21.08.15, 16:00
Gdzie kupię większą ilość malin? Na bazarku to ceny z kosmosu, na giełdzie w Broniszach byłem jednego dnia i nie było... jest jakiś skup owoców w okolicy? Wiem, że w tym roku susza i mali jest mniej, ale że aż tak?
Będę wdzięczny za jakieś namiary.
Obserwuj wątek
    • marynianka Re: malimy 21.08.15, 20:16
      Trochę późno na maliny, jak kupowałam w broniszach w zeszłym miesiącu, było ich sporo, w okolicy nie słyszałam o żadnych większych miejscach sprzedaży owoców.
      • rocky-2 Re: malimy 23.08.15, 19:47
        na rynku hurtowym w Goławinie( niedaleko Zakroczymia) można dostac niezłe maliny
        • saabb Re: malimy 24.08.15, 09:36
          Maliny "przemysłowe" się zaczęły dopiero.
          Oki dzięki za pomoc smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka