Dodaj do ulubionych

Daj szanse innym, nie głosuj na durni

12.09.07, 16:45
Przecież można wymienić elity. Jak długo trzeba będzie jeszcze oglądać w
telewizji czubków, półgłówków, tych co im opada jak trzeba, ćwierć
inteligentów i innych cymbałów.
Trzeba ograniczyć branie kasy z sejmu do dwóch kadencji.
Obserwuj wątek
    • monnot Re: Daj szanse innym durniom?! 12.09.07, 16:49
      Bo ty widzisz innych nie durniowatych?! Komu chcesz dac szanse?
      Czytajac twoj post, widze,ze ty nawet cwierc nie jestes...
      • rotepirat Re: Daj szanse innym ... 12.09.07, 16:57
        Jest w naszym kraju dużo mądrych ludzi, którzy nie pchają się tak bezczelnie do
        koryta. Tylko popatrz jak kolesie zmieniają pariie - nawet nie poględy, bo ich
        nie mają. Trzeba tą chołotę po prostu pogonić. Trzeba będzie w końcu zmienić
        ordynację wyborczą, gdyż ludzie mają dosyć przywożenia w teczkach durni.
        Spójrz prawdzie w oczy.
    • mariner4 Przede wszystkim nie powinno być odprawy 12.09.07, 16:52
      dla posłów, w przypadku niedokończenia kadencji. Parlamentarzyści nie wykonali
      warunków kontraktu ze społeczenstwem, po wyborach.
      M.
      • monnot Re: To Bruksela decyduje 12.09.07, 16:57
        o 80% praw i zarzadzen, wiec trzeba odpieprzyc sie od poslow i
        zaprzestac sarkastycznych uwag.
        Chcesz Europe, to ja masz!
        • etta2 Re: To Bruksela decyduje 12.09.07, 18:01
          Skoro to Bruksela nami rządzi, to PO CO NAM RZĄD? Po co sejm, skoro
          nie może uchwalać prawa?
          Myśl trochę, człowieku, bo takie bzdury wypisywać, to wstyd.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka