Gość: cubasz
IP: *.telia.com
30.11.03, 23:45
no, to teraz wiadomo, ze wszystko to pomylka. kamien z serca mi spadl, juz myslalem, ze jaskierna
bedzie musial podac sie honorowo do dymisji a przeciez to bylaby taka wielka strata dla polskiej mlodej
demokracji. alez ci dziennikarze sa namolni, tak ludziom glowe zawracac jakims niesprawdzonymi
podejrzeniami! jaskiernia i lapowki! tez cos! oni tylko lubia mecze ogladac przeciez, przy okazji pewnie i
jezyka sie liznie. a flamandzki trudny w wymowie...no ale jakos sie dogadaja, sport zbliza ludzi.
jaskiernie, skorke i van dorsta laczy jedynie pasja pilkarska - to oczywiste, ze tez nikt na to wczesniej
nie wpadl! czy kaucz tez sie pasjonuje pilka? swoja droga nawet po weryfikacji mozna by stworzyc
calkiem spory klub suporterow pilkarskich. a niektorzy z sld-owcow to niezli zadymiarze, z taradycjami
jeszcze z czasow nieboszczki pzpr. tak, ze wszystko sie wyjasnilo, mozemy chyba zapomniec o sprawie
i zaglosowac na sld w kolejnycj wyborach, prawda rodacy? tylko tym razem to tak glosujcie, zeby sld nie
musialo wchodzic w koalicje z up. po co maja sie chlopcy dzielic stanowiskami z partia kojarzaca sie z
pracowaniem, to zle swiadczy o formacjiprzywodczej, elitarnej i inteligenckiej jaka przeciez jest sld.