Dodaj do ulubionych

piatek - piatek

17.06.05, 15:09
jak to w radio krzyczy Michalak.
Ot pochwala piatku, weekend zaczne po lunchu smile
Duzo slonca zycze a malo wilgoci smile
Obserwuj wątek
    • rysunkowapostac Re: piatek - piatek 18.06.05, 00:32
      Zawsze sie zastanawiam czy ten Michalak nie wie jak ludzie tu pracuja? Przeciez
      wiekszosc pracuje do 17 i w sobote tez. Wiec jaki weekend o 15 on juz oglasza...
      • tradycja1 Re: piatek - piatek 18.06.05, 04:20
        Mnie sie wydaje ze ciezko uogolniac do ktorej godziny wiekszosc Polonii pracuje.
        Jedni ciagna nocki, inni od switu do zachodu slonca, itd...chodzi chyba
        bardziej o czas programu "popoludniowka" a ze o czyms mowic musza to juz od 3pm
        nakrecaja weekend i parkuja z nami nasze samochody wink

        Swoja droga Michalak, mimo wszystko to jedyny chyba radiowiec ktorego da sie
        sluchac.
        • tenzinn Re: piatek - piatek 18.06.05, 04:36
          Ja za Michalakiem nie przepadam, a co do polonijnych mediow to powiem tyle: ZENADA.
          • tradycja1 Re: piatek - piatek 18.06.05, 04:38
            Porazka faktycznie, ale z tego wszystkiego to jeszcze jestem w stanie Michalaka
            sluchac, ale i tak robie to rzadko bo nie ma cierpliwosci do reklam.
          • cuski Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:38
            Bardzo rzadko slucham polonijnych mediow, lecz mam podobne zdanie co Tenzinn.

            Pozdrawiam smile
            • tenzinn Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:42
              W pracy slucham 97.9 The Loop.
              Polskich stacji nie da sie sluchac!!
              • cuski Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:46
                A ja slucham 93.9 - fajna stacyjka, polecam smile
                • tenzinn Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:47
                  Szczerze cuski to nie lubie tej stacji, poscielowa tam leci.
                  No ale to moje zdanie.
                  Ostatnio Q101 zmienia repertuar nawet Sex Pistols zaczynaja grac.
                  • cuski Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:49
                    He he he... Tenzinn, kwestia gustu smile
                    Mi poscielowy odpowiadaja wink

                    Pozdrawiam smile
                    • tradycja1 Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:53
                      A ja zaczelam sluchac ostatnio muzyki powaznej bo taka malo powazna jestem wink
                      Chyba 98.7 lub 97.8 FM ( nie pamietam bo mam ustawione)
                      Fajnie sie jedzie autem np noca i taka muzyka, albo w deszczu- cudo.
                      • cuski Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:56
                        Tradycjo, ja nie lubie sluchac muzyki powaznej, a szczegolnie w samochodzie.
                        Moglby sobie przysnac za kolkiem i co wtedy ? He he he...

                        Pozdrawiam smile
                    • tenzinn Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 04:53
                      W pracy nie mozna sluchac poscielowy.
                      Jak pot zalewa ci oczy, miesnie sie napinaja do granic wytrzymalosci, oczy
                      wychodza z orbit to musi w tle leciec stary dobry Jimi Hendrix albo choc Neil Young.
                      Nie wyobrazam sobie zebym w pracy, gdzie wszystko huczy, stuka itd. w tle
                      unosila sie np. Celine Dion. Nie Nie Nie!!!!
                      • tradycja1 Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 05:00
                        A u mnie w pracy w windzie leci taka fajna muzyczka ze az nie chce sie z windy
                        wychodzic.Moze kiedys sie zepsuje i stanie miedzy pietrami wink

                        Jednak...oby nie wink
                        • speranzaa Re: Piatek - Piatek 18.06.05, 21:36
                          lykend sie zaczal z malymi jak codzien na basenie i n atym koniec, bo dzis mi
                          chlop wyjechal.......
                          ale lece na rolki i basen....
    • tradycja1 Re: piatek - piatek 24.06.05, 14:52
      Kolejny piatek.
      Pamietajcie...nie pic w piatek, piatek zly jest na poczatek smile
      • tenzinn Re: piatek - piatek 24.06.05, 22:41
        Paiatek zaczal sie dosc ostro ponad godzine spedzilem na dachu cos tam robiac,
        ehhh niezle bylo.
        Na szczescie siedze juz w domciu i marze o zimnym piwie.
        • cuski Re: W sumie to nawet wczesnie konczysz 24.06.05, 22:43
          Tenzinn, w sumie to nawet wczesnie konczysz.
          Zawsze tak, czy tylko w piatki ?

          Pozdrawiam smile
          • tenzinn Re: W sumie to nawet wczesnie konczysz 24.06.05, 22:45
            A to roznie, generalnie kolo 4 zawijam sie do domu.
            Dzis ukrop z nieba i brak materialu spowodowal zakonczenie pracy.
            • cuski Re: To i tak spoko 24.06.05, 22:48
              Do 4 to i tak spoko - sam chcialbym tak konczyc !

              Pozdrawiam smile
    • tradycja1 Re: piatek - piatek 08.07.05, 14:36
      Kolejny piatek.Udanego weekendu wszystkim zycze.

      Co sie dzieje w miescie?
    • himera24 Re:mam podwojna radosc 08.07.05, 15:39
      bo dzis i piatek i paydaysmile

      tyle tylko ze sie zle czuje jakos, zoladek mnie boli, ta moja dieta mi nie
      sluzysad(((
      • cuski Czuje sie fatalnie ! 08.07.05, 21:21
        Himero, ja dzisiaj rowniez czuje sie fatalnie !
        Pojechalem do pracy, popracowalem do poludnia, zapakowalem graty do samochodu
        i wrocilem do domu. Nie wiem co mi jest ! Od wczorajszego wieczoru mam cholerny
        bol glowy. Dzisiaj dodatkowo wymiotowalem w pracy ! sad

        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka