Dodaj do ulubionych

Król jest nagi - mamy nowe rozdanie?

27.07.08, 12:23
Coś się zmieniło po chamskich wypowiedziach, PO wobec Lewicy, że nie chcieli
oddać cnoty natychmiast bez okresu adoracji.

PO straciła twarz - partii inteligenckiej. To prawdziwy POPiS pełen buraków i
kartofli, niczym z Samoobrony.

A wybory już za 3 lata. :)
Obserwuj wątek
    • woda.woda Hmmmm... 27.07.08, 12:26
      że nie chcieli
      > oddać cnoty natychmiast bez okresu adoracji.

      Traci się twarz, gdy oddaje się cnotę bez okresu adoracji?

      A gdzie to tak?
      • hummer Faktycznie PO to prymitywy 27.07.08, 12:30
        woda.woda napisała:

        > że nie chcieli
        > > oddać cnoty natychmiast bez okresu adoracji.
        >
        > Traci się twarz, gdy oddaje się cnotę bez okresu adoracji?
        >
        > A gdzie to tak?

        Które pozowały na dżentelmenów.
        • woda.woda Znam gorszych prymitywów, 27.07.08, 12:32
          którzy wciąż pozują na inteligencję.
          • hummer Przecież obracasz się w tych środowiskach :) 27.07.08, 12:36
            woda.woda napisała:

            > którzy wciąż pozują na inteligencję.

            PO tylko "pozuje" :) Pełna zgoda.
            • woda.woda My się znamy, 27.07.08, 12:37
              że wiesz, w jakich środowiskach ja się obracam?

              Nie sądzę :)
              • hummer Re: My się znamy, 27.07.08, 12:38
                woda.woda napisała:

                > że wiesz, w jakich środowiskach ja się obracam?
                >

                Nie sądzę, nie mam z PO nic wspólnego.

                I całe szczęście.
                • woda.woda No właśnie. 27.07.08, 12:40
                  Nie idź więc drogą "normalnego".
                  • hummer Siostra Terasa? 27.07.08, 12:44
                    woda.woda napisała:

                    > Nie idź więc drogą "normalnego".

                    Czy może sam Jezus? :)

                    I właśnie takie jest PO. Szkoda na Was czasu, "inteligencjo" :)

                    Czy napisałaś komuś coś miłego podójna w życiu, czy tylko potrafisz obrażać.
                    Wczoraj obrażałaś jolę_izę. Jakbyś nie pamiętała.

                    A pamiętasz jak rozmawialiśmy o Sondażach :)

                    Zapisz się to PiS ideologia ta sama, natomiast ekspoze jakie (czarne to białe, a
                    białe to czarne).

                    Miłej niedzieli, na którą idziesz na mszę?
                    • woda.woda Zawsze 27.07.08, 12:49
                      w takich momentach robisz się agresywny :)

                      Ale ja to rozumiem.


                      > Miłej niedzieli

                      Tobie też :)
          • 1normalnyczlowiek Bartoszewski,Mazowiecki,Olechowsk i,Sikorski,Wołek 27.07.08, 13:09
            woda.woda napisała: Znam gorszych prymitywów, którzy wciąż pozują na inteligencję.

            ---> ... Żakowski, Niesiołowski ...
            • woda.woda To do mnie? 27.07.08, 13:11
              Dziwne.
              Nie sądzisz chyba, że będę z tobą prowadzić jakikolwiek dialog.
              • 1normalnyczlowiek Z faktami się nie dyskutuje :))) 27.07.08, 13:40
                woda.woda napisała:Nie sądzisz chyba, że będę z tobą prowadzić jakikolwiek dialog.

                woda.woda 27.07.08, 12:32 : Znam gorszych prymitywów, którzy wciąż pozują na
                inteligencję.

                ---> Skorzystałem z tej lapidarnej acz trafnej charakterystyki tego środowiska i
                podałem kilka przykładów. :)
                • woda.woda Nie, 27.07.08, 13:43
                  z tobą się nie dyskutuje.
                  • 1normalnyczlowiek Właśnie dołączyli kolejni z Salonu Paradowskiej 27.07.08, 14:02
                    woda.woda napisała: Nie, z tobą się nie dyskutuje.

                    ---> ... na Superstacji. Prymitywnie łgali i pluli, udając obiektywnych i
                    kulturalnych. Szczególnie wybijał się w tej hiPOkryzji Daniel Passent, którego
                    życiowy "dorobek" "twórczy", to jedno wielkie pasmo kłamstw, pomyłek i lizusostwa.
      • hrabia.m.c Re: Hmmmm... 27.07.08, 12:32
        woda.woda napisała:

        > że nie chcieli
        > > oddać cnoty natychmiast bez okresu adoracji.
        >
        > Traci się twarz, gdy oddaje się cnotę bez okresu adoracji?
        >
        > A gdzie to tak?

        U pis tków tak.
        dla nich twarz i "cnota" to jedno:))
      • masuma Re: Hmmmm... 27.07.08, 12:32
        Macho tak myśli:
        jak da - to q..
        jak nie da - jeszcze większa q...

        Do polityki w pewnym kontekście też to można odnieść :-))
        • woda.woda Re: Hmmmm... 27.07.08, 12:33
          Bardzo dobre porównanie :)
          • lech.niedzielski Re: Hmmmm... 27.07.08, 12:50
            woda.woda napisała:

            PO = PiS = syf.

            > Bardzo dobre porównanie :)

            To nie porównanie. To równanie ... .
    • kon.by.sie.usmial nowe rozdanie? 27.07.08, 13:45
      że jakie niby?
      • lech.niedzielski Re: nowe rozdanie? 27.07.08, 13:48
        zzaqq napisał:

        > Coś się zmieniło po chamskich wypowiedziach, PO wobec Lewicy, że
        nie chcieli
        > oddać cnoty natychmiast bez okresu adoracji.
        >
        > PO straciła twarz - partii inteligenckiej. To prawdziwy POPiS
        pełen buraków i
        > kartofli, niczym z Samoobrony.
        >
        Fakt.
        • replique Ooups!! 27.07.08, 13:54
          Można i tak...
          • teen69 Re: Ooups!! 27.07.08, 14:19
            Ryży zaszarżował. Chlebowski, a kto ufa ryżym? Tusek, też ryży, Z takimi
            powiatowymi politykami polityki sie nie robi.Tusk, zna sie na malowaniu kominów,
            chlebowski na zarzadzaniu jakas wsią. . Jeden jeszcze kopie piłkę. To jak na
            38,000,000 obywateli dobre kwalifikacje do rzadzenia.
            • hummer Re: Ooups!! 27.07.08, 14:20
              teen69 napisał:

              > Ryży zaszarżował. Chlebowski, a kto ufa ryżym? Tusek, też ryży, Z takimi
              > powiatowymi politykami polityki sie nie robi.Tusk, zna sie na malowaniu kominów
              > ,
              > chlebowski na zarzadzaniu jakas wsią. . Jeden jeszcze kopie piłkę. To jak na
              > 38,000,000 obywateli dobre kwalifikacje do rzadzenia.

              Zapomniałaś o tym co wali koty.
              PO i PiS to jedna rodzina.
              • teen69 Re: Ooups!! 27.07.08, 15:03
                No to licytacja - głupi czy głupszy pozostaje patowa. Dyletanci i nawiedzeni
                teoretycy bez jezykow. Jest nasuwajacy sie wniosek ale bylby karalny. Potrzebna
                jest, jak mawiał Altzheimer Ronald Reagan, - opcja zerowa, czyli wszystko od nowa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka