camille_pissarro
19.02.08, 18:43
ze strony wyborców PO ( do końca nie jestem przekonany czy to są
faktycznie autentyczni wyborcy PO, czy tylko chwilowi sympatycy PO,
którzy taktycznie głosowali na formację pod przywództwem Kaszuba ).
Te zajadłe ataki, nie wnoszące nic konstruktywnego, merytorycznego
do podnoszonych problemów, przez internautow , którzy mają inny
punkt widzenia ważnych spraw, mają nieco inne spektrum widzenia
bieżących problemów są zaprzeczeniem cywilizowanej wymiany poglądów.
Przecież jeśli nie zgadzamy się z zapodanym osądem, opinią nic nie
stoi na przeszkodzi pomimo różnych stanowisk spokojnie argumentować
swoje racje a nie tylko prowokować i obrzucać innych, z którymi nam
nie po drodze kalumniami. To dziw bierze , że elektorat mieniący sie
mianem konserwatywno-liberalnego ucieka się do takich metod...