jane-007
14.01.02, 14:13
Na forum jest , w dalszym ciągu trwa walka mniedzy zwolenikami przystąpieniado
unii,a katolikami,a niestety walka sie naślila,mamy w naszym kraju demokrację ,
a nietety prawica w polsce nietety niechece przeszgać regół czystej gry
politycznej, a nietety przystopienie nas nie ominie.CZAS żeby się zatawiła
prawica w jakim kieruku zmierza-bo ostanie wypowiedzi polityków tej są
zatwarzające , i niegone bycia posłem , senatorem .ńe się wydaje , a niestety
jestem lewicowcem od lat 5 ,że nasz kraj niezotanie przyjęty do unii
europejskiej dopki nie spełnimy waruków, a jakie to waruki to wie chyda każdy
prawicowiec.
CZŁONEK SLD Z WOJ.ŚLĄSKIEGO-JAN