Dodaj do ulubionych

Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 07:21
Oddajcie całą Próżną Żydkom. Już oni sobie odremontują.
Obserwuj wątek
    • Gość: bib Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: *.cbr.tp.pl 08.09.05, 08:48
      proponję żeby panowie z policji wybrali się w weekend na Koło na pchli targ i
      poszukali skradzionych elementów.
    • Gość: heans Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 08.09.05, 09:55
      Oczywiście, bo jak pozostawicie ją polaczkom to wszystko zdemolują i rozkradną;
      taka przypadłość narodowa...
      • Gość: san Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 10:42
        Dobre z tą przypadłością:)))
    • Gość: antykaczka a szeryf Kaczka IP: 83.238.103.* 08.09.05, 12:20
      nie bronił, z pistoletu nie strzelał ?!
      ;)
      • Gość: Gosia Mieszkam tuż obok i IP: *.crowley.pl 08.09.05, 13:49
        szkoda miejsca, jeszcze 10 lat temu pełno było na próżnej sklepów.

        Pod nr 14 jest jedyna (chyba) w Warszawie drewniana kostka brukowa.

        Na dodatek Straż Wiejska (ok 2 miesiecy temu) zamknęła bramę na to podwórko i menelstwo szczy na zabytkowy bruk, bo mają miejsce gdzie nikt nie wchodzi.
        Smierdzi jak nie wiem co.

        Dodam tylko, że regularnie przyjeżdzają tam wycieczki młodych Żydów.
        Ciekawe co sobie o nas myślą wtedy...

        Żal zabytku...
      • Gość: też antykaczka Re: a szeryf Kaczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 16:55
        Przecież Szeryf Kaczka już zapomniał o Warszawie, teraz już tylko myśli jakby
        tu capnąć ogólnopolską kasę!
    • jerber TAK WYGLĄDA GOSPODARKA w WARSZAWIE za PREZYDENTURY 08.09.05, 18:26
      PANA L.K. Dobierał sobie "fachowców", którzy tak wykonują swoje obowiązki. Ale
      i tak dostają nagrody za dobrą pracę. Kiedy patrzę na hasła reklamujące pana
      L.K. jako "silnego" i t.p. kandydata na prezydenta Polski - to śmiech człowieka
      ogarnia. ON CHCE RZĄDZIĆ KRAJEM A NIE POTRAFI KIEROWAĆ PODLEGŁYMI SOBIE
      URZĘDNIKAMI w Warszawie. Jak można było dopuścić do takiej grabieży w centrum
      miasta ? kilkaset metrów od Ratusza. Gdyby nie ten artykuł w "GW" to zapewne
      odpowiedzialni "dyrektorzy, kierownicy" wydziałów ZAUWAŻYLIBY TĄ GRANDĘ WTEDY
      GDY ROZEBRANE BYŁYBY CAŁE KAMIENNICE na ul.Próżnej. A MOŻE OTO WŁAŚNIE CHODZI
      żeby został wolny plac na inną budowę ???
      • Gość: Nemo Re: TAK WYGLĄDA GOSPODARKA w WARSZAWIE za PREZYDE IP: *.aster.pl 09.09.05, 07:13
        Tatusia czy wujka ci wyrzucili z ratusza? Czy sam przeketów nie możesz robić
        przy Kaczce. Komentarze nt. Kaczyńskiego w związku z dewastacją kamienicy są
        śmieszne. TO menele ukradli, a nie Kaczka - niedługo się okaże, że menele czyn
        patriotycnzy o dużej wartości społecznej wykonali obnażając miałkość Kaczki i
        jego służbę imperialistom. Niektórzy tak są zaślepieni nienawiścią (dla mnie
        zupełnie irracjonalną - trudne słowo), że śmiech mnie bierze. Kamienica to
        kamienica, urzędasy nigdy nie byli zbyt kreatywni w takich sprawach - w żadnym
        polskim mieście i choćby był sam Wyatt Earp prezydentem w Warszawce, to średnio
        widzę, żeby coś lepiej się zdarzyło w takich sprawach. Ale powrzeszczeć na
        swojego prezydenta można, a co. Barany hehehe
        • erazm1 Re: TAK WYGLĄDA GOSPODARKA w WARSZAWIE za PREZYDE 09.09.05, 11:17
          Były pieniadze na remont, a remontu kamiency nie zrobiono, nalezy do miasta,
          nalezy, a kto miastem rządzi, kaczyński. Więc po co te głupie ataki? Niestety w
          systemie scentralziowanej włądzy i za to co sie stało na Próżnej ponosi
          odpowiedizalność, za nieudolność swoich podwładnych.
    • Gość: Jurek Bogdan Bator z ZGN czy ZTM? IP: *.jmdi.pl 08.09.05, 19:26
      Czy ZGN-em dyrektoruje ten sam Bogdan Bator, co kiedyś był dyrektorem ZTM?
    • Gość: warszauer Re: Złodzieje obrabowali zabytkową kamienicę IP: 81.210.38.* 09.09.05, 12:51
      A Lauder to niby kto? i co robi coś z kamienicami na Próżnej? choć dostał je
      prawie darmo...
    • Gość: Ala *** Bogdan Bator *** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.05, 13:57
      Niestety, Bogdan Bator, dyrektor ZGN Śródmieście -
      www.zgn.waw.pl - kiedyś pełnił obowiązki dyrektora ZTM
      (od 13.12.1999. do 12.06.2000.), tak samo nieudolnie, jak
      obecny dyrektor ZTM Robert Czapla (wcześniej pracujący w PKS
      Łomża).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka