Dodaj do ulubionych

Katolicy won z polskiej polityki!

17.04.08, 22:18
W Stanach katolicy nie maja szans, aby dostac sie do polityki.
Dlaczego? Poniewaz Amerykanie zdaja sobie sprawe, ze nad kazdym
katolikiem jest Watykan i jego polityka.
W Polsce wszystko odwrotnie. Wyborcy sami oddaja swoja ojczyzne pod
rzady obcego panstwa :(
Obserwuj wątek
    • w111mil z poziomu postu wnoszę ze jestes elektoratem PO 17.04.08, 22:19
      pies_na_czarnych napisała:

      > W Stanach katolicy nie maja szans, aby dostac sie do polityki.
      > Dlaczego? Poniewaz Amerykanie zdaja sobie sprawe, ze nad kazdym
      > katolikiem jest Watykan i jego polityka.
      • pies_na_czarnych Re: z poziomu postu wnoszę ze jestes elektoratem 17.04.08, 22:22
        Pisalem biorac pod uwage poziom przecietnego pisdaka. Ty wlasnie
        jestes szablonowym przedstawicielem tej grupy.
        • 1normalnyczlowiek Nawet własnej płci nie jesteś pewien,biedronko :)) 17.04.08, 22:24
          pies_na_czarnych napisała: Pisalem biorac pod uwage poziom przecietnego pisdaka.
        • w111mil nie mieliscie jeszcze nic o USA w szkole ale 17.04.08, 22:27
          mozesz zawsze skorzystac z google

          pies_na_czarnych napisała:

          • pies_na_czarnych Re: nie mieliscie jeszcze nic o USA w szkole ale 17.04.08, 22:28
            w111mil napisał:

            > mozesz zawsze skorzystac z google
            >
            > pies_na_czarnych napisała:
            >


            Podaj jakis link. Amerykanie to nie glupcy.
            • w111mil mam robić za waszego pana od historii czy WOS 17.04.08, 22:32
              wpisz w Google
              nazwsko Kennedy
              potem poczytaj o historii USA (ojcowie załozyciele itd

              Autor: pies_na_czarnych "W Stanach katolicy nie maja szans, aby
              dostac sie do polityki.
              Dlaczego?"
              • pies_na_czarnych Re: mam robić za waszego pana od historii czy WOS 17.04.08, 22:34
                Nie osmieszaj sie. :(
                • w111mil ignorancja połaczona z brakiem wychowania- rodzice 17.04.08, 22:35
                  muszą mieć z Tobą nmóstwo kłopotów
                  • pies_na_czarnych Re: ignorancja połaczona z brakiem wychowania- ro 17.04.08, 22:43
                    w111mil napisał:

                    > muszą mieć z Tobą nmóstwo kłopotów

                    Kennedy pierwszy i jedyny katol jako prezydent. Szybko skonczyl
                    kariere.
                    Pokaz mi waznych politykow wspolczesnych. To co napisalem w
                    pierwszym poscie mozesz poczytac we wszystkich analizach zycia
                    politycznego USA.
                    Nic na to nie poradzisz. Prawda jest czesto bolesna. Katol ma swoich
                    zwierzchnikow w Watykanie. :( Amerykanie dobrze sobie z tego sprawe
                    zdaja.
                    • w111mil John Kerry, Guliani to wg. Ciebie buddysci 17.04.08, 22:51
                      klan Kennedych, protestanci jako załozyciele USA
                      gubernatorzy stanów,

                      i tyle na temat Twojej teorii "dlaczego nie katolicy"
                      • pies_na_czarnych Re: John Kerry, Guliani to wg. Ciebie buddysci 18.04.08, 12:49
                        w111mil napisał:

                        > klan Kennedych, protestanci jako załozyciele USA
                        > gubernatorzy stanów,
                        >
                        > i tyle na temat Twojej teorii "dlaczego nie katolicy"


                        Hle, hle. Protestanci = katole. Ciekawe teorie snujecie 111 :)))
                        To nie jest moja teoria Matolku. Wyjrzyj troche dalej poza swoja
                        plebanie.
      • polobolo2 [...] 17.04.08, 22:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 0skar Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 22:22
      Proszę, napisz że żartujesz. Nie wierzę, że tacy głupcy stąpają po
      tym świecie.
      • pies_na_czarnych Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 22:23
        W ktorym miejscu zartuje?
      • off_nick Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 22:25
        A i owszem;stąpają i dobrze się mają;-)


        0skar napisał:
    • 1normalnyczlowiek [...] 17.04.08, 22:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • pies_na_czarnych Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 22:27
      Wszyscy naraz w pracy jestescie? Cos wam sie pomylilo, czy cos sie
      szykuje?
      • pies_na_czarnych Re: Katolicy won z polskiej polityki! 20.04.08, 14:22
        :o
    • elwer-pancerfaust44 Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 22:29
      ;Smutno mi,Boże!/Dla mnie na Zachodzie UE przyrzeka czas nowych narodzin,lecz w
      Unię tępe swe ostrze bodzie:To Toruń,ojciec Rydzyk przewodzi tej sforze...Smutno
      mi Boże!(J Słowacki).
      "Wymóżdżajmy!Niech każdy od narodzin,Gazetę i szklany ekranik przed sobą
      ma.Niech weń w nie patrzy codziennie kilka godzin....Mózg wyparuje sam z jego
      łba.(Gall Anonim z Polski).
    • jola_iza Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 22:54
      Katolicy nie słuchają swego guru:)
      "Polityka i religia to dwa różne światy. Polityka i religia muszą zostać
      rozdzielone." Jan Paweł II,
    • r_t_38 Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 23:01
      pies_na_czarnych napisała:

      > W Stanach katolicy nie maja szans, aby dostac sie do polityki.
      > Dlaczego? Poniewaz Amerykanie zdaja sobie sprawe, ze nad kazdym
      > katolikiem jest Watykan i jego polityka.
      > W Polsce wszystko odwrotnie. Wyborcy sami oddaja swoja ojczyzne
      pod
      > rzady obcego pan


      >
      Miszkasz w Polsce?
      Jesli nie to nie krzycz.
      A tak poza tym , to kolejny durny wątek o niczym.
      I niby z USA mamy brac przykład?Dobre sobie , ciekawe w czym?
    • dixxi Katolicy do polskiej polityki!!! 17.04.08, 23:11
      Chrystus z karabinem na ramieniu, Kapuściński Ryszard
    • l.george.l Re: Katolicy won z polskiej polityki! 17.04.08, 23:14
      Zacząć trzeba od tego, że amerokatol nie wierzy w Boga, ale we
      wróżki i duchy i ze statystyk wynika, że jest kompletnym idiotą
      www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=swiat&name=396
      • wanda43 Re: Katolicy won z polskiej polityki! 18.04.08, 06:47
        Pamietac trzeba,ze do Ameryki uciekalo z Europy wielu nie tylko z powodu biedy,
        ale i przesladowanych przez szefow rzymskich katolikow.
    • paczula8 dzielisz ludzi wg wyznania, 17.04.08, 23:52
      to juz wiemy ... wg czego jeszcze? płci? rasy? orientacji seksualnej? moof!
    • paralela1 [...] 17.04.08, 23:58
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • jdbad Re: Katolicy won z polskiej polityki! 18.04.08, 05:26
      WASP
    • elwer-pancerfaust44 Re: Katolicy won z polskiej polityki! 18.04.08, 05:54
      Niesławne(sławne?)zawołanie Rydzyka:Alleluja i do przodu!"powinno brzmieć:do
      przodka(?)-poprzednika, ks Pirożyńskiego,też redemptorystę.Te same hasła,nihil
      novi!Ci ludzie(?)byli by zadowoleni dopiero wtedy-gdyby lwy na arenie
      katolickiego życia ryczałyby z przeżarcia.Ave Cezar!Opus Dei!Panem et circenses!
      "Wymóżdżajmy!Niech każdy od narodzin,Gazetę i szklany ekranik przed sobą
      ma.Niech weń w nie patrzy codziennie kilka godzin....Mózg wyparuje sam z jego
      łba.(Gall Anonim z Polski).
    • wanda43 Re: Katolicy won z polskiej polityki! 18.04.08, 06:54
      Mnie sie podoba preambula do ich Konstytucji.

      My, naród Stanów Zjednoczonych, w celu tworzenia doskonalszej unii, ugruntowania
      sprawiedliwości, zapewnienia spokoju wewnętrznego, umożliwienia wspólnej obrony,
      popierania ogólnego dobra i zagwarantowania wolności dla nas samych i dla
      naszych potomków, uchwalamy i ustanawiamy niniejszą Konstytucję Stanów
      Zjednoczonych Ameryki.
    • berkowicz4 Re:no to katolicy sie przelekli twoim 18.04.08, 12:51
      popierdywaniem, he he. pewnie nie tylko od polityki zaczna stronic, ale w ogole
      przestana z domow wychodzic ;(;(
      • pies_na_czarnych Re:no to katolicy sie przelekli twoim 18.04.08, 12:53
        www.ojciec-dyrektor.de/0002006/lechkaczynski.gif
        • karbat Re:no to katolicy sie przelekli twoim 18.04.08, 15:28
          w wielu przypadkach , katolik ,to brzmi smiesznie .

          JP II przepraszajacy za grzechy kosciola katolikow .
          Benedykt XVI pochylajacy sie ze zrozumieniem nad ofiarami
          pedofilow w sutannach .
          Ksiadz straszacy doroslych ludzi szatanem itd itp .
    • fagay Re: Katolicy won z polskiej polityki! 18.04.08, 16:22
      Dobry pomysl !
      Tylko skad wziac niekatolikow do rzadzenia ?
      • pies_na_czarnych Re: Katolicy won z polskiej polityki! 18.04.08, 17:54
        fagay napisał:

        > Dobry pomysl !
        > Tylko skad wziac niekatolikow do rzadzenia ?

        :o)))
        Skad nagle sie ich tylu znalazlo? Jeszcze niedawno nie bylo tylu.
        Nawrocili sie nagle :o)))
        • opornik4 Re: Katolicy won z polskiej polityki! 19.04.08, 02:30
          pies_na_czarnych napisała:

          > fagay napisał:
          >
          > > Dobry pomysl !
          > > Tylko skad wziac niekatolikow do rzadzenia ?
          >
          > :o)))
          > Skad nagle sie ich tylu znalazlo? Jeszcze niedawno nie bylo tylu.
          > Nawrocili sie nagle :o)))
          >
          Ty,pies - mozdzku masz mniej od kury.
          Czy to,iz jedynie w Polsce komunisci nie odwazyli sie
          (jak w innych krajach ost-bloku)podjac walki z Kosciolem,
          przypadek byl?
          • pies_na_czarnych Re: Katolicy won z polskiej polityki! 19.04.08, 13:22
            opornik4 napisała:
            > Ty,pies - mozdzku masz mniej od kury.
            > Czy to,iz jedynie w Polsce komunisci nie odwazyli sie
            > (jak w innych krajach ost-bloku)podjac walki z Kosciolem,
            > przypadek byl?


            Zwalczac????
            Za pare srebrnikow mieli najlepsze zrodlo informacji i mieli je sami
            zniszczyc?
            Jakas niekumata jestes opornik.
    • reakcjonista1 Katolikofobia się szerzy 18.04.08, 16:50
      co na to Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu?
      • karbat Re: Katolikofobia się szerzy 18.04.08, 17:18
        ????????
        katolik powinien placic wreszcie SAM za swoja firme z bonzami w
        sukienkach , wiem ,za duzo wymagam .
        • 0skar Re: Katolikofobia się szerzy 18.04.08, 17:24
          A to że płacimy wszyscy na fundację Biedronia też ci przeszkadza?
          I żeby nie było niejasności: też jestem przeciwko dotowania KK czy
          jakiegokolwiek innego podmiotu z publicznych pieniędzy.
      • lech.niedzielski Re: Katolikofobia się szerzy 19.04.08, 09:06
        reakcjonista1 napisał:

        > co na to Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu?
        Bo to obciach i wstyd być fałszywym i załganym jak katol !
    • viceversal01 mniejszości narodowe tylko w Polsce rządzą 18.04.08, 17:22
      nogdzie indziej nie mają szans
    • ossey Re: 50 lat komunizmu i braku w glownym 19.04.08, 08:10
      nurcie polityki katolikow pokazala ze bandy ateitstow poza idiotycznymi haslami
      nie maja nic do zaoferowania poza dporowadzeniem ze 50 lat PRL- to byla
      najciemniejsza karata polskiej historii wliczajac w to rowniez okres
      zaborow...bo tam wszyscy uznali ze Polska perzstala istniec a w PRL-u komuchy i
      ateisci starali sie udowadniac ze jest inaczej niz wskazuje na to rzeczywistosc.
    • hiperrealizm wyprowadź się do korei północnej 19.04.08, 08:15
      tam napewno katolika nie spotkasz
    • hiperrealizm ejże! 19.04.08, 08:18
      przecież wszyscy wierdza że w Polsce rzadzą odoby wyznania
      mojżeszowego.
      Hmmmm....
      W tym sensie twije chało jest równorzedne ze słynnym zawołaniem z '68
      "Syjoniści do Syjamu!"
      PS
      Mówiąc szczerze nie zdziwil bym się gdy by okazalo sie że w tamtym
      czasie byłeś w awangardzie antysemickiej awantury!
      • hiperrealizm Re: ejże! 19.04.08, 08:19
        hiperrealizm napisał:

        > przecież wszyscy wiedzą że w Polsce rządzą osoby wyznania
        > mojżeszowego.
        > Hmmmm....
        > W tym sensie twoje hasło jest równorzędne ze słynnym zawołaniem
        z '68
        > "Syjoniści do Syjamu!"
        > PS
        > Mówiąc szczerze nie zdziwiłbym się gdy by okazało się że w tamtym
        > czasie byłeś w awangardzie antysemickiej awantury!
    • prawie_magister Re: Katolicy won z polskiej polityki! 19.04.08, 08:22
      igdiotka rezerwuje sobie miejsce w polskiej polityce?
      a może chce wyłączność dla sekty cudotwórcy ryżego?
      do budy idiotki!
      • lech.niedzielski Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjanami. 19.04.08, 08:27
        Szkoda.
        • prawie_magister Re: Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjana 19.04.08, 09:18
          znów komusze opinie...
          • lech.niedzielski Re: Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjana 19.04.08, 11:37
            Tajny dokument watykański Crimen Solicitationis z 1962 r.
            charakteryzuje światową politykę papiestwa jako bezwzględnie
            utajnioną, kontrolującą wszystkie przypadki przestępstw seksualnych
            popełnianych przez kler.

            W dokumencie tym jest nie tylko sprecyzowane specjalne postępowanie
            jak należy ukrywać przypadki przestępsw seksualnych popełnionych w
            stosunku do dzieci, ale również wytyczne jak należy karać tych,
            którzy te przestępstwa księży wyciągają na światło dzienne.

            Mamy tu wytyczoną politykę postępowania, która mówi, że Watykan
            będzie kontrolował te sytuacje oraz, jak myślę, oczywisty dowód na
            to, że ich jedynym celem, który ich obchodzi jest właśnie
            kontrolowanie i obrona wizerunku Kościoła.

            Nigdzie w tym dokumencie nie znajdziemy słowa na temat pomocy
            ofiarom przestępstw popełnionych przez księży.

            Jedyną wytyczną dotyczącą ofiar jest zalecenie zastraszenia ich i
            karania ich w przypadku, gdy zaczną ujawniać przestępstwa księży.
            Wszystko to jest kontrolowane przez Watykan i Joseph Ratzinger był
            przez wiele lat tym, który Crimen Solicitationis efektywnie wdrażał
            w życie, to on powołał swojego następcę, który się tym teraz zajmuje
            i oczywiste jest, że jako papież nie zmienił tej polityki ani jej
            realizacji.

            Kardynał Ratzinger jako papież, mógł przecież już dawno powiedzieć:
            Mamy nową politykę w tych sprawach, oto ona: pełne ujawnienie
            przestępstw seksualnych popełnionych przez księży właściwym władzom
            cywilnym, absolutna izolacja i zwolnienia z kapłaństwa dla tych
            księży, którym udowodniono i których skazano za te przestępstwa,
            pełna otwartość i przejrzystość w tych sprawach, pełna przejrzystość
            w sprawach finansowych, zniesienie wszelkich ograniczeń dla
            postępowania sądowego i pełna współpraca w przy ściganiu tych
            przestępstw wszędzie na świecie.

            Papież mógł tak już dawno powiedzieć…”
            -----------

            Ks. Tom Doyle, specjalista ds prawa kościelnego, 2006 w wywiadzie
            dla BBC
            • prawie_magister Re: Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjana 19.04.08, 12:21
              no i mamy durnia który w temacie polityka pisze o pedofilii. Trzeżwyś Leszku
              podpisujący się Niedzielski. Wątpię w to. Jesteś starym komuchem który w każdym
              temacie próbuje wtrącić swoja propagandę.
              Byłeś tanym współpracownikiem i wyniosłeś ten tajny dokument z Watykanu?
              Lecz sie na nogi bo na głowę już za późno!
              • lech.niedzielski Re: Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjana 19.04.08, 15:31
                prawie_magister napisał:

                > no i mamy durnia który w temacie polityka pisze o pedofilii.
                Trzeżwyś Leszku
                > podpisujący się Niedzielski. Wątpię w to. Jesteś starym komuchem
                który w każdym
                > temacie próbuje wtrącić swoja propagandę.
                > Byłeś tanym współpracownikiem i wyniosłeś ten tajny dokument z
                Watykanu?
                > Lecz sie na nogi bo na głowę już za późno!
                Kładę ci .... na czoło i głośno pierdząc .... .
                Nie dziękuj, ofiaro gwałtu dwóch spedalonych wikarych.
                • prawie_magister Re: Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjana 20.04.08, 16:12
                  niedzielski jesteś głupszy niż myślałem, płodzie pijaczka.
                  wyrazy współczucia
                  • lech.niedzielski Re: Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjana 21.04.08, 18:00
                    prawie_magister napisał:

                    > niedzielski jesteś głupszy niż myślałem, płodzie pijaczka.
                    > wyrazy współczucia
                    Kładę ci lachę na czoło i pierdzęw twój zasrany ryj.
                    Nie dziękuj.
                    • prawie_magister Re: Szkoda, że polscy katolicy nie są chrześcjana 21.04.08, 20:06
                      no cóż zasraniec nic więcej nie potrafi
                      wyrazy współczucia
    • frank_drebin Czytam o iczom nie wierze. A Kennedy kim niby 19.04.08, 12:40
      byl wyznawca voodo ? ;) I prosze jakos jest ikona amerykanskiej polityki ba
      powiedzialbym nawet swego rodzaju swieckim swietym ...
      • frank_drebin Czeski blad mialo byc i oczom nie wierze. 19.04.08, 12:43
        frank_drebin napisał:

        > byl wyznawca voodo ? ;) I prosze jakos jest ikona amerykanskiej polityki ba
        > powiedzialbym nawet swego rodzaju swieckim swietym ...
        >
        • x2468 Re: Czeski blad mialo byc i oczom nie wierze. 19.04.08, 13:15
          Mysle ze Kennedy byl Katolkiem.Dlatego bez wyrzutow sumienia
          zdradzac stale swoja Jackie,zreszta tez katolczke.I nie mial
          skrupulow wysylajac US zolnierzy na smierc w obcych panstwach i
          odetchnal z ulga jak zamordowano Marylin Monroe.Wystarczyla krotka
          spowiedz i pare zdrowasiek.Alleluja i do przodu.
    • a-siek Gratuluję 19.04.08, 12:51
      Właśnie osiagnął pan poziom babci wyganiajacej żydów z rzadu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka