Dodaj do ulubionych

PO ma same sukcesy ;-)

03.09.09, 12:55
Jak nie poinformowali dziennikarze Sikorskiego nie wpuszczono na zwiedzanie Kremla.
"... Kiedy w programie miał zwiedzanie Kremla i okazało się, że na ten Kreml nie został wpuszczony, mimo że podjechała kolumna. Wyszedł i go nie wpuścili ..."

Oczywiście dziennikarze jak zwykle się spisali i gdyby nie ten paskudny opozycjonista to rząd dalej mógłby uprawiać PrOpagandę sukcesu.



wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6996623,_Sikorskiego_nie_wpuscili_na_Kreml___Rzecznik_MSZ_.html
Obserwuj wątek
    • prawieemeryt Re: PO ma same sukcesy ;Wyszedł i go nie wpuścili. 03.09.09, 13:20
      Ale nie darł się wniebogłosy na całą Europę, jak premier z Krakowa
      gdy go niemcy ciupasem z samolotu!
      • premier.z.krakowa Re: PO ma same sukcesy ;Wyszedł i go nie wpuścili 03.09.09, 13:24
        prawieemeryt napisał:

        > Ale nie darł się wniebogłosy na całą Europę, jak premier z Krakowa
        > gdy go niemcy ciupasem z samolotu!

        w tym przypadku rodacy zawiedli:-)
        • wos9 W którym??? 03.09.09, 13:49
          premier.z.krakowa napisał:

          > prawieemeryt napisał:
          >
          > > Ale nie darł się wniebogłosy na całą Europę, jak premier z
          Krakowa
          > > gdy go niemcy ciupasem z samolotu!
          >
          > w tym przypadku rodacy zawiedli:-)
          >
          >
    • dupetek Re: PO ma same sukcesy ;-) 03.09.09, 13:24
      Tja, lepszy był numer jak Kaczki nie wpuścili do pałacu cesarza Japoni:))
      • prawieemeryt numer jak Kaczki nie wpuścili do pałacu cesarza 03.09.09, 13:31
        A czy to jest odpowiednie miejsce dla drobiu? Poza tym bali się czy
        to przypadkiem nie jest kaczka po pekińsku.
        • wos9 Re: numer jak Kaczki nie wpuścili do pałacu cesar 03.09.09, 13:50
          prawieemeryt napisał:

          > A czy to jest odpowiednie miejsce dla drobiu? Poza tym bali się
          czy
          > to przypadkiem nie jest kaczka po pekińsku.

          Jeszcze ptasia grypa wchodziła w rachubę!
    • republika.republika a PiS jak zwykle - magiel i plotki 03.09.09, 13:26


      na więcej "uma" nie staje
      • boblebowsky Re: a PiS jak zwykle - magiel i plotki 03.09.09, 13:30
        Co świetnie pokazuje sytuacja z hotelem Grasia. To jest poziom percepcji
        Superekspresu.
        • wos9 Re: a PiS jak zwykle - magiel i plotki 03.09.09, 13:52
          boblebowsky napisał:

          > Co świetnie pokazuje sytuacja z hotelem Grasia. To jest poziom
          percepcji
          > Superekspresu.

          Oraz naszego forumowego premiera z Krakowa.
          • premier.z.krakowa Re: a PiS jak zwykle - magiel i plotki 03.09.09, 14:03
            wos9 napisała:

            > boblebowsky napisał:
            >
            > > Co świetnie pokazuje sytuacja z hotelem Grasia. To jest poziom
            > percepcji
            > > Superekspresu.
            >
            > Oraz naszego forumowego premiera z Krakowa.

            Ale PO ma elektorat.
            Poziom gimnazjum i prostaczków spod budki z piwem.
            • boblebowsky Re: a PiS jak zwykle - magiel i plotki 03.09.09, 14:07
              > Ale PO ma elektorat.
              > Poziom gimnazjum i prostaczków spod budki z piwem.
              >

              To nie podstawówka ciulu i zasada; "kto się przezywa ten tak samo się ..."
              wzbudza raczej politowanie. Spróbuj chociaż do poziomu gimnazjum się wspiąć to
              pogadamy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka