pies_na_czarnych
18.01.08, 13:47
Alternatywny rzad palacowy ma znowu problemy. Chyba sie obrazi, aby
moc zerwac poniedzialkowe rozmowy :o(
m.onet.pl/_m/a0785d45e8dff10ae80c35b02303f025,14,1.jpg
"Rząd lekceważy prezydenta"
www.tvn24.pl/-1,1535789,wiadomosc.html