rotepirat
12.09.07, 16:45
Przecież można wymienić elity. Jak długo trzeba będzie jeszcze oglądać w
telewizji czubków, półgłówków, tych co im opada jak trzeba, ćwierć
inteligentów i innych cymbałów.
Trzeba ograniczyć branie kasy z sejmu do dwóch kadencji.