goldundgolden 06.07.09, 13:12 www.sfora.pl/Zaplacimy-podatek-od-deszczu-a8655 Lawina poszła...........i jak grzyby po deszczu wyrastaja podatki by załatac dziurę Vincenta bez PESELu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
porannakawa20 Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:13 Pisiórki modliły się w Sejmie o deszcz. Teraz ludziska muszą płacić. Przerąbane. Odpowiedz Link Zgłoś
goldundgolden Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:15 porannakawa20 napisała: > Pisiórki modliły się w Sejmie o deszcz. > Teraz ludziska muszą płacić. > Przerąbane. a co robi OBECNY rząd? gdezie jest kasa z melioracji? gdzie? zapomnieli o 1997 roku ? Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:24 goldundgolden napisała: > porannakawa20 napisała: > > > Pisiórki modliły się w Sejmie o deszcz. > > Teraz ludziska muszą płacić. > > Przerąbane. > > a co robi OBECNY rząd? gdezie jest kasa z melioracji? gdzie? > zapomnieli o 1997 roku ? Obedcny rzad walczy ze skutkami modłów sejmowych PiS. Modlili siem ale nie zapewnili finansowania szkód. Co im do łba strzeliło wniosek o spadającą wodę bez zapewnienia finansowania? Teraz pytasz co robi OBECNY rzad? Ano walczy ze skutkami durnego pomysłu PiSu - te deszcze ulewne to kto wymodlił? Kto ma zaa to płacić? OBECNY rząd? Odpowiedz Link Zgłoś
goldundgolden Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:26 w końcu za co odpowiada rząd PO? oni zapomnieli ze nie są juz w opozycji. Przypomnij im o tym :) Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:29 goldundgolden napisała: > w końcu za co odpowiada rząd PO? oni zapomnieli ze nie są juz w > opozycji. Przypomnij im o tym :) To tak jak z tym oświetleniem krzyża na Giewoncie. Pomysł piekny, ale płacić to nie ma komu. Podobnie jak pisiórki - wymysliły, wymodliły ale płacić to nie ma komu. Niech tuskie zapłacą? Trzeba było myśleć przedtem a nie Polskę i tusków w biedę wpędzać. Bezmyślnie nam szkód narobili. Jutro też ma padać. Odpowiedz Link Zgłoś
goldundgolden Zapłacimy podatek od......:) 06.07.09, 13:20 Pełowiaki jakie macie jeszcze POmysły? od czego można by tu jeszcze ściągnąc podatki? od gumek w gaciach? od trocek od kaleson? Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt A my na fk od już dość 06.07.09, 14:31 dawna czynimy daninę w postaci cierpliwego znoszenia gołdemendzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj.123456789.12345 A Tusk jest tam dyrektorem w tych wodociągach? 06.07.09, 14:36 czy nie Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Nie rób se jaj 06.07.09, 14:41 przyczepiłeś się do mnie ni z gruchy ni z pietruchy jak nie daj Boże pijany normals krzywego płotu. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj.123456789.12345 Re: Nie rób se jaj 06.07.09, 14:48 prawieemeryt napisał: > przyczepiłeś się do mnie ni z gruchy ni z pietruchy jak nie daj Boże > pijany normals krzywego płotu. to było do gudencoś tam Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Aaaa 06.07.09, 15:08 dobra jest. Mnie też się możesz czepiać jak będę PiS_dził od rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
goldundgolden Re: A Tusk jest tam dyrektorem w tych wodociągach 07.07.09, 07:33 zapijaczonyryj.123456789.12345 napisał: > czy nie Ten ciec nawet do tego by się nie nadawał. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek [...] 06.07.09, 14:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
goldundgolden wyprowadz się z L. Wałęsą 07.07.09, 07:32 prawieemeryt napisał: > dawna czynimy daninę w postaci cierpliwego znoszenia gołdemendzenie. ...jak ci sie cóś nie podoba :))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Taki podatek,to zwykłe złodziejstwo,wyłudzanie 06.07.09, 14:38 goldundgolden napisała: Zapłacimy podatek od......deszczu ---> ... pieniędzy pod byle pretekstem. Nie powinien nikt tego podatku płacić. Tym bardziej, że tzw. podatek drogowy przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach... Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt podatek drogowy przepadł 06.07.09, 14:47 i zxłamanego grosza ze zbiórki na ratowanie stoczni nigdzie nie uświadczysz. Ch..j wie - jakaś czarna nomen omen dziura. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 14:44 Nic nowego,przecież gminy już od dawna kasują opłaty za odbiór kanalizacyjny opadów .Opłata zależna jest od metrażu dachu i powierzchni podwórka(ogrodu). Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Dlaczego powierzchnia dachu a nie wszystkich ścian 06.07.09, 15:17 zoil44elwer napisał: Opłata zależna jest od metrażu dachu i powierzchni podwórka(ogrodu). ---> Przecież wieżowiec 50-cio lub 100-u metrowy więcej wody "łapie" niż willa o podobnej powierzchni dachu... Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Dlaczego powierzchnia dachu a nie wszystkich 06.07.09, 15:23 Przeważnie deszcz pada z góry a nie z boku czy z dołu. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Przecież już płacimy tylko solidarnie :) 07.07.09, 10:34 Często w miastach, gdzie nie ma opłaty za deszczówkę, koszty jej odprowadzania są ukryte w opłatach za ścieki, a to najbardziej uderza w mieszkańców. Dlaczego biedni mieszkający na małych posesjach mają płacić tyle samo co obszarnicy miejscy? Odpowiedz Link Zgłoś