paczula8
12.02.08, 16:52
www.korespondent.pl/index.php?x=artykul_r1&id=4461
pisze Tomasz Migdałek na stronie Korespondenta.
Nie brzmi dobrze prawda:) ale zgadzam sie z autorem, ze ..
"Ze strategicznego punktu widzenia, wybierając z alternatyw
możliwych, wolnorynkowa Polska powinna stanąć murem za Prawem i
Sprawiedliwością.
(...)
Rzecz nie idzie w tym momencie o to, kto co myśli o podatku liniowym
i prywatyzacji, ale o to, co ma być podstawą silnego i skutecznego
państwa, w tym także silnej gospodarki i autentycznie wolnego rynku.
(...)
Wychodzi na to, że wolnorynkowi przeciwnicy PiS pozbyli się go, ale
nie dostali nic w zamian, ba - zaczynają tracić. Polska razem z
nimi."
Od siebie dodałabym, że największy problem z rządem Tuska jest
taki, iż na długie lata skompromituje w oczach Polaków ideę wolnej
gospodarki rynkowej... co mnie martwi niezmiernie.