Gość: sss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 07:21 Oddajcie całą Próżną Żydkom. Już oni sobie odremontują. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bib Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: *.cbr.tp.pl 08.09.05, 08:48 proponję żeby panowie z policji wybrali się w weekend na Koło na pchli targ i poszukali skradzionych elementów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heans Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 08.09.05, 09:55 Oczywiście, bo jak pozostawicie ją polaczkom to wszystko zdemolują i rozkradną; taka przypadłość narodowa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: san Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 10:42 Dobre z tą przypadłością:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antykaczka a szeryf Kaczka IP: 83.238.103.* 08.09.05, 12:20 nie bronił, z pistoletu nie strzelał ?! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Mieszkam tuż obok i IP: *.crowley.pl 08.09.05, 13:49 szkoda miejsca, jeszcze 10 lat temu pełno było na próżnej sklepów. Pod nr 14 jest jedyna (chyba) w Warszawie drewniana kostka brukowa. Na dodatek Straż Wiejska (ok 2 miesiecy temu) zamknęła bramę na to podwórko i menelstwo szczy na zabytkowy bruk, bo mają miejsce gdzie nikt nie wchodzi. Smierdzi jak nie wiem co. Dodam tylko, że regularnie przyjeżdzają tam wycieczki młodych Żydów. Ciekawe co sobie o nas myślą wtedy... Żal zabytku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też antykaczka Re: a szeryf Kaczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 16:55 Przecież Szeryf Kaczka już zapomniał o Warszawie, teraz już tylko myśli jakby tu capnąć ogólnopolską kasę! Odpowiedz Link Zgłoś
jerber TAK WYGLĄDA GOSPODARKA w WARSZAWIE za PREZYDENTURY 08.09.05, 18:26 PANA L.K. Dobierał sobie "fachowców", którzy tak wykonują swoje obowiązki. Ale i tak dostają nagrody za dobrą pracę. Kiedy patrzę na hasła reklamujące pana L.K. jako "silnego" i t.p. kandydata na prezydenta Polski - to śmiech człowieka ogarnia. ON CHCE RZĄDZIĆ KRAJEM A NIE POTRAFI KIEROWAĆ PODLEGŁYMI SOBIE URZĘDNIKAMI w Warszawie. Jak można było dopuścić do takiej grabieży w centrum miasta ? kilkaset metrów od Ratusza. Gdyby nie ten artykuł w "GW" to zapewne odpowiedzialni "dyrektorzy, kierownicy" wydziałów ZAUWAŻYLIBY TĄ GRANDĘ WTEDY GDY ROZEBRANE BYŁYBY CAŁE KAMIENNICE na ul.Próżnej. A MOŻE OTO WŁAŚNIE CHODZI żeby został wolny plac na inną budowę ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nemo Re: TAK WYGLĄDA GOSPODARKA w WARSZAWIE za PREZYDE IP: *.aster.pl 09.09.05, 07:13 Tatusia czy wujka ci wyrzucili z ratusza? Czy sam przeketów nie możesz robić przy Kaczce. Komentarze nt. Kaczyńskiego w związku z dewastacją kamienicy są śmieszne. TO menele ukradli, a nie Kaczka - niedługo się okaże, że menele czyn patriotycnzy o dużej wartości społecznej wykonali obnażając miałkość Kaczki i jego służbę imperialistom. Niektórzy tak są zaślepieni nienawiścią (dla mnie zupełnie irracjonalną - trudne słowo), że śmiech mnie bierze. Kamienica to kamienica, urzędasy nigdy nie byli zbyt kreatywni w takich sprawach - w żadnym polskim mieście i choćby był sam Wyatt Earp prezydentem w Warszawce, to średnio widzę, żeby coś lepiej się zdarzyło w takich sprawach. Ale powrzeszczeć na swojego prezydenta można, a co. Barany hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
erazm1 Re: TAK WYGLĄDA GOSPODARKA w WARSZAWIE za PREZYDE 09.09.05, 11:17 Były pieniadze na remont, a remontu kamiency nie zrobiono, nalezy do miasta, nalezy, a kto miastem rządzi, kaczyński. Więc po co te głupie ataki? Niestety w systemie scentralziowanej włądzy i za to co sie stało na Próżnej ponosi odpowiedizalność, za nieudolność swoich podwładnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Bogdan Bator z ZGN czy ZTM? IP: *.jmdi.pl 08.09.05, 19:26 Czy ZGN-em dyrektoruje ten sam Bogdan Bator, co kiedyś był dyrektorem ZTM? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszauer Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: 81.210.38.* 09.09.05, 12:51 A Lauder to niby kto? i co robi coś z kamienicami na Próżnej? choć dostał je prawie darmo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala *** Bogdan Bator *** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 13:57 Niestety, Bogdan Bator, dyrektor ZGN Śródmieście - www.zgn.waw.pl - kiedyś pełnił obowiązki dyrektora ZTM (od 13.12.1999. do 12.06.2000.), tak samo nieudolnie, jak obecny dyrektor ZTM Robert Czapla (wcześniej pracujący w PKS Łomża). Odpowiedz Link Zgłoś