Gość: 456 Na przelomie sierpnia i wrzesnia? IP: *.d1.club-internet.fr 06.10.03, 17:11 To dlaczego dopiero teraz o tym glosno??? Odpowiedz Link Zgłoś
anduu ja tez nie lubię szwarcenegerów. Austria to... 06.10.03, 17:38 kraj rodzinny Adolfa Hitlera. Dobry Austriak to tak jak dobry Niemiec. A chłopaka cenię za szczeróść której brak politykom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Ta szczerosc to NAZIZM. Lubisz nazistow? Za co? IP: *.server.ntli.net 06.10.03, 19:02 Za wyrzniecie milionow Polakow i spustoszenie kraju? A moze za zabicie 20 mln Rosjan? A moze kochasz ich tylko za zamordowanie marnych paru milionow Zydow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechoo [...] IP: *.acn.pl / *.acn.pl 06.10.03, 18:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Typowa mentalnosc IP: *.tampabay.rr.com 06.10.03, 18:20 Ten wybryk jest tylko wynikiem szeroko rozpowszechnionego antysemityzmu w Polsce i absolutnie nie jest odosobniony. Jest to wyraz szalenie krotkowzrocznej i zasciankowej mentalnosci. Choc jestem Katolikiem to po prawie 20 latach w USA moge zrozumiec obroncze akcje Izraela. Wcale mnie nie dziwi nalot na oboz w Syrii. Polacy domagaliby sie tego samego gdyby Ukraincy podlozyli bombe w hotelu Forum. Izrael w przeszlosci zniszczyl atomowe laboratoria w Iraku ktore nie pozwolily Saddamowi na produkcje bomby atomowej. Trudno sobie wyobrazic co byloby gdyby Saddam mial bombe atomowa 10 lat temu. Prawdopodobnie by jej uzyl przeciw Izraelowi a my bylibysmy wplatani w Trzecia Wojne Swiatowa. Znam paru zydow i to wcale nie praktykujacych. To male panstwo Izrael robi nam wszystkim przysluge trzymajac w szachu wszystkie panstwa arabskie i ich szalencow. Polacy powinni byc szczesliwi ze jak dotad malo znaja Arabow. Chyba wielu zapomnialo jak za czasow Komunistow studenci arabscy w Polsce z krajow "przyjznych" przekupywali innych polskich studentow i profesorow i handlowali narkotykami ktorych wtedy w Polsce jeszcze nie bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Jak Pan moze wytrzymac z amerykanska polonia? IP: *.server.ntli.net 06.10.03, 18:58 Sadzac po jej udziale chocby w forum Wyborczej to nie tylko ludziki kiepsciutko wyedukowane i myslace Radyjem Rydzyka, ale do tego takze i niezwykle prymitywni antysemici! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Jak Pan moze wytrzymac z amerykanska polonia? IP: *.infonet.gze.pl 06.10.03, 19:13 Gość portalu: . napisał(a): > Sadzac po jej udziale chocby w forum Wyborczej to nie tylko ludziki kiepsciutko > > wyedukowane i myslace Radyjem Rydzyka, ale do tego takze i niezwykle prymitywni > > antysemici! Sadzac po Twoich Szanowny ,,.,, wypowiedziach na dzisiejszym forum Wyborczej jestes wysokiej klasy antysemita. Kiedys tego typu dzialanie nazywano dywersja a osobe taka prowokatorem. Niestety wiele tego zlego dla utrwalania sterotypow. Zastanawia tylko czy robisz to sluzbowo na zleceniesie, czy tylko to Cie bawi, a moze mamy do czynienia tylko z pospolita i przyziemna nienawiscia. I jeszcze jedno - komu chcesz tak naprawde zaszkodzic? Zydom czy Polakom, a moze jednym i drugim rownoczesnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masada Trzykrop, podaruj sobie. (.) to Gabriela Casey. IP: 216.40.249.* 06.10.03, 19:52 Rownie dobrze moglbys wsadzic leb w kubel pomyj i bulgotac. To stara, samotna, pelna nienawisci kobieta, ktora dzis napisze, ze nienawidzi antysemitow, a jutro - ze nienawidzi zydow. A najbardziej nienawidzi Polakow. Przez to przegnali ja z forum na pare tygodni, ale widze, ze znowu sie pojawila. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Jak Pan moze wytrzymac z amerykanska polonia? IP: *.tampabay.rr.com 06.10.03, 22:12 Nie mam z tym zupelnie problemu bo w mojej dziedzinie spotkalem tylko 2-3 Polakow w ciagu prawie 20 lat. Moja malzonka jest Amerykanka ale ja utrzymuje kontakty z rodzina w kraju a nie z Polonia w USA. Polonia ktora widzialem w Chicago utknela w mentalnosci sprzed 30 lat. Tam nic sie nie zmienilo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bukowski "polonias" MOJZESZOWA w USA to jest GANGRENA IP: *.proxy.aol.com 07.10.03, 05:31 zydy z polski ktorzy wyemigrowali kiedys z Polski to tzw. "polonia mojzeszowa", ktora ROZWALA Polonie UDAJAC Polakow. Nowy Jork jest stolica zydowstwa swiatowego i tam tez w znacznej czesci osiedlila sie tzw. "polonia JUDASZOWA” (niktorzy tez nazywaja emigrantow zydow z Polski - "polonia MOJZESZOWA”) tzn. Zydzi, ktorzy kiedys wyemigrowali z Polski, ale na Polske PLUJA i sie NIE UTOZSAMIJA jako ojczystym krajem lecz TYLKO z ojczyzna pradziadow IZRAELEM !!! PRAWDA JEST TAKA, ze wlasnie ta „polonia MOJZESZOWA” ktora zna jezyk polski i ma polskie nazwiska usiluje NA SILE PRZEWODZIC autentycznej Poloni. Usiluje Polonie ZDOMINOWAC i stara sie zajmowac CZOLOWE stanowiska w autentycznych organizacajch polonijnych i tym sposobem ZMUSIC amerykanow polskiego pochodzenia, aby realizowali CELE POLITYKI ZYDOSTWA amerykanskiego i swiatowego. Politykierzy z tej tzw. „poloni MOJZESZOWEJ” CELOWO i z PERFIDNYM wyrachowaniem usiluja ROZBIJAC jednosc Poloni katolickiej walczacej o SWOJE polityczne pozycje w USA, aby byla SLABA i NIE ZDOLNA do walki politycznej. Politykierzy „poloni JUDASZOWEJ” udajacy lub afiszujacy sie jako polacy w Ameryce, MANIPULUJA NIE USWIADOMIONYMI dzialaczami ORGANIZACJI amerykanow polskiego pochodzenia, po to aby byli SLABI i popierali, a nawet byli lojalni w walce o WLADZE polityczna ALE zydow amerykanskich, co WYKLUCZA i NIE DOPUSZCZA do wybierania amerykanow POLSKIEGO pochodzenia na WAZNE stanowiska w admistracji USA. Politykierzy „ poloni JUDASZOWEJ” swoimi SZKODLIWYMI dzialaniami autentycznie ROZBIJAJA Polonie Ameryknska, dyskredytuja, osmieszaja i nawoluja do finsowego BOJKOTU wszystkich oraginzacji polonijnych, ktore maja sluzyc Poloni czy posrednio Polsce i Polakom w Kraju. Politykierzy „poloni JUDASZOWEJ” wyglaszaja OSZUKANCZE opinie ze Kongres Poloni Amerykanskiej, Zwiazek Narodowy Polski i inne polonijne organizje z wielkimi tradycjami sa Poloni nie potrzebne. W tym samym czasie ci politykierzy „poloni JUDASZOWEJ” umacniaja Kongres Zydow Amerykanskich i inne organizacje zydowskie, ktore ZAJADLE WALCZA o WLADZE w USA i wprowadzenie Zydow na Majorow miast, Gubernatorow, Kongresmenow, Senatorow, Ministrow, wiceprezydentow USA, a ostanio zydom amerykanskim sie mazy, aby PRZEDSTAWICIEL zydowskiej grupy etnicznej Joe Liberman ZOSTAL PREZYDENTEM USA. Gdy dzialacze polonijnego zycia politycznego w USA maja SWOJE WLASNE ASPIRACJE POLITYCZNE (np. Prezes KPA Edward Moskal) inspirujac, czy aktywnie popierajac przedstawicieli Poloni do WALKI POLITYCZNEJ o WLADZE w urzedach w administracji amerykaskiej jako Kongresmeni czy inne wybieralne stanowiska, wyzywani sa przez zydow od „antysemitow” bo Zydzi uzurpowali sobie jakas BZDURE ze do przewodzenia w USA i switem sa stworzeni Zydzi. Zydzi amerykanscy maja w tej chwili WIEKSZOSC w niemal wszystkich amerykanskich gremiach decyzyjnych i sa w stanie „demokratycznie przeglosowac”kazda decyzje kozysta dla zydowskiej grupy etnicznej, zapomogi milardaw dolarow z finasow amerykanskiego podatnika jako BEZWROTNE dofinansowanie Izraela itd. Itp. Zatem, politykierzy „poloni JUDASZOWEJ” nie zycza sobie ZADNYCH oragnizacji POLONIJNYCH, aby nie byli w stanie zoorganizowac sie w WALCE o WLADZE w USA co by zagrazalo ZDOBYTYM POZYCJOM przez Zydow amerykanskich. Odpowiedz Link Zgłoś
pedro.gonzales wsadzic gnojka na trzy miesiace do pierdla, 06.10.03, 18:31 odechce mu sie swastyki. mam nadzieje, ze ktos to zglosi prokuraturze (moze austryjacy?). polak ze swastyka i antysemickimi haslami w austrii! diabelski chichot. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pajac Re: wsadzic gnojka na trzy miesiace do pierdla, IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.03, 02:45 WJEBAC GO DO KOMORY ALBO PRZYPIEC JAK TAKI TWARDY JEST,ZOBACZYMY CO WTEDY POWIE,IDIOTA KROTKO Z TAKIMI TRZEBA!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stolcman Zydzi na Madagaskar !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.03, 11:15 w USA Zydzi panoszą sie i atakują Polaków wiec nie mozemy siedziec cicho , proponuje aby nasze wojko przeprowadzilo atak wyprzedzajacy na Izrael!!!i wszystkich Zydow z calego swiata zwiesc na Madagaskar!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: *.parkowe.pol / *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.03, 20:45 Ja polak nie życzę sobie aby 17 latek reprezentował mnie jako polaka na zawodach i robił takie wybryki.Należy dożywotnio zdyskfalifikować takiego sportowca, bo swoim wybrykiem przyniósł wstyd Polsce, tak jak i Gołota.Prezydent Kwaśniewski napewno cieszył się, i miał zaszczyt podania ręki bandycie.Antysemitom radzę najpierw rozejrzeć się dookoła,nie jeden ma korzenie żydowskie, a ja kocham żydówki i niemam żadnych wyrzutów sunienia. Odpowiedz Link Zgłoś
bimi Brawo Emil!!! 06.10.03, 21:19 Jesteśmy z Tobą. :) W końcu jakiś powiew obiektywnego optymizmu, w tym chorym świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
bimi Re: Brawo Emil!!! 06.10.03, 21:30 Swoją drogą niezłe rzeczy się u nas dzieją. Koleś jedynie zamanifestował swoje poglądy, a ci myślą mawet o tym, żeby pozbawić go licencji żeglarza turystycznego. To może mu jeszcze prawo jazdy zabiorą? :) Ładna demokracja nam nastała. Zdaje się, że ten skoczek, co to kiedyś pokazał Ruskim wała, miał mniej przerąbane. No, ale wiadomo - on nie zadarł z żydami. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: Nie masz pojecia, o czym piszesz 07.10.03, 04:21 bimi napisał: > Swoją drogą niezłe rzeczy się u nas dzieją. > > Koleś jedynie zamanifestował swoje poglądy, a ci myślą mawet o tym, żeby > pozbawić go licencji żeglarza turystycznego. To może mu jeszcze prawo jazdy > zabiorą? :) > > Ładna demokracja nam nastała. Zdaje się, że ten skoczek, co to kiedyś pokazał > Ruskim wała, miał mniej przerąbane. > > No, ale wiadomo - on nie zadarł z żydami. Specjalizujesz sie w pisaniu glupot, nie majac o niczym pojecia. Jezeli nie widzisz roznicy miedzy gestem Kozakiewicza a skandalicznym zachowaniem tego durnia Emila czy jak mu tam, to ci przypomne, o co chodzilo Wladkowi (moze inni sie tez dowiedza). Otóż na olimpiadzie w Moskwie o zloto w skoku o tyczce rywalizowal tylko Kozakiewicz z reprezentantem ZSRR, niejakim Wolkowem. Podczas kazdego skoku Kozakiewicza "obiektywna" radziecka publicznosc przeszkadzala mu jak mogla - wyciem, dzikimi wrzaskami i gwizdami. Mimo to Polak zdobyl zloty medal i po udanym skoku im wlasnie, tej stadionowej holocie, pokazal wala - co mialo znaczyc, jak rozumiem "Widzicie, mozecie mi skoczyc.. mimo tego ze zachowaliscie sie niesportowo, ja sie nie dalem i mam zloto". Kumasz roznice, bimi? Dla porownania: cztery lata wczesniej, w Montrealu o zloto w skoku wzwyz rywalizowal Jacek Wszola z Kanadyczyjkiem Gegiem Joy'em. Pamietam jak publicznosc kanadyjska milkla i nad stadionem panowala pelna napiecia cisza podczas skokow Jacka i jakie dostal owacje, gdy zdobyl zloty medal. Kumasz bimi roznice? Ale przy ilosci glupot, ktore pisales w innych postach, to maly pikus. Nie polemizowalem nigdy z toba, bo nie warto na to tracic czasu. Jestes nikczemnym komuszkiem i co chwila to z Ciebie wychodzi. PS. Czy bimi to nie przypadkiem skrot od "Byly, inteligentny milicjant"? Bo masz taka umyslowosc... Odpowiedz Link Zgłoś
bimi Myślę, że mam 07.10.03, 19:21 antykagan napisał: > Specjalizujesz sie w pisaniu glupot, nie majac o niczym pojecia. Jezeli nie > widzisz roznicy miedzy gestem Kozakiewicza a skandalicznym zachowaniem tego > durnia Emila czy jak mu tam, to ci przypomne, o co chodzilo Wladkowi (moze > inni sie tez dowiedza). > Otóż na olimpiadzie w Moskwie o zloto w skoku o tyczce rywalizowal tylko > Kozakiewicz z reprezentantem ZSRR, niejakim Wolkowem. Podczas kazdego skoku > Kozakiewicza "obiektywna" radziecka publicznosc przeszkadzala mu jak mogla - > wyciem, dzikimi wrzaskami i gwizdami. Mimo to Polak zdobyl zloty medal i po > udanym skoku im wlasnie, tej stadionowej holocie, pokazal wala - co mialo > znaczyc, jak rozumiem "Widzicie, mozecie mi skoczyc.. mimo tego ze > zachowaliscie sie niesportowo, ja sie nie dalem i mam zloto". Kumasz roznice, > bimi? Doprawdy? A ja myślałem, że chodziło o to, iż pokazał wała Ruskim... > Dla porownania: cztery lata wczesniej, w Montrealu o zloto w skoku wzwyz > rywalizowal Jacek Wszola z Kanadyczyjkiem Gegiem Joy'em. Pamietam jak > publicznosc kanadyjska milkla i nad stadionem panowala pelna napiecia cisza > podczas skokow Jacka i jakie dostal owacje, gdy zdobyl zloty medal. > Kumasz bimi roznice? Kumam. A kanada też nam pociągami różne rzeczy z kraju wywoziła, w ramach braterskiej pomocy? > Ale przy ilosci glupot, ktore pisales w innych postach, to maly pikus. Nie > polemizowalem nigdy z toba, bo nie warto na to tracic czasu. Jestes nikczemnym > komuszkiem i co chwila to z Ciebie wychodzi. Spoko. Jak to mawiają moi koledzy, antysemici: wolę być komuszkiem niż żydem. :) > PS. Czy bimi to nie przypadkiem skrot od "Byly, inteligentny milicjant"? Bo > masz taka umyslowosc... Nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Benek zydzie NIE PRZESTRZEGAJA zasad wspolzawodnictwa IP: *.proxy.aol.com 07.10.03, 05:17 sportowego z tad SLUSZNA, BOHATERSKA i SPRAWIEDLIWA postawa sportowca z Polski. Zydzi NIE PRZESTRZEGAJA regul wspolzawodnictwa sportowego, wspolzycia miedzysiedzkiego, miedzynarodowego i kazdego innego nie omal we wszyskich dziedzinach zycia. Zydzi sa NIE UCZIWI bo to wyssali z mlekiem matki i PROWOKUJA WSZEDZIE konflikty gdzi by sie nie znalezli. Zydzi kiedys w sposob oczywisty tez NIE PRZESTRZEGALI zasad wspolzawonictwa sportowego na olimpiadzie w Monachium i zostali pobici przez publicznosc. Zydzi nie maja oglady nawet towazyskiej i NIE pasuja do kultury europejskiej, daltego ZE WSZYSTKIMI maja BARDZO POWAZNE konflikty. Zydowskie OSZUSTWA we wszystkich dziedzinach zycia sa WYCISZANE cenzurowane i nie podawane do publicznej wiadomosci, gdyz zydzi opanowali kontrole nad mediami swiatowymi oraz przeplywem informacji. Gdy sie wyczerpuja METODY walki z OCZYWISTA NIE UCZIWOSCIA zyda trzeba wlasnie stosowac takie SKUTECZNE metody jakimi posluzyl sie Polski sporowiec. Postawa Polskiego sportowca to DESPERACJA w obronie sportowego wspolzawodnictwa i polskiego sportowieca NALEZY CHWALIC za BOHATERTSTWO w obronie tych zasad sportowych, a to nie ma nic wspolnego z jakims tam PRZYKRYWKA na zydowskie OSZUSTWA i FALSZ nazywany przez nich "anysemityzmem" czy cos podobnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Merit Re: zydzie NIE PRZESTRZEGAJA zasad wspolzawodnict IP: 5.5D* / *.club-internet.fr 07.10.03, 17:20 w takiej sytuacji (zgodnie z panskim rozumowaniem) kazdy polski sportowiec w kazdym miedzynarodowym turnieju powinien przywdziac koszulke z fastyka i odpowiednim napisem. Uwazam, ze to za malo, moze jeszcze zechcialby Pan dodac, iz kazdy polski polityk, artysta i nawet Pan, powinien nosic taka koszulke na codzien (to i Pan moze zostac Bohaterem--a dlaczego nie?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Dorosli Żydzie nie są święci! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.03, 17:36 Oczywiście, postępowanie Bałdygi jest wybrykiem młódego człowieka, byc może nie zdajacego sobie sprawy ze skutków swojego zachowania. Ale co powiedzieć o ciągłych wybrykach dorosłych Żydów w różnych krajach stale opluwających Polaków, czyniących ich odpowiedzialnymi za zbrodnie Niemców i siejących do nas nienawiść. Mozna powiedzieć, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Merit Kogo karac? Kogo wychowywac? IP: 5.5D* / *.club-internet.fr 07.10.03, 17:48 ...jezeli mamy przypadki znecania sie jednego czlowieka nad drugim (uczen-nauczyciel, maz-zona, dzieci\rodzice, rodzice/dzieci, kolega nad kolega itd...), subkultury (bic fanow Wisly, bic dresiarzy, bic sasiednie podworko, itd...) Czy to brak kary? Czy to brak wychowania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leonard z perspektywy wnuka rabina IP: *.dip.t-dialin.net 07.10.03, 18:17 jestem na emigracjii od 22 lat ,wiekszosc moich kolegow i przyjaciol opusciala Polske w 68.W 68 spotkalem sie ze wspanialymi postawami moich kolegow ze studiow ktorzy umieli mnie podtrzymac na duchu i najgorszym chamstwem tych ktorzy na 68 probowali zrobic sobie podwaliny do przyszlej kariery politycznej lub "naukowej".W czasie gdy pracawalem ,juz po ukonczeniu studiow, mialem okazje zetknac sie z obiema postawami nieraz.Na emigracjii nieraz swiecilem oczyma gdy mi zadawano pytanie "a co znow narozrabial ks....?".Wstydzilem sie za to jako Polak a nie jako Zyd.Dyskusja czy Czesi ,Zydzi czy Niemcy uksztaltowali nasza panstwosc jest rzecza marginesowa.W kulturze i nauce polskiej obecnosc Zydow (a raczej obywateli polskich pochodzenia zydowskiego) jest nie do ukrycia, tak jak i w historii i kulturze zydowskiej wplyw polski ,specyficznej kultury zydowsko-polskiej nie mozna niewidziec.Kultury obu narodow przenikaly sie wzajemnie. Wzajemne stosunki zas obu to temat rzeka w ktorej stoja obok siebie pogromy i dzialanosc Bezpieki,Zegota i szmalcownicy ............ Nie wydaje mi sie aby chlopak 17-letni byl tak nieswiadomy aby nierozumiec co robi ,a takze cala ekipa -jesli to pomysl wspolny. Istnieje pewna wymowa symboli i napewno wielu z postujacych tutaj antysemitow oburzaloby sie gdyby ktos namalowal na zaglu Chrystusa na krzyzu i podpisal "akrobata "(nie nalezy przy sposobnosci zapominac ze Chrystus tez byl Zydem). Widzialem kiedys u jednego z polskich rzezbiarzy jego projekt na pomnik bohaterow getta warszawskiego-byl b.prosty korona cierniowa w kszatalcie gwiazdy dawidowej. Przkrym faktem jest tylko to ze mimo ze zginela w czasie Holocausta praktycznie cala spolecznosc zydowska ,ze wielu ocalalych wyemigrowalo zaraz po wojnie ze wzgledu na antysemityzm ,nadal spotyka sie czlowiek z koltunstwem i antysemityzmem w kraju w ktorym praktycznie Zydow niema. Odpowiedz Link Zgłoś
sprawiedliwosc_ludowa z perspektywy sprawiedliwosci ludowej 07.10.03, 18:42 Gość portalu: Leonard napisał(a): antysemityzmem w kraju w ktorym praktycznie Zydow niema. ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Nasz starszy brat w wierze raczy sie mijac z prawda. www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=61&w=8370415 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leonard Re: z perspektywy sprawiedliwosci ludowej IP: *.dip.t-dialin.net 07.10.03, 19:19 Dodaj: Lesmiana -Lesman Tuwima ...... Chrystus Maria Wszyscy apostoli.... na jednym z forow pokazano juz te liste i remat zamknieto aby nie rozpoczynac kolejenej dyskusjii a swoja droga to ze sie niktorym takie listy robic chce no coz hobbysci ale ze ktos czyta -durniow sie wszedzie znajduje Odpowiedz Link Zgłoś
sprawiedliwosc_ludowa [...] 07.10.03, 19:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nath Re: z perspektywy sprawiedliwosci ludowej IP: *.97-200-24.mtl.mc.videotron.ca 08.10.03, 03:38 Jak tam w szpitalu psyhiatrycznym? Dobrze karmia? Chyba zapomniales dzis polknac retalin i nastapil nawrot choroby... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nath Re: z perspektywy wnuka rabina IP: *.97-200-24.mtl.mc.videotron.ca 08.10.03, 03:36 Masz racje. Duzo bym dala zeby z Polski zniknelo to koltunstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: zydzie NIE PRZESTRZEGAJA zasad wspolzawodnict IP: 2.5.2.* / *.beitberl.ac.il 07.10.03, 18:17 Idac nieco dalej tym tropem zapuszczamy wasika w kwadracik i uczymy nasza mlodziez sprosnych piosenek o wyzsosci jakiejs tam rasy nad inna. Potem juz tylko krok po kroczku... i to demokratycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Kolejny temat zastępczy podrzucony do dyskusji 07.10.03, 17:37 pewnie się znów jakaś duża afera kroi a lewactwo chce to ukryć przed opinią publiczną więc porzuca nam na forum takie pierdoły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mac Re: Kolejny temat zastępczy podrzucony do dyskusj IP: 212.106.164.* 07.10.03, 17:51 1. Wystarczy nie czytać i zabrać się za Nasz Dziennik i brać udział w dyskusjach na jego forum ;) 2. Chłopak jest najwyraźniej prowokatorem z młodzieżówki SLD ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Kolejny temat zastępczy podrzucony do dyskusj 07.10.03, 17:56 Gość portalu: Mac napisał(a): > 1. Wystarczy nie czytać i zabrać się za Nasz Dziennik i brać udział w > dyskusjach na jego forum ;) > 2. Chłopak jest najwyraźniej prowokatorem z młodzieżówki SLD ;) 1. ja tak zrobię to mój ostatni wpis w tym temacie..tylko żeby inni posapili w podobny sposób 2. należę do LPR i Rodziny Radia Maryja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nana Syria-Israel IP: *.client.attbi.com 07.10.03, 17:47 The Syrian president, Bashar Assad, today accused the Israeli government of attempting to provoke a war when it sent fighter planes to bomb a purported terrorist camp near Damascus on Sunday. In his first comments to the media since Israeli bombers struck Syrian territory for the first time in 20 years, Mr Assad told the pan-Arab newspaper Al Hayat that the attack was "an attempt by the Israeli government to extract itself from its big crisis by trying to terrorise Syria and drag it and the region into other wars". "This [Israeli] government is one of war, and war is the justification for its existence," he said. Sunday's airstrike hit what Israel called a camp of the Palestinian militant group Islamic Jihad, about 15 miles from the Syrian capital, Damascus. The attack came as retaliation for a suicide bombing in the Israeli city of Haifa on Saturday in which 19 people were killed. Islamic Jihad claimed responsibility for the bombing. No one was killed in the Israeli strike. Villagers said the militants' camp had been abandoned years ago. Mr Assad told the London-based paper: "There is no doubt that the role Syria plays in the various issues in our region is painful to this [Israeli] government. What happened [on Sunday] was a failed Israeli attempt to undercut this role. We can, with full confidence, say that what happened will only make Syria's role more effective and influential in events in the region - contrary to what this [Israeli] government wants." Mr Assad did not say how Syria would respond to the attack. Syria presented a motion to the UN security council on Sunday, calling on the world body to condemn Israel. The council postponed a vote. The US has warned it would veto any motion that did not also condemn the Haifa bombing. Asked about pressure from the US, which has accused Syria of supporting terrorists and allowing fighters to cross into Iraq, Mr Assad said: "We are not a superpower, but we are not a weak state either. We're not a country without cards ... We are not a state that can be ignored in the issues under discussion." He said he believed Syria's dialogue with Washington should continue, but he also accused the US of using Syria as a scapegoat. "In reality, if the US failed in the farthest part of Asia ... it would blame Syria and Iran - this is taken for granted," Mr Assad said. On Sunday, the US state department said Syria "must cease harbouring terrorists and make a clean break from those responsible for planning and directing terrorist action from Syrian soil". Mr Assad defended his government's giving sanctuary to Palestinian groups such as Islamic Jihad and Hamas, which the EU and the US list as terrorist organisations. "It is not important to call them terrorist or not terrorist. There are existing forces that you must deal with," Mr Assad said. He added he did not regard such groups as terrorist and their members in Syria had not broken the law. Turning to US accusations on Iraq, Mr Assad implied his government could not have perfect control over Syria's long desert border with Iraq. "There is big chaos" in Iraq, he said. "There is arms smuggling and persons [crossing the border] and we don't know who they are. Of course, the Americans say that they are terrorists ... Maybe, for them, any Arab is a terrorist." Syria, which fought Israel in the 1973 Arab-Israeli war, has taken the hardest line among Arab states in peace negotiations with Israel, refusing to recognise the Jewish state and insisting on the complete return of all captured territory. Peace talks between the two states were suspended indefinitely in 2000. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Merit Re: Syria-Israel IP: 5.5D* / *.club-internet.fr 07.10.03, 17:54 Yes, but for the God's sake your quotes are totally out of context on this prticular subject. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Syria-Israel IP: 2.5.2.* / *.beitberl.ac.il 07.10.03, 18:07 I agree with Merit. Let's back to this amazing act of stupidity of this boy. It is unfortunately wide-spreaded already... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Syria-Israel IP: 2.5.2.* / *.beitberl.ac.il 07.10.03, 18:03 Ok, Syrian President could accuse Israel or do whatever he wants but Sharon is now very strong with the US support and feels the pressure of the Israeli society to give a strong reply to the Haifa blast. Sharon seems to be determined more than before. Arafat feels sick and weak. It would be good for the peace process if Arafat will pass away and Sharon won't continue with the escalation of IDF actions. Syria is to weak to give a strong response to Israel and doesn't have even UN support. All our hope in the good situation with Palestinian rulers (means no Arafat and terror supporters) and strong US pressure on Arab countries to fight with organizations like Islami Jihad. Odpowiedz Link Zgłoś
pawelk Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii 07.10.03, 18:00 Witam wszystkich. Przeczytałem trochę Waszych wypowiedzi i: stało się bardzo źle. Będzie o naszym kraju głośno, w złym kontekście. U osób, które miały o nas opinię kraju antysemickiego będzie to kolejny argument aby tak myśleć. Będzie to dla nich sztandarowy przykład, że również młode pokolenie ma pewne nawyki, o które do tej pory posądzali tylko to starsze. Ale, moim zdaniem, większość ludzi rozsądnie myślących będzie pamiętać, że w młodości zdarzają się bardzo głupie wybryki. Myślę, że większość z nas pamięta taki moment w swoim życiu, kiedy coś zrobiliśmy, a chwilę później byśmy wszystko oddali żeby cofnąć czas. Ale niestety nie możemy tego zrobić. Takie rzeczy się zdarzają. Jeżeli wierzyłbym, że ukaranie tego chłopaka spowoduje że tego typu incydenty nie zdarzą się w przyszłości to z zagłosowałbym na "tak". Ale ukaranie go dożywotnią dyskwalifikacją spowoduje że tylko on będzie cierpiał. A za jakiś czas wydarzy się podobny wypadek i znowu będziemy dyskutować o tym czy następnego osobnika ukarać i jak żeby to odczuł. Ukarać go należy tak żeby on i jemu podobni poczuli odpowiedzialność jaka na nich ciąży jeżeli reprezentują kraj. Ale nie karajmy go za cały antysemityzm jaki istnieje w naszym kraju. Starajmy się tak postępować, aby każdy z nas mógł powiedzieć że nie jest antysemitą, ani żadnym innym "anty-". Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja To była prowokacja michnikowców! 07.10.03, 18:05 To dziennikarz GW ubrał się w tę faszystowską koszulkę i wystartowal w zawodach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: To była prowokacja michnikowców! IP: 2.5.2.* / *.beitberl.ac.il 07.10.03, 18:08 Widze, ze kolezanka lub kolega trafnie wybral sobie nickname. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: To była prowokacja michnikowców! 07.10.03, 18:10 Gość portalu: Jacek napisał(a): > Widze, ze kolezanka lub kolega trafnie wybral sobie nickname. -dziękuję za uznanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katarzyna Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: 65.166.254.* 07.10.03, 18:23 Tak to niewatpliwie SKANDAL. Uwazam ze zawodnik powinienen byc ukarany nie tylko w zwiazku zeglarskim, ale i sadownie za propagowanie faszyzmu i nietolerancji. Powinienen byc pokazany jako przyklad i tak ukarany: przykladnie i z cala surowoscia prawa. NIE! hamstwie i nietolerancji. Katarzyna Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii 07.10.03, 18:25 Gość portalu: Katarzyna napisał(a): > Tak to niewatpliwie SKANDAL. Uwazam ze zawodnik powinienen byc > ukarany nie tylko w zwiazku zeglarskim, ale i sadownie za propagowanie > faszyzmu i nietolerancji. Powinienen byc pokazany jako przyklad i tak > ukarany: przykladnie i z cala surowoscia prawa. NIE! hamstwie i > nietolerancji. > Katarzyna - a czy ukarałabyś go gdyby ten chłopak założył na siebie koszulkę z sierpem i młotem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyfus Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.03, 19:07 tak to ciekawe ze ten wielce skandaliczny incydent na tym polskim forumn utrzymuje sie w scislej czolowce. Przeciez ten "gnoj" sprowokowoal afere polityczna na forum miedzynarodowym, ktora czkawka bedzie sie jeszcze odbijac za lat 25. moi drodzy czy was przypadkiem nie popieprzylo? Krajem zadzi arogancki kretyn, otoczony swita zlodzieji, i ludzi o mentalnosci klescza (taki upierdliwy owad, co zre az peka, a jak go podraznic to zwraca). Pielegniarka zarabia za miesiac tyle co po niektorzy z was wydaja na kolacje (niewystawna oczywiscie) Naczelny jednej z najwiekszych gazet publicznie oglosil sie wszechwiedzacym, najwieksza afera finnansowa zdycha ze starosci, podduszana miedzy innymi przez premiera. a wy zastanawiacie sie czy ten zeglarski zboczeniec powinien dostac 25 lat czy dozywocie to naprawde zakrawa na spisek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Nie wpuszczac GNOJKA do cywilizowanej Europy IP: *.dip.t-dialin.net 07.10.03, 18:36 Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Nie wpuszczac GNOJKA do cywilizowanej Europy 07.10.03, 18:48 a Polska wchodząca do UE wg ciebie cywilizowana nie jest? a wiesz jak bujnie rozwijają sie neofaszystowskie grupy na zachodzie Europy? zajrzyj tu! www.wprost.pl/ar/?O=50459 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adolf [...] IP: *.dip.t-dialin.net 07.10.03, 19:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zmartwiony Re: Nie wpuszczac GNOJKA do cywilizowanej Europy IP: *.biskupiec.sdi.tpnet.pl 07.10.03, 19:28 Jest faktem, że Emil Bałdyga popełnił błąd. Ale nie upoważnia to NIKOGO do wyzywania Go, szkalowania, obrażania itp. Paweł uzywając ohydnych obelg daje świadectwo swojego wychowania, swojego stosunku do ludzi i swojego prawa do wstępowania do Europy. Nie znam przyczyn postępku Emila ale wiem, że aby osiągnąć w żeglarstwie, w klasach olimpijskich (mam nadzieję że ktoś zada sobie trud aby dowiedzieć się co to znaczy) poziom który pozwala na udział w Mistrzostwach Świata lub Europy, jest niewyobrażalnie trudnym zadaniem. I wiem że "drukowanie" przez sędziów wyników regat jest zjawiskiem nader częstym, porównywalnym do tego co działo się jeszcze niedawno w łyżwiarstwie figurowym. Aby nie być gołosłownym zacutuję wypowiedź Tomasza Chamery po zakończonych niedawno Mistrzostwach Świata w klasach olimpijskich w Kadyksie (zaczerpnięto ze strony www.pya.org.pl/, opublikowane również na stronie: www.sails.pl/index.php?article+nr+915+): "Moralnym zwycięzcom pozostał jednak Hiszpan Rafael Trujillo. Wychowany na wodach Zatoki Kadyksu zawodnik doskonale żeglował w ostatnim wyścigu, przez cały czas kontrolując 2 pozycję. Jego bezpośredni rywal Ainslie na pierwszym znaku był dopiero 33 i wtedy dała o sobie znać ‘magia nazwiska’. Sposób, w jaki Ben ‘wypomował’ się na 3 miejsce stawki stanowi kompromitację dla Jury. Nie wiem co robili stróże prawa, ale to wręcz graniczy z absurdem. Żółtymi flagami obdzielani byli wszyscy wkoło tylko nie Ben. No cóż, taki jest właśnie sport – przewrotny, nierzadko bezduszny i z pewnością niesprawiedliwy." Tomasz Chamera - to Przewodniczący Jury regat Idea Sailing Days, członek Kolegium Sędziów PZŻ, Trener Koordynator PZŻ. Zatem jeżeli układy przy "zielonym stoliku" owocują niesprawiedliwymi werdyktami to czy można się spodziewać, że wszyscy będą w stanie powstrzymać nerwy na wodzy? Kończąc powiem tyle że nie usprawiedliwiam manifestacji Emila. Ale zanim ktokolwiek pierwszy rzuci kamieniem niech sie zastanowi czy sam jest wolny od wszelkiego występku? P.S. Był pewien głos który podważał fakt zaliczania żeglarstwa do dyscyplin sportowych. Watpiącym polecam tylko obejżenie galerii fotografii z MŚ w Kadykcie a tam szczególnie fotkę przedstawiającą Gustawo Lima - Mistrza Świata w klasie Laser. Zdjęcie dostępne pod adresem: www.mundovela.com/imagenes/mundial/g24_10.jpg Uważny obserwator zobaczy tam potegę siły, sprawność akrobaty, intelekt szachisty, wytrzymałość maratończyka - bo właśnie tylko połączenie tych cech pozwala w żeglarstwie wyczynowym osiągnąć sukces. Pozdrawiam zatem wszystkich i polecam żeglarstwo jako wspaniałą dyscyplinę sportową - szczególnie dziennikarzom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrew REPREZENTANT Polski IP: *.home.cgocable.net 07.10.03, 19:21 To w koncu kogo on reprezentowal , baze w Mragowie czy Polske jako kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keyel Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: 217.97.* / 217.97.220.* 07.10.03, 19:28 Chinczak nie zamierzam z Tobą polemizować na temat tych bzdur co napisałeś, bo masz prawo do własnych poglądów, ale zastanów się jak byś zareagował gydy ktoś napisał Polak z małej litery ? ! To dlaczego napisałeś Żydów z takowej? No chyba , że należysz do NSDAP ! Co do samego wybryku to jest to poprostu WSTYD ! I rzeczywiście tych młodych ludzi można TYLKO tłumaczyć wiekiem. Niestety ich rodziców i wychowawców już NICZYM!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.10.03, 20:07 Przypuszczam, że gówniarze nie wiedzą co to antysemityzm. Chcieli jak najbardziej dopiec kolegom z Izraela. Bardzo surowo powinno się ukarać dorosłych opiekunów. Dorosłych piłkarzy z Lukullusa, którzy sprzedali mecz o wejście do ekstraklasy ukarano najpierw dożywotnią dyskwalifikacją, którą ostatnio zamieniono na dwuletnią. Stąd wynika, że gówniarzy nie powinno się karać wyżej. Kara dożywotnia i tak nie zmniejszy liczby antysemitów w Polsce. Co więcej, dożywocia cynicznie mogą domagać się antysemici, którzy chcą pokazać, że nimi nie są. Myślę, że jeżeli chłopak dostanie dożywotnią dyskwalifikację, to o złagodzenie kary upomną sie jego koledzy z Izraela. Odpowiedz Link Zgłoś
kris_3333 Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii 07.10.03, 19:44 >Nie jestem do końca pewiem czy to był głupi żart. A może miała być to manifestacja z Palestyną. >Protestować można pod Ambasadą >Napewno kara powina być. Kara powinna być taka aby chłopak wciągnoł wnioski z tej głupoty. >Powinien przeprosić naród Izraelski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edi BRAWO BAŁDYGA !!!!!!!! IP: 2.5.STABLE* / *.anon-online.org 07.10.03, 19:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahorcado Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: 213.17.234.* 07.10.03, 20:45 Pan od Historii powinien więcej mówić o tym jaki straszny był holocaust, że swastyka jest symbolem jednego z najgorszych pomysłów ludzkości, i że to nie jest śmiesznie żartować sobie symbolem kilku milionów ofiar. o nie, to wcale nie jest śmieszne, że kolejny idiota kompromituje Polskę. O nie. CO dalej pytam? (a w ogóle to przecież być antysemitą to po wzorowo po katolicku, prawda Ojcze Dyrektorze i Panie Prymasie? ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mania zydzi swoja BEZCZELNOSCIA prowokuja do takich IP: *.proxy.aol.com 07.10.03, 21:00 zchowan. Fer-plej zydzi WSZEDZIE IGNORUJA i uwazaja ze uczciwosc zyda NIE OBOWIAZUJE i to w kazdej dyscyplinie zycia, skonczywszy na wspolzawonictwie sportowym. Zydowski umysl jest wyzezbiny przez Tore i Talmud, ktore nauczaja zyda pominiecie wszelkich zasad. Liczy sie efekt wg Tory i Talmudu: zyd musi wygrac i nie musi przestrzegac zasad ustalonych przez goji. Tam gdzie startuja "sportowcy" zydzi musialby stac co kilka metrow sedzia sportowy obserwujacy zyda. Zydzi na kazdym miejscy i w kazdej sekundzie posluguja sie FORTELEM tzn. OSZUSTWEM aby byc zwyciesca. Jesli nie ma w oklicy sedziego, zyd NATYCHMIAST OSZUKUJE i stosuje FORTELE, co oczywiscie widza inni zawodnicy ktorych zydzi OBRAZAJA w OCZY bo zydi NIE MAJA ZA GROSZ HONORU. Slyszalam od sportowcow wiele razy ze zydzi NIE przestrzegaja zasad honorowych w walce sportowej i OSZUKUJA nie stosujac sie w oczywisty sposob do rewgulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sokol Re: zydzi swoja BEZCZELNOSCIA prowokuja do takich IP: *.d1.club-internet.fr 07.10.03, 21:56 Panie Mania, masz Pan Manie tylko jaka? tylko ktora Manie? Pan grzeszysz bezczelnoscia piszac "zydzi" z malej litery (bezczelnoscia wobec jezyka polskiego) Masz Pan manie wpisywania sie na kazdy watek dotyczacy braku tolerancji etnicznej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeglarze!!! Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: *.matcom.com.pl 07.10.03, 21:56 EMil trzymaj sie nie poddawaj sie jestesmy z toba !!!!my znamy cala prawde i wiemy ze to nie twoja wina !!!!!!!! HARPAGAN TEAM PRZESYLA POZDROWIENIA!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skin [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.03, 22:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sokol Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: *.d1.club-internet.fr 07.10.03, 22:17 Dokladnie, mamy skina. I tu sie wychowanie konczy, i tu sie zaczyna! (sa ugrupowania skinow przeciwne rasizmowi, ten mlodzieniec ewidentnie zalicza sie sam do rasistow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamCie! Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: *.d1.club-internet.fr 07.10.03, 22:45 ...no troszke spoznilizcie sie Kolego z tym Waszym Grupowym poparciem sportowym (!?!) skoro macie taki sam refleks jak Wasz nieszczesny Kolega (szkoda mi chlopaka, ze taki byl(mam nadzieje , ze b y l-a juz nie jest, ale Wy w dalszym ciagu cos zciemniacie...) zupelnie pozbawiony sensu swiadomosci) to moze wykroilibyscie jeszcze lepszy numer(bron Boze!), zamiast odwolac sie poprostu do komisji sedziowskiej (etyka sportowca) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erad Skandale na tle pasożytnictwa. IP: *.socantel.net 08.10.03, 00:12 Całe szczęcie, że chociaz władze żeglarskie, chyba nieniczni w naszym światku mają głowy na karku i wykazali rtozsądek i umiar. Oczywiście człowiek człowiekowi na całym swiecie powinien wykazywać szacunek. Wedlug moich niezliczonych wyjazdow i obcowań z przeróżnymi nacjami, nie zauważylem poważniejszych, lub żadnych konfliktów lub pragnien dominacji. Wyjątek stanowi tylko Żydzi. Ich shemat działania jest podobny na calym świecie i podobnie jest repostowany. Najwiecej jednak są rozpanoszeni w Polsce. We wielu krajach na świecie spoleczenstwa nie pozwalają na zachowawcze dewiacje. Oprócz Polski, pozostałe kraje słowianskie, jak i generalnie inne narody, abcolutnie likwidują zapedy chamstwa, pasożytnictwa, oszczerstwa, kradzieży i innych odchylen. W Polsce, gdzie Żydzi opanowali rząd,ministerstwa),strategiczne pozycje w resorcie edukacji i wymiaru sprawiedliwosci, wywołało to publiczną samoobronę. Fałszerstwa historii poszły tak daleko, że tysiące najwiękrzych żydowskich bandytow, od czasów likwidacji barbarzyńskich Zelotów, aż nagminnych zdrad, kolaboracji, dezercji z naszych armii, niezliczonych morderstw bądz terroru, poczynająć od fizycznego do propagandowo- ekonomicznego. Ich edukacja, szczególnie w zakresie znajomości historii jest poniżej wiedzy jaskiniowca. Ich poziom jest ich sprawą, pod warunkiem, że ten poziom nie będzie eksponowany przeciwko najaszemu narodowi. Rozumiem stanowisko naszego kolegi, i tylko zdecydowaną postawą większości narodu odeprzemy chamstwo, wrogie panowanie, rabunek, wrogą propagandę, tak jak sobie z tym poradziły inne narody. Trzeba stworzyć warunki do wzajemnego szanowania człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nath Re: Skandale na tle pasożytnictwa. IP: *.97-200-24.mtl.mc.videotron.ca 08.10.03, 03:40 Jak tam w szpitalu psyhiatrycznym? Dobrze karmia? Chyba zapomniales dzis polknac retalin i nastapil nawrot choroby... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek australia Re: Skandal na zawodach żeglarskich w Austrii IP: *.wa.bigpond.net.au 08.10.03, 01:07 bravo dla tego chlopaka najwyzszy czas zaczac walczyc z zydami oprawcami tego swiata krzycza o getto a sami mury buduja morduja palestynczykow bombarduja niewinnych ludzi ten chlopak powinnien dostac pokojowa nagrode nobla bo chce zwalczac oprawcow tego swiata a my w koncu zrobmy porzadek tak jak w 1968 pogonic tych oprawcow szkoda ze ludzie w polsce tego nie widza ze wszystkie zlo i wojny w dzisiejszych czasach ida z usa i izraela a my sami(polacy)dzieki kowboja stalismy sie okupantem niewinnych ludzi(irak)dla mnie ten chlopak to bohater bo stawil czola potedze swiata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nath A dla mnie ty jestes debilem IP: *.97-200-24.mtl.mc.videotron.ca 08.10.03, 03:41 A dla mnie ty jestes debilem, palantem i szunja...Spadaj! Odpowiedz Link Zgłoś
menel1 Re: A dla mnie ty jestes debilem 08.10.03, 12:52 Gość portalu: Nath napisał(a): > A dla mnie ty jestes debilem, palantem i szunja...Spadaj! ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' niech rzyt nie podnosic glosu, to nie palestyna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zydek Precz z Zydowską Okupacją!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.03, 11:11 zydzi na madagaskar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wadui WYWALIĆ GO !!! IP: 157.25.119.* 08.10.03, 12:30 Wywalić go z żeglarstwa!!! Jakoś dziwnie jestem przekonany, że wtedy następnym nie trzeba będzie po ojcowsku tłumaczyć. Wyrzucenie to nie kara śmierci, gość sobie znajdzie miejsce w życiu. Jako naród musimy się bronić przed takimi kretynami, którzy nas kompromitują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giba Polska IP: 150.254.84.* 08.10.03, 12:49 Jak czytam te wszystkie wypowiedzi (no może nie wszystkie) to mi sie żygać chce. Ksenofobia i rasizm!!! To piszą ludzie których dziadkowie organizowali pogromy antyżydowskie w przed i powojennej polsce, a teraz siedzą przykuci do radia maryja. Co raz bardziej mnie to przekonuję żeby wypierdalać z tego chorego kraju. Nienawidzimy żydów, murzynów, ukraińców... To takie polskie: za wszystkie nasze niepowodzenia obarczamy innych tylko nie siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mono wadui WYWAL sobie konia ! Baldyga to BOHATER ! IP: *.tnt19.det5.da.uu.net 08.10.03, 23:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sympatyk żeglarstw NIE WSZYSTKO JEST CZARNE ALBO BIAŁE IP: *.biskupiec.sdi.tpnet.pl 09.10.03, 16:31 -------------------------------------------------------------------------------- Jest faktem, że Emil Bałdyga popełnił błąd. Ale nie upoważnia to NIKOGO do wyzywania Go, szkalowania, obrażania itp. Każdy uzywający ohydnych obelg daje świadectwo swojego wychowania, swojego stosunku do ludzi i swojego prawa do wstępowania do Europy. Nie znam przyczyn postępku Emila ale wiem, że aby osiągnąć w żeglarstwie, w klasach olimpijskich (mam nadzieję że ktoś zada sobie trud aby dowiedzieć się co to znaczy) poziom który pozwala na udział w Mistrzostwach Świata lub Europy, jest niewyobrażalnie trudnym zadaniem. I wiem że "drukowanie" przez sędziów wyników regat jest zjawiskiem nader częstym, porównywalnym do tego co działo się jeszcze niedawno w łyżwiarstwie figurowym. Aby nie być gołosłownym zacutuję wypowiedź Tomasza Chamery po zakończonych niedawno Mistrzostwach Świata w klasach olimpijskich w Kadyksie (zaczerpnięto ze strony www.pya.org.pl/, opublikowane również na stronie: www.sails.pl/index.php?article+nr+915+): "Moralnym zwycięzcom pozostał jednak Hiszpan Rafael Trujillo. Wychowany na wodach Zatoki Kadyksu zawodnik doskonale żeglował w ostatnim wyścigu, przez cały czas kontrolując 2 pozycję. Jego bezpośredni rywal Ainslie na pierwszym znaku był dopiero 33 i wtedy dała o sobie znać ‘magia nazwiska’. Sposób, w jaki Ben ‘wypomował’ się na 3 miejsce stawki stanowi kompromitację dla Jury. Nie wiem co robili stróże prawa, ale to wręcz graniczy z absurdem. Żółtymi flagami obdzielani byli wszyscy wkoło tylko nie Ben. No cóż, taki jest właśnie sport – przewrotny, nierzadko bezduszny i z pewnością niesprawiedliwy." Tomasz Chamera - to Przewodniczący Jury regat Idea Sailing Days, członek Kolegium Sędziów PZŻ, Trener Koordynator PZŻ. Zatem jeżeli układy przy "zielonym stoliku" owocują niesprawiedliwymi werdyktami to czy można się spodziewać, że wszyscy będą w stanie powstrzymać nerwy na wodzy? Kończąc powiem tyle że nie usprawiedliwiam manifestacji Emila. Ale zanim ktokolwiek pierwszy rzuci kamieniem niech sie zastanowi czy sam jest wolny od wszelkiego występku? P.S. Był pewien głos który podważał fakt zaliczania żeglarstwa do dyscyplin sportowych. Watpiącym polecam tylko obejżenie galerii fotografii z MŚ w Kadyksie a tam szczególnie fotkę przedstawiającą Gustawo Lima - Mistrza Świata w klasie Laser. Zdjęcie dostępne pod adresem: www.mundovela.com/imagenes/mundial/g24_10.jpg Uważny obserwator zobaczy tam potegę siły, sprawność akrobaty, intelekt szachisty, wytrzymałość maratończyka - bo właśnie tylko połączenie tych cech pozwala w żeglarstwie wyczynowym osiągnąć sukces. Pozdrawiam zatem wszystkich i polecam żeglarstwo jako wspaniałą dyscyplinę sportową - szczególnie dziennikarzom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erad ANALIZA I MOTYWACJA PROTESTU IP: *.socantel.net 08.10.03, 13:39 W zadnym wypadku nie naley zbyt wcześnie podejmować żadnych decyzji, tym bardziej pochopnych. Żeby ten popularny, a występujący problem z Żydami wyujaśnić, należy podjąć szreoką dyskusję społeczną. Należy uzyskać spoleczną zgodę wydawania żydom zgody na zajmowanie przez Żydów, a nie przez nas, publicznych i kierowniczych stanowisk w naszym rządzie, TVP itd. Należy spytać o stanowisku spoleczenstwa w sprawie zydowskigo udziału w palestynskich akcjach. Nalezy spytać społeczenstwo i stanowisko środowiska naszego kolegi w sprawie obecnaśći i nawiedzaniu Palestyny. Czy oni wybiorą opcję - Jude raus, czy taz nie. Wytworzyła sie też znakomita okazja do opublikowania i przedyskutowania prawdziej historii Żydów na tle historii Polski, a szczególnie zdradzieckich działan w ub. wieku, z odsłoną kulis Jabłonnej, Radzimina, Katynia ostatnich rządów, obsady stanowisk, działan TVP itd, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nath Re: Czy twa babke zgwalcil SSman? IP: *.97-200-24.mtl.mc.videotron.ca 08.10.03, 14:45 Na to wyglada...faszystowskie nasienie. Odpowiedz Link Zgłoś