mika_1 20.06.05, 23:06 No cóż, przed Wami jeszcze sporo popołudnia i wieczoru. Ja już idę spąc. Jutro o nieludziej porze przyjdzie mi się zwlec z łóżka... Miłego forumowania. Dobranoc. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smiechy.w.ciemnosci Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:08 Dobranoc Mika. Ja juz prawie jajko znioslam, a musze jeszcze siedziec w pracy prez kolejne 50 minut. Ech.. Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:09 Dobrej nocy Mika ! PS. Karaluchy do poduchy Pozdrawiam Odpowiedz Link
tradycja1 Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:44 Spij i niech Ci sie cos fajnego przysni. Spokojniejszy sen od snu smiechow co opisala na Forum Marxxa. Odpowiedz Link
smiechy.w.ciemnosci Re: Dobranoc. 20.06.05, 23:45 Ech, zezlilam sie okrutnie w tym snie Odpowiedz Link
tenzinn Re: Dobranoc. 23.06.05, 05:28 Erotycznych snow wszystkim!! Jutro bedzie poczatek piekla 91 stopni!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
tenzinn Re: Dobranoc. 25.06.05, 05:14 Noc Kupały minela, upal trzyma wciaz, ropa idzie w gore, dolar leci powoli w dol, piatek sie konczy, na lotnisku samloty startuja lub nie. Wampiry energetyczne dalej szaleja, wakacje sa ale ich nikt nie czuje, drinki maja kosmiczne ceny, lato jak przyszlo to na calego. Koncza sie waznosci na prawka, w TV nie wiem co jest bo nie ogladam. Ogolnie jest za goraca zeby sie ruszyc gdzies. Niepozostaje nic innego jak powoli udac sie w kierunku lozka. Dobranoc wszystkim i kazdemu z osobna. Odpowiedz Link
cuski Re: Na szczescie ... 25.06.05, 12:17 Tenzinn, na szczescie wczoraj samolot mojego brata wystartowal, ale dzien wczesniej chyba nie polecial, bo masa ludzi przybyla na lotnisko bez bagazy. Pozdrawiam Odpowiedz Link
mika_1 Re: Na szczescie ... 26.06.05, 00:45 Wianki w Krakowie były dzisiaj. Ale ja jestem jakies 650 km od Krakowa. Burza była mega dzis po południu, ale potem powietrze się oczyściło. Jakieś 18 stopni, a nie 29 jak kilka godzin wcześniej. Pojeżdziłam sobie na rolkach, ledwo zyję. Na forum nikogo nie ma, samej nie chce mi się siedziec. Spadam do łózeczka. Kolorowych snów życząc... Odpowiedz Link
rysunkowapostac Re: Na szczescie ... 26.06.05, 00:46 Jak to nikogo nie ma! Ja jestem... Odpowiedz Link
mika_1 Re: Na szczescie ... 26.06.05, 22:00 Ciekawe gdzie? Czaiłeś się gdzieś za postem i tyle. Jak pogadać to nie było z kim... I dlatego poszłam spać... Odpowiedz Link
mika_1 Re: Na szczescie ... 26.06.05, 22:07 No, rzeczywiście, macie rację, że byliście wczoraj na forum. Tlumacze się jednak tym, że akurat net mojego ojca ledwo chodzi na gazecie i szlag mnie trafiał, kiedy czekałam, aż się coś otworzy... Tak więc i tak skutecznie bym nie pogadała... Odpowiedz Link
cuski Re: Na szczescie ... 26.06.05, 00:47 Jak to na forum nie ma nikogo, he he he... a ja Pozdrawiam i slodkich snow Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 28.06.05, 06:01 Dobranoc Wszystkim ! Ide spac, bo Tradycja zaczyna wchodzic na sliskie tematy, he he he... PS. Oczywiscie sobie zartuje Tradycjo ! Zycze slodkich snow Pozdrawiam Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 28.06.05, 12:13 Ucieklem, bo rano do pracki, he he he... Pozdrawiam Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 06.07.05, 05:00 Dobranoc Wszystkim ! Pora uderzyc w kimonko ! Jutro rano do pracy ! Pozdrawiam Odpowiedz Link
himera24 Re: Dobranoc 06.07.05, 05:04 cuski napisał: > Dobranoc Wszystkim ! > Pora uderzyc w kimonko ! > Jutro rano do pracy ! ja mam jutro pozniejsza zmiane wiec troche se jeszcze posiedze, ale niekoniecznie przed kompem, wkoncu na fox'ie the simpsons sie zaczynaja, pozniej na 26 kanale Girlfriends, i znow na fox'a Sainfield i moge isc kimac Odpowiedz Link
mika_1 Re: Dobranoc 06.07.05, 22:59 No to ja na dzisiaj żegnam miłe towarzystwo. Szkoda tylko, że znowu gadałam sama ze sobą... Ech, ta róznica czasu... Kolorowych Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 08.07.05, 04:18 Dobranoc Wszystkim ! PS. Ide spac, bo cholernie boli mnie glowa... chyba za duzo piwska wypilem Pozdrawiam Odpowiedz Link
mika_1 Re: Dobranoc 08.07.05, 23:11 Uciekam! Bawcie się dobrze, a potem śpijcie spokojnie. Kolorowych! Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 20.07.05, 05:27 No coz, antypornograficzny hipokryta mowi Wszystkim DOBRANOC !!! PS. Mam nadzieje, ze przysni mi sie cos milego ! Zmeczyla mnie ostatnia dyskusja ! Pozdrawiam Wszystkich ! Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 04.08.05, 06:04 Zanim pojde spac, sypne Wam jeszcze kawalem ! Siostra Małgorzata przez pomyłkę trafiła do piekła. Przerażona dzwoni do świetego Piotra i mówi: - Tu siostra Małgorzata! Popełniono straszny błąd ! Wyjaśnila całą sytuację i uzyskała obietnicę, że pomyłka szybko zostanie naprawiona. Niestety, świety Piotr w natłoku obowiazków najwyraźniej o niej zapomniał. Następnego dnia siostra Małgorzata znów dzwoni: - Proszę, zabierzcie mnie stąd natychmiast! Na dzisiejszy wieczór zaplanowana jest orgia ! Obecność obowiazkowa. Świety Piotr przejął się losem siostry Małgorzaty i obiecał jak najszybciej sprawę załatwić. Niestety, zapomniał i tym razem. Przypomniał sobie dopiero nazajutrz, gdy usłyszał dzwonek telefonu. Z drżacym sercem podnosi słuchawkę i słyszy: - Cześć Piotrek, tu Gosia. Nie zawracaj sobie głowy... Zycze dobrej nocki Wszystkim !!! Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 10.08.05, 06:46 Ide spac... cholernie rozbolala mnie glowa ! Dobranoc Wszystkim ! Odpowiedz Link
cuski Re: Dobranoc 24.08.05, 04:29 Dobranoc Wszystkim !!! PS. Tobie Reniu tez, he he he... Odpowiedz Link