cdxv 23.01.09, 22:00 Kiedyś Józef Stalin, dziś JanuszPalikot. Co by tu nie mówić, jest to jakiś progres i muszą to uczciwie przyznać nawet ci, którzy Pani Wisławy sympatią nie darzą ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ja-kiko Re: Fascynacje Wisi Szymborskiej 23.01.09, 22:03 dziwne wybory pani Wisi............ Odpowiedz Link Zgłoś
kwiaty.polskie Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:14 Może odrobinę więcej szacunku? Chyba,że w bramie jej kamienicy obalasz nalewkę i Pani Szymborska dokłada Ci brakujące 50 groszy do następnej flaszki? Odpowiedz Link Zgłoś
kwiaty.polskie Tak.Szacunku. 23.01.09, 22:19 Dziwne? Wymagam odrobiny szacunku dla 86 -letniej kobiety,świetniej poetki laureatki Nagrody Nobla? Faktycznie, ze zdziwienia szczęka może opaść. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-kiko Re: Tak.Szacunku. 23.01.09, 22:20 nikt jej tu nie spostponował, a Nobla dostawali różni.... Odpowiedz Link Zgłoś
kwiaty.polskie Uważasz,że pisanie o 86-letniej kobiecie 23.01.09, 22:25 per "Wisia" jest dopuszczalne? No cóż,mnie inaczej wychowano. Najpierw Ty zrób coś,żeby chociaż zasłużyć na Ig Nobla a potem sobie z "różnymi" wyjeżdżaj. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Najpierw dostała Nobla,czy najpierw się szmaciła? 24.01.09, 00:39 kwiaty.polskie napisała: Najpierw Ty zrób coś,żeby chociaż zasłużyć na Ig Nobla a potem sobie z "różnymi" wyjeżdżaj. ---> Nie dziwi Ciebie jednak odwrotna kolejność ... u Wałęsy również, prawda? Co radzisz dla ja-kiko, by dostała tego Nobla, czy żeby kablowała, czy zabiegała o karę śmierci dla niewinnych ludzi? Co obecnie spotka się z większym uznaniem i szacunkiem w Twoim środowisku? Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:21 Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach ( za to Nobel ) , ale skad o tym PIS daki moga wiedziec , my po prostu wymagamy od nich za duzo . Swiat PiSuaru ograniczony jest do kaczego rojenia ,podlanego pseudo patriotyzmem , populizmem i dyletanctwem . Odpowiedz Link Zgłoś
ja-kiko Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:24 wy zacznijcie wreszcie wymagać od siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
ajron1960 Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:25 karbat napisał: Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach > ( za to Nobel ) , ale skad o tym PIS daki moga wiedziec , my po prostu wymagamy od nich za duzo . Swiat PiSuaru ograniczony jest do kaczego rojenia ,podlanego pseudo patriotyzmem , populizmem i dyletanctwem . "Wiesław" to był Gomułka cepie, a ta wielbicielka Stalina e latach 50-tych to Wisia. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Świat Wisi,Palikota,Kutza...ograniczony jest 24.01.09, 00:43 karbat napisał: Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach ---> ... do plucia na Polaków - nic dziwnego, że czują się Razem! Odpowiedz Link Zgłoś
cdxv A gdzie tu brak szacunku? Bo to moja wina 23.01.09, 22:25 iż fizjonomia Pani Wisi, jej krucha postać, budzą we mnie opiekuńcze uczucia i stąd to niewinne zdrobnienie? Tak czy inaczej, proszę mi tu nie imputować swojego sposobu prowadzenia się :-) > Chyba,że w bramie jej kamienicy obalasz nalewkę Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Na ty jesteście? Od dawna? 23.01.09, 22:27 A jak ona mówi o tobie? Wacuś? Odpowiedz Link Zgłoś
cdxv Pardon, a kim ty jesteś żebym 23.01.09, 22:31 musiał ci się z moich ewentualnych relacji towarzyskich z panią Wisią tudzież z kimkolwiek innym tłumaczyć? No proszę cię, no ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Jestem ciekawa po prostu, 23.01.09, 22:32 od jak dawna masz zaszczyt być na ty z tak znakomitą osobą, jak Pani Szymborska. Pozazdrościć. Odpowiedz Link Zgłoś
cdxv A ja ci właśnie zasugerowałem, iż 23.01.09, 22:48 to nie twoja sprawa. Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, iż takie wścibianie nosa w cudze sprawy, szczególnie po stanowczym napomnieniu, nie świadczy o tobie najlepiej? Również obnoszenie się publicznie ze swoją zazdrością do dobrego tonu nie należy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ja-kiko Pani Wisia 23.01.09, 22:33 z tym Stalinem wykazała dziwny brak rozeznania i rozumu. A teraz jeszcze to chamidło Palikot. Dziwne obiekty uwielbienia... Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Pardon, a kim ty jesteś żebym 23.01.09, 22:38 ajron1960 napisał: > karbat napisał: > Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach > > ( za to Nobel ) , ale skad o tym PIS daki moga wiedziec , my po > prostu wymagamy od nich za duzo . Swiat PiSuaru ograniczony jest do > kaczego rojenia ,podlanego pseudo patriotyzmem , populizmem i > dyletanctwem . > > "Wiesław" to był Gomułka cepie, a ta wielbicielka Stalina e latach > 50-tych to Wisia. > kaczy prostaku pisze ,ze ona w wielu swych wierszach robila to co dzis robi Palikot ,poslugujac sie innymi "narzedziemi" .( Nobel ). robila w latach 50 -tych to co robil wowczas PIS daczy autorytet Walentynowicz i tysiace innych dzisiejszych PIS daczych tzw. patriotow . Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek [...] 24.01.09, 00:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiaty.polskie Niewinne zdrobnieni???? 23.01.09, 22:32 Opiekuńcze uczucia??? Nie wiem z jakiej planety się tu dostałeś i jakie tam panują obyczaje ale tutaj Twoje "niewinnne zdrobnienia " są stanowczo nie na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Niewinne zdrobnieni???? 23.01.09, 22:53 Wiadomo.Kobieta zmienna jest.Prawdiwy pisiak nie.Kiedys wpadl w zachwyt nad dzielem Lenina,Gomulki i Moczara i tak mu do dnia dzisiejszego zostalo. Pisiak zawsze wierny. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiaty.polskie Nie ja. Dobre obyczaje 23.01.09, 22:57 tak mówią. może swojej Mamy albo Babci zapytasz,czy gafy nie popełniłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
cdxv Masz się za dobre obyczaje? Czy 23.01.09, 23:07 aby nie za bardzo sobie pochlebiasz? ;-) A może spytasz samą zainteresowaną czy poczułaby się moimi niewinnymi zdrobnieniami oburzona? Bo ja z okoliczności takiej, że Pani Wisia zafascynowana jest dżentelmenem znanym z tego, iż potrafi zwrócić się do kobiety per "prostytutka" wnoszę, iż żadnej obrazy by nie było ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kwiaty.polskie Ja się mam za homo sapiens. 23.01.09, 23:11 Dobre obyczaje to normy społeczne.Jedno drugim być nie może. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk A co to za protekcjonalizm??? Jakiej "Wisi" ??? 24.01.09, 10:59 Jak widzę obszczymurstwo rozpowszechnia się jak zaraza... Wisławy - jeżeli już. I nie garb się. Odpowiedz Link Zgłoś
wujtarabuk Re: Fascynacje Wisi Szymborskiej 24.01.09, 12:06 A u naszej Wisi krzywy wlos na pisi. Szesc razy zwiniety, jszcze meter wisi. Odpowiedz Link Zgłoś