Dodaj do ulubionych

Fascynacje Wisi Szymborskiej

23.01.09, 22:00
Kiedyś Józef Stalin, dziś JanuszPalikot. Co by tu nie mówić, jest to jakiś progres i muszą to uczciwie
przyznać nawet ci, którzy Pani Wisławy sympatią nie darzą ;-))))
Obserwuj wątek
    • ja-kiko Re: Fascynacje Wisi Szymborskiej 23.01.09, 22:03
      dziwne wybory pani Wisi............
    • kwiaty.polskie Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:14
      Może odrobinę więcej szacunku?
      Chyba,że w bramie jej kamienicy obalasz nalewkę i Pani Szymborska
      dokłada Ci brakujące 50 groszy do następnej flaszki?
      • ja-kiko Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:15
        szacunku?
        • ja-kiko Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:16
          po tym Stalinie i Palikocie????
        • kwiaty.polskie Tak.Szacunku. 23.01.09, 22:19
          Dziwne?
          Wymagam odrobiny szacunku dla 86 -letniej kobiety,świetniej poetki
          laureatki Nagrody Nobla?
          Faktycznie, ze zdziwienia szczęka może opaść.

          • ja-kiko Re: Tak.Szacunku. 23.01.09, 22:20
            nikt jej tu nie spostponował, a Nobla dostawali
            różni....
            • kwiaty.polskie Uważasz,że pisanie o 86-letniej kobiecie 23.01.09, 22:25
              per "Wisia" jest dopuszczalne? No cóż,mnie inaczej wychowano.
              Najpierw Ty zrób coś,żeby chociaż zasłużyć na Ig Nobla a potem sobie
              z "różnymi" wyjeżdżaj.
              • 1normalnyczlowiek Najpierw dostała Nobla,czy najpierw się szmaciła? 24.01.09, 00:39
                kwiaty.polskie napisała: Najpierw Ty zrób coś,żeby chociaż zasłużyć na Ig
                Nobla a potem sobie z "różnymi" wyjeżdżaj.

                ---> Nie dziwi Ciebie jednak odwrotna kolejność ... u Wałęsy również, prawda?
                Co radzisz dla ja-kiko, by dostała tego Nobla, czy żeby kablowała, czy zabiegała
                o karę śmierci dla niewinnych ludzi? Co obecnie spotka się z większym uznaniem i
                szacunkiem w Twoim środowisku?
        • karbat Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:21
          Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach
          ( za to Nobel ) , ale skad o tym PIS daki moga wiedziec ,
          my po prostu wymagamy od nich za duzo .

          Swiat PiSuaru ograniczony jest do kaczego rojenia ,podlanego pseudo
          patriotyzmem , populizmem i dyletanctwem .
          • ja-kiko Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:24
            wy zacznijcie wreszcie wymagać od siebie!
          • ajron1960 Re: Wisi Szymborskiej? 23.01.09, 22:25
            karbat napisał:
            Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach
            > ( za to Nobel ) , ale skad o tym PIS daki moga wiedziec , my po
            prostu wymagamy od nich za duzo . Swiat PiSuaru ograniczony jest do
            kaczego rojenia ,podlanego pseudo patriotyzmem , populizmem i
            dyletanctwem .

            "Wiesław" to był Gomułka cepie, a ta wielbicielka Stalina e latach
            50-tych to Wisia.

          • 1normalnyczlowiek Świat Wisi,Palikota,Kutza...ograniczony jest 24.01.09, 00:43
            karbat napisał: Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach

            ---> ... do plucia na Polaków - nic dziwnego, że czują się Razem!
      • cdxv A gdzie tu brak szacunku? Bo to moja wina 23.01.09, 22:25
        iż fizjonomia Pani Wisi, jej krucha postać, budzą we mnie opiekuńcze uczucia i
        stąd to niewinne zdrobnienie? Tak czy inaczej, proszę mi tu nie imputować
        swojego sposobu prowadzenia się :-)


        > Chyba,że w bramie jej kamienicy obalasz nalewkę
        • woda.woda Na ty jesteście? Od dawna? 23.01.09, 22:27
          A jak ona mówi o tobie? Wacuś?
          • cdxv Pardon, a kim ty jesteś żebym 23.01.09, 22:31
            musiał ci się z moich ewentualnych relacji towarzyskich z panią Wisią tudzież z
            kimkolwiek innym tłumaczyć? No proszę cię, no ;-)
            • woda.woda Jestem ciekawa po prostu, 23.01.09, 22:32
              od jak dawna masz zaszczyt być na ty z tak znakomitą osobą, jak Pani
              Szymborska.
              Pozazdrościć.
              • cdxv A ja ci właśnie zasugerowałem, iż 23.01.09, 22:48
                to nie twoja sprawa. Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, iż takie wścibianie nosa
                w cudze sprawy, szczególnie po stanowczym napomnieniu, nie świadczy o tobie
                najlepiej? Również obnoszenie się publicznie ze swoją zazdrością do dobrego
                tonu nie należy ;-)
            • ja-kiko Pani Wisia 23.01.09, 22:33
              z tym Stalinem wykazała dziwny brak rozeznania
              i rozumu. A teraz jeszcze to chamidło Palikot.
              Dziwne obiekty uwielbienia...
              • cdxv Nikt nie jest doskonały, niestety... 23.01.09, 22:49

            • karbat Re: Pardon, a kim ty jesteś żebym 23.01.09, 22:38
              ajron1960 napisał:

              > karbat napisał:
              > Pani Wieslawa robi to samo co Palikot w wielu swych wierszach
              > > ( za to Nobel ) , ale skad o tym PIS daki moga wiedziec , my po
              > prostu wymagamy od nich za duzo . Swiat PiSuaru ograniczony jest
              do
              > kaczego rojenia ,podlanego pseudo patriotyzmem , populizmem i
              > dyletanctwem .
              >
              > "Wiesław" to był Gomułka cepie, a ta wielbicielka Stalina e latach
              > 50-tych to Wisia.
              >
              kaczy prostaku pisze ,ze ona w wielu swych wierszach robila to co
              dzis robi Palikot ,poslugujac sie innymi "narzedziemi" .( Nobel ).

              robila w latach 50 -tych to co robil wowczas PIS daczy autorytet
              Walentynowicz i tysiace innych dzisiejszych PIS daczych tzw.
              patriotow .
              • 1normalnyczlowiek [...] 24.01.09, 00:47
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kwiaty.polskie Niewinne zdrobnieni???? 23.01.09, 22:32
          Opiekuńcze uczucia???
          Nie wiem z jakiej planety się tu dostałeś i jakie tam panują
          obyczaje ale tutaj Twoje "niewinnne zdrobnienia " są stanowczo nie
          na miejscu.
          • cdxv Bo Ty tak mówisz? 23.01.09, 22:48
            No dajże spokój ;-)
          • x2468 Re: Niewinne zdrobnieni???? 23.01.09, 22:53
            Wiadomo.Kobieta zmienna jest.Prawdiwy pisiak nie.Kiedys wpadl w
            zachwyt nad dzielem Lenina,Gomulki i Moczara i tak mu do dnia
            dzisiejszego zostalo.
            Pisiak zawsze wierny.
          • kwiaty.polskie Nie ja. Dobre obyczaje 23.01.09, 22:57
            tak mówią. może swojej Mamy albo Babci zapytasz,czy gafy nie
            popełniłeś?
            • cdxv Masz się za dobre obyczaje? Czy 23.01.09, 23:07
              aby nie za bardzo sobie pochlebiasz? ;-) A może spytasz samą zainteresowaną czy
              poczułaby się moimi niewinnymi zdrobnieniami oburzona? Bo ja z okoliczności
              takiej, że Pani Wisia zafascynowana jest dżentelmenem znanym z tego, iż potrafi
              zwrócić się do kobiety per "prostytutka" wnoszę, iż żadnej obrazy by nie było ;-)
              • kwiaty.polskie Ja się mam za homo sapiens. 23.01.09, 23:11
                Dobre obyczaje to normy społeczne.Jedno drugim być nie może.
    • dr.krisk A co to za protekcjonalizm??? Jakiej "Wisi" ??? 24.01.09, 10:59
      Jak widzę obszczymurstwo rozpowszechnia się jak zaraza...
      Wisławy - jeżeli już.

      I nie garb się.
    • wujtarabuk Re: Fascynacje Wisi Szymborskiej 24.01.09, 12:06
      A u naszej Wisi krzywy wlos na pisi.
      Szesc razy zwiniety,
      jszcze meter wisi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka