28.01.16, 16:55
Szukam sprawdzonego psychologa z Warszawy. Zamierzam wybrać się na pierwszą wizytę, nigdy wcześniej nie korzystałam z usług takiego specjalisty, będę wdzięczna za każdą odpowiedź, pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • debra_h Re: psycholog 28.01.16, 17:53
      Ja już byłam u wielu terapeutów. Teraz chodzę do jednego centrum w Warszawie. Moja terapeutka jest bardzo cierpliwa i widać, że lubi swoją pracę... Już widzę pierwsze pozytywne efekty, ale zobaczymy jak będzie dalej. Nie ma nic gorszego niż trafić na wypalonego zawodowo terapeutę! Życzę powodzenia :)
    • anna4410 Re: psycholog 18.02.16, 21:21
      Polecam z czystym sumieniem panią psycholog Monikę Zwolińską (psychoterapiazwolinska.pl/#kontakt) oraz panią psycholog Magdalenę Chachoń-Fałek (www.poradniapsychologicznaod-nowa.pl/). Obie panie przyjmują w poradni na ul. Krańcowej 24 we Włochach (Warszawa).
    • psychoterapia-czekierda Re: psycholog 07.03.17, 22:39
      Witam
      Zapraszam serdecznie na konsultacje do mnie. Przyjmuję w Centrum (ul. Ogrodowa 1A/1), na Żoliborzu (ul. Bohomolca 17) oraz w Rembertowie (ul. Kordiana 95/1).
      Wizyty można umawiać pod nr tel. 693993992.
      Przed podjęciem decyzji zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: www.psychoterapia-czekierda.pl

Znajdziecie tam Państwo informację o tym, jak pracuję, jakie mam doświadczenie.
      Dozobaczenia :)
    • felcydr Re: psycholog 17.03.17, 16:35
      Ja szukam teraz wszystkich lekarzy na znanym lekarzu, tam są opinie moderowane przez pracowników portalu i na razie nie zawiodłam się na tych opiniach co tam są . Łatwo jest w miarę ocenić tam lekarza bo jak ma 50 pozytywnych i zero negatywnych to można ryzykować a jak ma ileś negatywnych to się trzeba wczytać czy sensowne i już :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka