02.09.07, 09:41
"Koncern Energetyczny Energa to jeden z większych polskich dostawców prądu. Po ostatnich wyborach władzę w Enerdze oraz w jej wielu spółkach zależnych zaczęli sprawować ludzie mianowani przez PiS lub związani z PiS. Im też teraz grunt pali się pod nogami, bo po zmianie władzy wszyscy pisowcy stracą posady. Żeby tego uniknąć, zarząd Energi przy zgodzie rządu zapewnił sobie (i pracownikom) 10-letnie gwarancje zatrudnienia i wynagrodzenia. Oznacza to, że Energą przez dekadę będą rządzić ci sami ludzie – bez względu na to, czy będą to robić dobrze, czy źle. Przed poprzednimi wyborami również w przemyśle energetycznym podobne gwarancje poparł rząd SLD. Waldemar Kuchanny, autor artykułu, pisze, że członkowie (!) PiS trzęśli się wówczas z oburzenia. Dziś idą śladami SLD i uważają, że nic złego się nie dzieje."
Hihi- moralni , prawi i sprawiedliwi
Obserwuj wątek
    • gryziec Re: PiSmeni 02.09.07, 09:50
      O, takich kwiatków jest więcej

      30 sierpnia 2007, Donald Tusk ogłosił apel do urzędników
      państwowych, aby “nie uczestniczyli w ponurych intrygach władzy
      Jarosława Kaczyńskiego”.
      Karski stwierdził, że wypowiedź Tuska “ocierała się o nawoływanie do
      zamachu stanu”

      W październiku 2004 PiS zwrócił się do urzędników państwowych,
      aby “sprzeciwiali się antygospodarczym decyzjom rządu Belki. Aby nie
      powtórzyła się sytuacja znana z afery Rywina, że prawdopodobnie pod
      wpływem nacisków urzędnicy niższego rzędu biorą na siebie
      odpowiedzialność za decyzje, które skutkują postępowaniami
      prokuratorskimi”. PiS obiecuje też “daleko idące wsparcie wszystkim
      urzędnikom, którzy odważą się mówić”.
      www.spieprzajdziadu.com/2007/08/30/zamach-stanu-i-krotka-pamiec/
      • jola_iza Re: PiSmeni 02.09.07, 10:01
        gryziec napisała:

        > O, takich kwiatków jest więcej
        I właśnie na takich kwiatkach opozycja powinna budowac swoją kampanię. Pisać, wymieniac po nazwiskach, to trafia do lokalnych społeczności.
        >
        • wan4 Re: PiSmeni 02.09.07, 10:08
          jola_iza napisała:
          > I właśnie na takich kwiatkach opozycja powinna budowac swoją
          kampanię. Pisać, w
          > ymieniac po nazwiskach, to trafia do lokalnych społeczności.
          > >

          dokladnie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka