tradycja1 17.06.05, 15:09 jak to w radio krzyczy Michalak. Ot pochwala piatku, weekend zaczne po lunchu Duzo slonca zycze a malo wilgoci Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rysunkowapostac Re: piatek - piatek 18.06.05, 00:32 Zawsze sie zastanawiam czy ten Michalak nie wie jak ludzie tu pracuja? Przeciez wiekszosc pracuje do 17 i w sobote tez. Wiec jaki weekend o 15 on juz oglasza... Odpowiedz Link
tradycja1 Re: piatek - piatek 18.06.05, 04:20 Mnie sie wydaje ze ciezko uogolniac do ktorej godziny wiekszosc Polonii pracuje. Jedni ciagna nocki, inni od switu do zachodu slonca, itd...chodzi chyba bardziej o czas programu "popoludniowka" a ze o czyms mowic musza to juz od 3pm nakrecaja weekend i parkuja z nami nasze samochody Swoja droga Michalak, mimo wszystko to jedyny chyba radiowiec ktorego da sie sluchac. Odpowiedz Link
tenzinn Re: piatek - piatek 18.06.05, 04:36 Ja za Michalakiem nie przepadam, a co do polonijnych mediow to powiem tyle: ZENADA. Odpowiedz Link
tradycja1 Re: piatek - piatek 18.06.05, 04:38 Porazka faktycznie, ale z tego wszystkiego to jeszcze jestem w stanie Michalaka sluchac, ale i tak robie to rzadko bo nie ma cierpliwosci do reklam. Odpowiedz Link
cuski Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:38 Bardzo rzadko slucham polonijnych mediow, lecz mam podobne zdanie co Tenzinn. Pozdrawiam Odpowiedz Link
tenzinn Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:42 W pracy slucham 97.9 The Loop. Polskich stacji nie da sie sluchac!! Odpowiedz Link
tenzinn Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:47 Szczerze cuski to nie lubie tej stacji, poscielowa tam leci. No ale to moje zdanie. Ostatnio Q101 zmienia repertuar nawet Sex Pistols zaczynaja grac. Odpowiedz Link
cuski Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:49 He he he... Tenzinn, kwestia gustu Mi poscielowy odpowiadaja Pozdrawiam Odpowiedz Link
tradycja1 Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:53 A ja zaczelam sluchac ostatnio muzyki powaznej bo taka malo powazna jestem Chyba 98.7 lub 97.8 FM ( nie pamietam bo mam ustawione) Fajnie sie jedzie autem np noca i taka muzyka, albo w deszczu- cudo. Odpowiedz Link
cuski Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:56 Tradycjo, ja nie lubie sluchac muzyki powaznej, a szczegolnie w samochodzie. Moglby sobie przysnac za kolkiem i co wtedy ? He he he... Pozdrawiam Odpowiedz Link
tenzinn Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:53 W pracy nie mozna sluchac poscielowy. Jak pot zalewa ci oczy, miesnie sie napinaja do granic wytrzymalosci, oczy wychodza z orbit to musi w tle leciec stary dobry Jimi Hendrix albo choc Neil Young. Nie wyobrazam sobie zebym w pracy, gdzie wszystko huczy, stuka itd. w tle unosila sie np. Celine Dion. Nie Nie Nie!!!! Odpowiedz Link
tradycja1 Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 05:00 A u mnie w pracy w windzie leci taka fajna muzyczka ze az nie chce sie z windy wychodzic.Moze kiedys sie zepsuje i stanie miedzy pietrami Jednak...oby nie Odpowiedz Link
speranzaa Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 21:36 lykend sie zaczal z malymi jak codzien na basenie i n atym koniec, bo dzis mi chlop wyjechal....... ale lece na rolki i basen.... Odpowiedz Link
tradycja1 Re: piatek - piatek 24.06.05, 14:52 Kolejny piatek. Pamietajcie...nie pic w piatek, piatek zly jest na poczatek Odpowiedz Link
tenzinn Re: piatek - piatek 24.06.05, 22:41 Paiatek zaczal sie dosc ostro ponad godzine spedzilem na dachu cos tam robiac, ehhh niezle bylo. Na szczescie siedze juz w domciu i marze o zimnym piwie. Odpowiedz Link
cuski Re: W sumie to nawet wczesnie konczysz 24.06.05, 22:43 Tenzinn, w sumie to nawet wczesnie konczysz. Zawsze tak, czy tylko w piatki ? Pozdrawiam Odpowiedz Link
tenzinn Re: W sumie to nawet wczesnie konczysz 24.06.05, 22:45 A to roznie, generalnie kolo 4 zawijam sie do domu. Dzis ukrop z nieba i brak materialu spowodowal zakonczenie pracy. Odpowiedz Link
cuski Re: To i tak spoko 24.06.05, 22:48 Do 4 to i tak spoko - sam chcialbym tak konczyc ! Pozdrawiam Odpowiedz Link
tradycja1 Re: piatek - piatek 08.07.05, 14:36 Kolejny piatek.Udanego weekendu wszystkim zycze. Co sie dzieje w miescie? Odpowiedz Link
himera24 Re:mam podwojna radosc 08.07.05, 15:39 bo dzis i piatek i payday tyle tylko ze sie zle czuje jakos, zoladek mnie boli, ta moja dieta mi nie sluzy((( Odpowiedz Link
cuski Czuje sie fatalnie ! 08.07.05, 21:21 Himero, ja dzisiaj rowniez czuje sie fatalnie ! Pojechalem do pracy, popracowalem do poludnia, zapakowalem graty do samochodu i wrocilem do domu. Nie wiem co mi jest ! Od wczorajszego wieczoru mam cholerny bol glowy. Dzisiaj dodatkowo wymiotowalem w pracy ! Pozdrawiam Odpowiedz Link