Dodaj do ulubionych

Rura w Bałtyku

23.03.09, 19:30
Czy może ktoś mnie oświecić czym zagraża Polsce Rurociąg Północny ?
Obserwuj wątek
    • mariner4 Za blisko rezydencji Kaczora. 23.03.09, 19:31
      M.
      • pacynka_nicka Skąd się biorą 23.03.09, 19:34
        mariner4 napisał:
        >Za blisko rezydencji Kaczora.


        takie głupki?
        • pies_na_czarnych Re: Skąd się biorą 23.03.09, 19:35
          pacynka_nicka napisała:

          >
          > takie głupki?
          >
          >

          No powiedz nam skad sie wzieles?
        • mariner4 Wszystko bierzesz serio? 23.03.09, 19:37
          Współczuję!
          M.
    • mondrytusek Re: Dziura w Bałtyku 23.03.09, 19:33
      Według ministra spraw zagranicznych nowym paktem Ribbentrop - Mołotow.
      Oj Radek, Radek. Dzieciaku.
    • mak67 Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:40
      Kacapy mogą w kazdej chwili zakrecic dostawy do nas nie narażając
      sie Niemcom
      • pies_na_czarnych Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:43
        mak67 napisał:

        > Kacapy mogą w kazdej chwili zakrecic dostawy do nas nie narażając
        > sie Niemcom

        Ja cie. A poco mieliby zakrecac :o
        • konto_ehehehe Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:52
          pies_na_czarnych napisała:
          >
          > Ja cie. A poco mieliby zakrecac :o

          bo w tym są najlepsi

        • zoil44elwer Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 20:00
          Bo nie chcą petrodolarów od Poloków?
      • m.c.hrabia Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:46
        mak67 napisał:

        > Kacapy mogą w kazdej chwili zakrecic dostawy do nas nie narażając
        > sie Niemcom

        To ich gaz ,
        a może kaczek?
    • pies_na_czarnych Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:46
      foolproof napisał:

      > Czy może ktoś mnie oświecić czym zagraża Polsce Rurociąg Północny ?

      Nie wazne czym. Wazne, ze Jarek ma czym straszyc.
    • zoil44elwer Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 20:06
      Polsce jak Polsce,ale Maniek Krzaklewski kręci się przy Vikingach.Po
      portugalczykach z Eureko zaczął kręcić lody z Norwegami.Już za Buzka upupił
      budowę Jamal II,teraz w PE będzie upupiał Gazociąg Północny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka