Dodaj do ulubionych

Palac - Problem.

18.01.08, 13:47
Alternatywny rzad palacowy ma znowu problemy. Chyba sie obrazi, aby
moc zerwac poniedzialkowe rozmowy :o(
m.onet.pl/_m/a0785d45e8dff10ae80c35b02303f025,14,1.jpg
"Rząd lekceważy prezydenta"
www.tvn24.pl/-1,1535789,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • koperczak5 Zawracanie głowy! 18.01.08, 16:05
      Rząd, parlament - po co to komu! Tylko zawracanie głowy!
      Wprowadzić Dyktaturę Kaczoriatu albo monarchię absolutną!
      Lechu rządź, panuj nad pokornym narodem!!!
    • wujaszek_joe co ten prezio, nie chce współdziałać? 18.01.08, 16:14
      jak mu każe konstytucja?
      to może zrezygnuje z funkcji prezydenta, to go i tak przerasta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka