20.06.05, 23:06
No cóż, przed Wami jeszcze sporo popołudnia i wieczoru. Ja już idę spąc.
Jutro o nieludziej porze przyjdzie mi się zwlec z łóżka...
Miłego forumowania.
Dobranoc.
Obserwuj wątek
    • smiechy.w.ciemnosci Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:08
      Dobranoc Mika. Ja juz prawie jajko znioslam, a musze jeszcze siedziec w pracy
      prez kolejne 50 minut. Ech..
    • cuski Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:09
      Dobrej nocy Mika !

      PS. Karaluchy do poduchy wink

      Pozdrawiam smile
    • tradycja1 Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:44
      Spij i niech Ci sie cos fajnego przysni.
      Spokojniejszy sen od snu smiechow co opisala na Forum Marxxa.
      • smiechy.w.ciemnosci Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:45
        Ech, zezlilam sie okrutnie w tym sniesmile
        • tenzinn Re: Dobranoc. 21.06.05, 05:21
          Dobrej nocy wszystkim.
          Narazisko.
          • speranzaa Re: Dobranoc. 21.06.05, 05:31
            slodkich snow ludziska!
            • tenzinn Re: Dobranoc. 23.06.05, 05:28
              Erotycznych snow wszystkim!!
              Jutro bedzie poczatek piekla 91 stopni!!!!!!!!!!!!!
              • tenzinn Re: Dobranoc. 25.06.05, 05:14
                Noc Kupały minela, upal trzyma wciaz, ropa idzie w gore, dolar leci powoli w
                dol, piatek sie konczy, na lotnisku samloty startuja lub nie.
                Wampiry energetyczne dalej szaleja, wakacje sa ale ich nikt nie czuje, drinki
                maja kosmiczne ceny, lato jak przyszlo to na calego.
                Koncza sie waznosci na prawka, w TV nie wiem co jest bo nie ogladam.
                Ogolnie jest za goraca zeby sie ruszyc gdzies.
                Niepozostaje nic innego jak powoli udac sie w kierunku lozka.
                Dobranoc wszystkim i kazdemu z osobna.
                • adamkoltowski Re: Dobranoc. 25.06.05, 05:19
                  jestes tu kolego?
                • cuski Re: Na szczescie ... 25.06.05, 12:17
                  Tenzinn, na szczescie wczoraj samolot mojego brata wystartowal, ale dzien
                  wczesniej chyba nie polecial, bo masa ludzi przybyla na lotnisko bez bagazy.

                  Pozdrawiam smile
                  • mika_1 Re: Na szczescie ... 26.06.05, 00:45
                    Wianki w Krakowie były dzisiaj. Ale ja jestem jakies 650 km od Krakowa. Burza
                    była mega dzis po południu, ale potem powietrze się oczyściło. Jakieś 18
                    stopni, a nie 29 jak kilka godzin wcześniej. Pojeżdziłam sobie na rolkach,
                    ledwo zyję. Na forum nikogo nie ma, samej nie chce mi się siedziec. Spadam do
                    łózeczka.
                    Kolorowych snów życząc...
                    • rysunkowapostac Re: Na szczescie ... 26.06.05, 00:46
                      Jak to nikogo nie ma! Ja jestem...
                      • mika_1 Re: Na szczescie ... 26.06.05, 22:00
                        Ciekawe gdzie? Czaiłeś się gdzieś za postem i tyle. Jak pogadać to nie było z
                        kim... I dlatego poszłam spać...
                        • mika_1 Re: Na szczescie ... 26.06.05, 22:07
                          No, rzeczywiście, macie rację, że byliście wczoraj na forum. Tlumacze się
                          jednak tym, że akurat net mojego ojca ledwo chodzi na gazecie i szlag mnie
                          trafiał, kiedy czekałam, aż się coś otworzy... Tak więc i tak skutecznie bym
                          nie pogadała...
                    • cuski Re: Na szczescie ... 26.06.05, 00:47
                      Jak to na forum nie ma nikogo, he he he... a ja wink

                      Pozdrawiam i slodkich snow smile
                    • tradycja1 Re: Na szczescie ... 26.06.05, 00:47
                      No i ja tez jestem choc tak daleko .
    • cuski Re: Dobranoc 28.06.05, 06:01
      Dobranoc Wszystkim !
      Ide spac, bo Tradycja zaczyna wchodzic na sliskie tematy, he he he...

      PS. Oczywiscie sobie zartuje Tradycjo !
      Zycze slodkich snow smile

      Pozdrawiam smile
      • tradycja1 Re: Dobranoc 28.06.05, 06:11
        Uciekasz? ja Ci krzywdy nie zrobie wink
        Zapamietac-
        • cuski Re: Dobranoc 28.06.05, 12:13
          Ucieklem, bo rano do pracki, he he he...

          Pozdrawiam smile
          • tradycja1 Re: Dobranoc 28.06.05, 15:56
            Taaa powiedzmy, ja juz swoje i tak wiem wink
    • cuski Re: Dobranoc 06.07.05, 05:00
      Dobranoc Wszystkim !
      Pora uderzyc w kimonko !
      Jutro rano do pracy !

      Pozdrawiam big_grin
      • himera24 Re: Dobranoc 06.07.05, 05:04
        cuski napisał:

        > Dobranoc Wszystkim !
        > Pora uderzyc w kimonko !
        > Jutro rano do pracy !

        ja mam jutro pozniejsza zmiane wiec troche se jeszcze posiedze, ale
        niekoniecznie przed kompem, wkoncu na fox'ie the simpsons sie zaczynaja,
        pozniej na 26 kanale Girlfriends, i znow na fox'a Sainfield i moge isc kimacsmile
        • mika_1 Re: Dobranoc 06.07.05, 22:59
          No to ja na dzisiaj żegnam miłe towarzystwo. Szkoda tylko, że znowu gadałam
          sama ze sobą... Ech, ta róznica czasu...
          Kolorowychsmile
          • cuski Re: Dobranoc 07.07.05, 00:55
            Kolorowych big_grin Mika !!!

            Pozdrowionka big_grin
    • cuski Re: Dobranoc 08.07.05, 04:18
      Dobranoc Wszystkim !

      PS. Ide spac, bo cholernie boli mnie glowa... chyba za duzo piwska wypilem big_grin

      Pozdrawiam big_grin
      • mika_1 Re: Dobranoc 08.07.05, 23:11
        Uciekam!
        Bawcie się dobrze, a potem śpijcie spokojnie.
        Kolorowych!
        • tradycja1 Re: Dobranoc 13.07.05, 06:49
          Odmeldowuje sie, powieka mi juz spada wink

          • tenzinn Re: Dobranoc 18.07.05, 06:55
            Erotycznych snow.
            Za pare minut poniedzialek.
    • cuski Re: Dobranoc 20.07.05, 05:27
      No coz, antypornograficzny hipokryta mowi Wszystkim DOBRANOC !!!

      PS. Mam nadzieje, ze przysni mi sie cos milego !
      Zmeczyla mnie ostatnia dyskusja !

      Pozdrawiam Wszystkich !
      • anna_bis Re: Dobranoc 20.07.05, 11:53
        Eee no! Przejdzie ci po tygodniu-miłych snów!
    • tradycja1 Re: Dobranoc. 21.07.05, 07:51
      Zasiedzialam sie ajjjaj.
      Dobranoc-ka.
      • cuski Re: Dobranoc 28.07.05, 05:09
        Dobranoc Wszystkim !
    • cuski Re: Dobranoc 04.08.05, 06:04
      Zanim pojde spac, sypne Wam jeszcze kawalem !

      Siostra Małgorzata przez pomyłkę trafiła do piekła. Przerażona dzwoni do
      świetego Piotra i mówi:
      - Tu siostra Małgorzata! Popełniono straszny błąd !
      Wyjaśnila całą sytuację i uzyskała obietnicę, że pomyłka szybko zostanie
      naprawiona. Niestety, świety Piotr w natłoku obowiazków najwyraźniej o niej
      zapomniał. Następnego dnia siostra Małgorzata znów dzwoni:
      - Proszę, zabierzcie mnie stąd natychmiast! Na dzisiejszy wieczór zaplanowana
      jest orgia ! Obecność obowiazkowa.
      Świety Piotr przejął się losem siostry Małgorzaty i obiecał jak najszybciej
      sprawę załatwić. Niestety, zapomniał i tym razem. Przypomniał sobie dopiero
      nazajutrz, gdy usłyszał dzwonek telefonu. Z drżacym sercem podnosi słuchawkę
      i słyszy:
      - Cześć Piotrek, tu Gosia. Nie zawracaj sobie głowy...

      Zycze dobrej nocki Wszystkim !!!
    • cuski Re: Dobranoc 10.08.05, 06:46
      Ide spac... cholernie rozbolala mnie glowa !
      Dobranoc Wszystkim !
    • cuski Re: Dobranoc 13.08.05, 05:11
      Dobranoc Wszystkim !!!
      Ide spac ! Nic tu po mnie !
    • cuski Re: Dobranoc 24.08.05, 04:29
      Dobranoc Wszystkim !!!

      PS. Tobie Reniu tez, he he he...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka