foolproof 23.03.09, 19:30 Czy może ktoś mnie oświecić czym zagraża Polsce Rurociąg Północny ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pacynka_nicka Skąd się biorą 23.03.09, 19:34 mariner4 napisał: >Za blisko rezydencji Kaczora. takie głupki? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Skąd się biorą 23.03.09, 19:35 pacynka_nicka napisała: > > takie głupki? > > No powiedz nam skad sie wzieles? Odpowiedz Link Zgłoś
mondrytusek Re: Dziura w Bałtyku 23.03.09, 19:33 Według ministra spraw zagranicznych nowym paktem Ribbentrop - Mołotow. Oj Radek, Radek. Dzieciaku. Odpowiedz Link Zgłoś
mak67 Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:40 Kacapy mogą w kazdej chwili zakrecic dostawy do nas nie narażając sie Niemcom Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:43 mak67 napisał: > Kacapy mogą w kazdej chwili zakrecic dostawy do nas nie narażając > sie Niemcom Ja cie. A poco mieliby zakrecac :o Odpowiedz Link Zgłoś
konto_ehehehe Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:52 pies_na_czarnych napisała: > > Ja cie. A poco mieliby zakrecac :o bo w tym są najlepsi Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 20:00 Bo nie chcą petrodolarów od Poloków? Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:46 mak67 napisał: > Kacapy mogą w kazdej chwili zakrecic dostawy do nas nie narażając > sie Niemcom To ich gaz , a może kaczek? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 19:46 foolproof napisał: > Czy może ktoś mnie oświecić czym zagraża Polsce Rurociąg Północny ? Nie wazne czym. Wazne, ze Jarek ma czym straszyc. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Rura w Bałtyku 23.03.09, 20:06 Polsce jak Polsce,ale Maniek Krzaklewski kręci się przy Vikingach.Po portugalczykach z Eureko zaczął kręcić lody z Norwegami.Już za Buzka upupił budowę Jamal II,teraz w PE będzie upupiał Gazociąg Północny. Odpowiedz Link Zgłoś