28.04.09, 07:27
wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bliskie-relacje-L.-Kaczynskiego-z-Kwasniewskim%3B-sa-na-ty,wid,11074552,wiadomosc_prasa.html
Od butelki? To już wiem po co te "małpki".
M.
M.
Obserwuj wątek
    • masuma Re: Kumple 28.04.09, 07:31
      PIS-SLD już od dawna po cichym ślubie:-)
      Nic dziwnego: czerwono - czarni narodowi socjaliści z PIS, to też socjaliści,
      tyle że z czarnymi na sztandarach, a nie z sierpem i młotem
    • wujaszek_joe to jest dobra wiadomość 28.04.09, 07:32
      porozumienie ponad podziałami. b. prezydent na pewno ma wiedzę użyteczną dla
      obecnego prezydenta.
      • masuma Re: to jest dobra wiadomość dla kogo? 28.04.09, 07:35
        - Prezydent Kaczyński od dawna namawia Kwaśniewskiego, by zmobilizował lewicę do
        wystawienia silnego kandydata w wyborach prezydenckich w 2010 r. - powiedział
        "Dziennikowi" polityk PiS bliski Pałacowi Prezydenckiemu.

        Pamiętacie, jak kaczyński namaścił Dubaniowskiego na placówkę w Singapurze? To
        będzie wspólny kandydat czarnej i czerwonej bolszewii w roku 2010
      • mariner4 To nie byłoby nic złego 28.04.09, 07:35
        gdyby było w Polsce normą.
        Niestety nie jest.
        M.
    • ponte_aronte dawno wiadomo, że Dziennik nienawidzi SLD i Kwacha 28.04.09, 07:41
      w szczególności i zrobi wszystko, żeby Kwachowi zaszkodzić
      • wos9 Re: dawno wiadomo, że Dziennik nienawidzi SLD i K 28.04.09, 07:50
        ponte_aronte napisał:

        > w szczególności i zrobi wszystko, żeby Kwachowi zaszkodzić

        Tylko, że Kwaśniewskiemu NIE może w żaden sposób zaszkodzić!
    • masuma Tajne spotkanie Kaczyńskiego z Kwaśniewskim 28.04.09, 07:44
      "Prezydenta martwi fakt, że na polskiej scenie politycznej wszystko zmierza do
      dominacji PO i wie, że Kwaśniewskiemu też to nie odpowiada" - mówi nam jeden z
      posłów PiS.

      Przypomina, że Jarosław Kaczyński otwierał szampana, gdy Kwaśniewski pokonał
      Lecha Wałęsę w wyborach w 1995 roku. "Za rok Lech nie zostanie prezydentem, ale
      bracia zrobią wszystko, by nie został nim także Donald Tusk" - twierdzi nasz
      rozmówca. Według jego wiedzy prezydent od dawna namawia Kwaśniewskiego, by
      zaangażował się w znalezienie mocnego kandydata lewicy.

      www.dziennik.pl/polityka/article368882/Tajne_spotkanie_Kaczynskiego_z_Kwasniewskim.html
      • ponte_aronte i jak teraz biedak Kurtyka ma opublikować 28.04.09, 07:47
        swoje obiecane rewelacje o Kwachu w roli Alka?
        niby dostał medal za odwagę, ale chyba nie aż taką?
      • mariner4 Wiadomo o co chodzi 28.04.09, 07:49
        Chodzi o rozdrobnienie elektoratu. Im więcej kandydat lewicy zabierze głosów
        Tuskowi, tym większe szanse ma Kaczor. O przyjaźnie nie ma mowy. Kaczory nie
        mają przyjaciół.
        M.
        • wos9 Re: Wiadomo o co chodzi 28.04.09, 07:53
          mariner4 napisał:

          > Chodzi o rozdrobnienie elektoratu. Im więcej kandydat lewicy
          zabierze głosów
          > Tuskowi, tym większe szanse ma Kaczor. O przyjaźnie nie ma mowy.
          Kaczory nie
          > mają przyjaciół.
          > M.

          A skąd wiadomo, że kandydat lewicy nie odbierze głosów
          Kaczorowi?
          • masuma Dubaniowskiego pamiętacie? 28.04.09, 07:55
            KTO go protegował na konsula w Singapurze, jak nie Kaczyński?
            Idę o zakład, że właśnie w Singapurze Kwach i Kaczka hodują wspólnie
            kandydata na 2010 rok :-))
            • mariner4 Koneksje rodzinne 28.04.09, 07:58
              i tyle.
              M.
          • mariner4 Raczej wątpliwe 28.04.09, 07:57
            Potencjalny wyborca kandydata lewicy jest bliżej PO niż PiS.
            To dlatego nienawiść pomiędzy PiS a Po jest większa niż PiS a SLD.
            PO i PiS konkurują o tych samych wyborców. PiS wie, że na boisku SLD nie ma
            czego szukać.
            M.
    • haen1950 Ech, żeby nie ta głupia Blida 28.04.09, 08:08
      Wszystko im pomieszała, kolesiom z zamiłowaniem do butelki i lewych
      interesów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka