premier.z.krakowa
03.09.09, 12:55
Jak nie poinformowali dziennikarze Sikorskiego nie wpuszczono na zwiedzanie Kremla.
"... Kiedy w programie miał zwiedzanie Kremla i okazało się, że na ten Kreml nie został wpuszczony, mimo że podjechała kolumna. Wyszedł i go nie wpuścili ..."
Oczywiście dziennikarze jak zwykle się spisali i gdyby nie ten paskudny opozycjonista to rząd dalej mógłby uprawiać PrOpagandę sukcesu.
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6996623,_Sikorskiego_nie_wpuscili_na_Kreml___Rzecznik_MSZ_.html