jendrek116
19.06.08, 11:31
Kościół rozpacza nad inną sprawą. Gdyby urodziła to gdzieś koło Wielkanocy
byłby chrzest a to jest "kasa" A tak nie będzie już I-Komunii ŚW. nie będzie
ślubu. W kościele za każdym człowiekiem "idzie pieniądz" Przyrost naturalny
spada, coraz więcej młodych ludzi żyje "na wiarę" i to boli Księży Jeśli
sytuacja będzie tak się toczyć to za 15-20 lat zacznie się zamykanie kościołów
bo księża nie będą mieli żródła utrzymania A taka sytuacja jest już we Francji.