na nowo łeb odrastać
                            • chateau Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 19:27
                              Primo - nie akceptuję "za wszelką cenę"? Tzn. za jaką? Co jesteśmy gotowi
                              poświęcić? Porządek konstytucyjny? :o

                              Secundo - jak zabić? W miarę konkretnie bym prosił.
                              • jaa_ga Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 20:02
                                Nie wiem. Ja nie jestem od strategii, nie mam narzędzi,
                                ale czuję, że PIS jest dużo za silny, aby mu na tym etapie pomagać się dźwigać z
                                kompromitacji. To skorpiony. Zabiją śmiertelnym jadem wybawcę
                                -
                                • chateau Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 20:24
                                  Pytanie, czy posunięcie Tuska ratuje PiS przed kompromitacją?
                                  Czy pomaga PiSowi? Z samej propozycji trudno cokolwiek wnioskować,
                                  to jeden z wielu ruchów na szachownicy.
                                  • jaa_ga Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 20:31
                                    Ale z tego ruchu nic nie będzie...
                                    Ruszył ZA wcześnie. Tak...o 10 dni za wcześnie.
                                    Powinni pocZekać na ostateczne (po wyjściu Leppera za szpitala) starcie.
                                    A teraz... ta obrzydliwa koalicja się odrodzi
                                    • chateau Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 20:47
                                      Zobaczymy. Przede wszystkim nie mógł nie ruszyć.
                                      • jaa_ga Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 20:53
                                        Na problemy

                                        "Iylko spokój i długie podania" -
                                        jak mawia pewien ekskoszykarz, przy okazji mój eksmąż,
                                        a obecnie wielki przyjaciel:-)
                            • cassidy_i Re: Z silnym PIS NIGDY nie będzie normalnie 10.08.07, 21:50
                              Biegu rzeki nie zawrócisz.
                              Jak się nie da zrobić nic ,żeby pisowi ubyło , to trzeba zrobić
                              wszystko żeby platformie przybyło.
      • cat8cat Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 17:59
        mietowe_loczki napisała:

        > No proszę. PO popierająca PiS awansowała już na partię "mającą swoje
        > własne poglądy". Co za obrzydliwe zakłamanie e-pisiątek, którzy
        > wcześniej odsądzali tę miernotę od czci i wiary.
        ----------------
        mało tego Tusk prowadzi własną gre o władze ...
        • cat8cat Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 18:37
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=66775182&a=66775182
    • m1o2i3 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 19:02
      Ty może grasz w otwarte karty,i tylko Ty,popatrz na Twoich przywódców,w jakie
      oni grają?Ee nie chce mi się znów wku..ać,dlatego tylko tyle.
    • warsawyak Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 19:37
      > P.S.Gram w otwarte karty jestem sympatykiem PiS-u.

      A łyżka na to: Niemożliwe! :-)))
    • bubba49 Re:Mówisz o sobie. 10.08.07, 19:39
    • tomek_bg To ludkowie pokroju Rydzyka, Wierzejskiego. 10.08.07, 19:47
      Ale pewnie masz rację, że sporo tu lewactwa, które się teraz odkrywa.

      --------------------------------------------------------
      Zaiste. Orwell ,Huxley i Zajdel wielkimi byli prorokami.
    • allspice Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 20:50


      cat8cat napisał:

      > forum. Jak Tusk atakował PiS - to dobry,
      > jak Tusk ma własne poglady i własna gre polityczna to zły?
      > Hipokryci ze szkoły Kalisza..., polityczne gorsety nie uciskają
      tych, którzy je
      > nakładają innym...
      > P.S.Gram w otwarte karty jestem sympatykiem PiS-u.

      To widać na forum od dawna...:(
    • jola_iza Re: Kocie, kocie 8 10.08.07, 20:52
      ty jeszcze myślisz samodzielnie? Tusk se może a Nam nic do tego. To nie hipokryzja to WŁASNE poglądy .
    • 440417mz Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 20:58
      Przy scenariuszu że Sejm trwa jeszcze do wiosny i w tym czasie działać będzie
      komisja śledcza do sprawy CBA,PiSowi ubędzie sporo.Nawet Tusk nie pomoże,a wtedy
      część elektoratu przejdzie do lewicy.W tym układzie LiD może osiągnąć nawet
      powyżej 26 %.Tylko Tusk będzie dążył do nie powołania komisji,aby PiS nie
      zniknął ze sceny.Bo Tusk ciągle wierzy w POPiS z jego osobą jako
      rozgrywającą.Durne marzenia prezydenta tylko na bilboardach.
      • cat8 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 10.08.07, 23:01
        Nienawiść zaślepia..
        • cat8 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 11.08.07, 09:10
          wiadomosci.onet.pl/1587472,11,item.html
          • cat8 Re: Skowyt lewactwa podajacego się za sypatyków P 11.08.07, 10:33
            Proponuje lewactwu powołanie rządu składającego sie wyłącznie z artystów,może wtedy wszystko zagra ....:)))))))
    • migrena74 jak tylko skrytykuje Tuska to slysze 11.08.07, 09:15
      ze powinnam glosowac na PO dla dobra kraju, a ja nie znosze ani PiS ani PO,
      jakos juz nie widze miedzy nimi roznicy
    • bogucjusz Cienki pisk bolszewii popierajacej PiS 11.08.07, 09:27
      Mnożenie coraz głupszych wątków z cyklu "brawo PiS", mnożenie klonów nickowych,
      postępująca impotencja argumentacyjna, frustracja topiona w inwektywach,
      merytoryczna próżnia.

      Jacy przywódcy, tacy wyznawcy. Już wkrótce spuścimy wode po jednych i drugich, i
      żadne krzyki i machania łapkami nie pomogą.


      ---
      Tzw. "Prawo i Sprawiedliwość", patrz --> nadużycie semantyczne
      • migrena74 Re: Cienki pisk bolszewii popierajacej PiS 11.08.07, 09:29
        fajnie by bylo, ale obawiam sie, ze jeszcze troche zostana
        • cat8 Re: Cienki pisk bolszewii popierajacej PiS 11.08.07, 13:04
          migrena74 napisała:

          > fajnie by bylo, ale obawiam sie, ze jeszcze troche zostana
          ----------------------------------------------------
          fajny skowyt lewicy odsuniętej od "zdobyczy".....
          rzady lewica traktuje jako przyzwolenie na lewe interesy...
    • zablokowany1 Towarzyszu bolszewiku kogo dzisiaj okradliście? 11.08.07, 09:45
      Bo coś pieprzycie bez sensu.
      • cat8 Re: Towarzyszu bolszewiku kogo dzisiaj okradliści 11.08.07, 10:42
        zablokowany1 napisał:
        oj lewactwo nie może kraść, bo jest odsunięte od koryta i teraz może tylko brzebierać nóżkami....:)))
        • cat8 Re: Towarzyszu bolszewiku kogo dzisiaj okradliści 13.08.07, 17:56
          Hipokryci zdejmują na forum maski, po wyborach pewno znów je założą
          :)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka