Dodaj do ulubionych

Zapłacimy podatek od......deszczu :)

06.07.09, 13:12
www.sfora.pl/Zaplacimy-podatek-od-deszczu-a8655

Lawina poszła...........i jak grzyby po deszczu wyrastaja podatki by
załatac dziurę Vincenta bez PESELu.
Obserwuj wątek
    • porannakawa20 Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:13
      Pisiórki modliły się w Sejmie o deszcz.
      Teraz ludziska muszą płacić.
      Przerąbane.
      • goldundgolden Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:15
        porannakawa20 napisała:

        > Pisiórki modliły się w Sejmie o deszcz.
        > Teraz ludziska muszą płacić.
        > Przerąbane.

        a co robi OBECNY rząd? gdezie jest kasa z melioracji? gdzie?
        zapomnieli o 1997 roku ?
        • porannakawa20 Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:24
          goldundgolden napisała:

          > porannakawa20 napisała:
          >
          > > Pisiórki modliły się w Sejmie o deszcz.
          > > Teraz ludziska muszą płacić.
          > > Przerąbane.
          >
          > a co robi OBECNY rząd? gdezie jest kasa z melioracji? gdzie?
          > zapomnieli o 1997 roku ?

          Obedcny rzad walczy ze skutkami modłów sejmowych PiS.
          Modlili siem ale nie zapewnili finansowania szkód.
          Co im do łba strzeliło wniosek o spadającą wodę bez zapewnienia finansowania?
          Teraz pytasz co robi OBECNY rzad? Ano walczy ze skutkami durnego pomysłu PiSu -
          te deszcze ulewne to kto wymodlił? Kto ma zaa to płacić?
          OBECNY rząd?
          • goldundgolden Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:26
            w końcu za co odpowiada rząd PO? oni zapomnieli ze nie są juz w
            opozycji. Przypomnij im o tym :)
            • porannakawa20 Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 13:29
              goldundgolden napisała:

              > w końcu za co odpowiada rząd PO? oni zapomnieli ze nie są juz w
              > opozycji. Przypomnij im o tym :)

              To tak jak z tym oświetleniem krzyża na Giewoncie.
              Pomysł piekny, ale płacić to nie ma komu.
              Podobnie jak pisiórki - wymysliły, wymodliły ale płacić to nie ma komu.
              Niech tuskie zapłacą? Trzeba było myśleć przedtem a nie Polskę i tusków w biedę
              wpędzać.

              Bezmyślnie nam szkód narobili.
              Jutro też ma padać.
    • goldundgolden Zapłacimy podatek od......:) 06.07.09, 13:20
      Pełowiaki jakie macie jeszcze POmysły? od czego można by tu jeszcze
      ściągnąc podatki? od gumek w gaciach? od trocek od kaleson?
    • prawieemeryt A my na fk od już dość 06.07.09, 14:31
      dawna czynimy daninę w postaci cierpliwego znoszenia gołdemendzenie.
      • zapijaczonyryj.123456789.12345 A Tusk jest tam dyrektorem w tych wodociągach? 06.07.09, 14:36
        czy nie
        • prawieemeryt Nie rób se jaj 06.07.09, 14:41
          przyczepiłeś się do mnie ni z gruchy ni z pietruchy jak nie daj Boże
          pijany normals krzywego płotu.
          • zapijaczonyryj.123456789.12345 Re: Nie rób se jaj 06.07.09, 14:48
            prawieemeryt napisał:

            > przyczepiłeś się do mnie ni z gruchy ni z pietruchy jak nie daj Boże
            > pijany normals krzywego płotu.

            to było do gudencoś tam
            • prawieemeryt Aaaa 06.07.09, 15:08
              dobra jest. Mnie też się możesz czepiać jak będę PiS_dził od rzeczy.
        • goldundgolden Re: A Tusk jest tam dyrektorem w tych wodociągach 07.07.09, 07:33
          zapijaczonyryj.123456789.12345 napisał:

          > czy nie


          Ten ciec nawet do tego by się nie nadawał.
      • 1normalnyczlowiek [...] 06.07.09, 14:41
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • goldundgolden wyprowadz się z L. Wałęsą 07.07.09, 07:32
        prawieemeryt napisał:

        > dawna czynimy daninę w postaci cierpliwego znoszenia
        gołdemendzenie.



        ...jak ci sie cóś nie podoba :)))))))))))))
    • 1normalnyczlowiek Taki podatek,to zwykłe złodziejstwo,wyłudzanie 06.07.09, 14:38
      goldundgolden napisała: Zapłacimy podatek od......deszczu

      ---> ... pieniędzy pod byle pretekstem. Nie powinien nikt tego podatku płacić.
      Tym bardziej, że tzw. podatek drogowy przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach...
      • prawieemeryt podatek drogowy przepadł 06.07.09, 14:47
        i zxłamanego grosza ze zbiórki na ratowanie stoczni nigdzie nie
        uświadczysz. Ch..j wie - jakaś czarna nomen omen dziura.
    • zoil44elwer Re: Zapłacimy podatek od......deszczu :) 06.07.09, 14:44
      Nic nowego,przecież gminy już od dawna kasują opłaty za odbiór kanalizacyjny
      opadów .Opłata zależna jest od metrażu dachu i powierzchni podwórka(ogrodu).
      • 1normalnyczlowiek Dlaczego powierzchnia dachu a nie wszystkich ścian 06.07.09, 15:17
        zoil44elwer napisał: Opłata zależna jest od metrażu dachu i powierzchni
        podwórka(ogrodu).

        ---> Przecież wieżowiec 50-cio lub 100-u metrowy więcej wody "łapie" niż willa o
        podobnej powierzchni dachu...
        • zoil44elwer Re: Dlaczego powierzchnia dachu a nie wszystkich 06.07.09, 15:23
          Przeważnie deszcz pada z góry a nie z boku czy z dołu.
    • hummer Przecież już płacimy tylko solidarnie :) 07.07.09, 10:34
      Często w miastach, gdzie nie ma opłaty za deszczówkę, koszty jej
      odprowadzania są ukryte w opłatach za ścieki, a to najbardziej uderza w
      mieszkańców.


      Dlaczego biedni mieszkający na małych posesjach mają płacić tyle samo co
      obszarnicy miejscy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka