saabb
21.08.15, 16:00
Gdzie kupię większą ilość malin? Na bazarku to ceny z kosmosu, na giełdzie w Broniszach byłem jednego dnia i nie było... jest jakiś skup owoców w okolicy? Wiem, że w tym roku susza i mali jest mniej, ale że aż tak?
Będę wdzięczny za jakieś namiary.