pies_na_czarnych
17.04.08, 22:18
W Stanach katolicy nie maja szans, aby dostac sie do polityki.
Dlaczego? Poniewaz Amerykanie zdaja sobie sprawe, ze nad kazdym
katolikiem jest Watykan i jego polityka.
W Polsce wszystko odwrotnie. Wyborcy sami oddaja swoja ojczyzne pod
rzady obcego panstwa :(