Dodaj do ulubionych

To na razie....

15.09.05, 16:36
To na razie! Do miłego usłyszenia.... smile))
Obserwuj wątek
    • cuski Trzymaj sie Aga ! :) 15.09.05, 16:44
      Trzymaj sie Aga ! smile
    • mysza_81 Juz uciekasz? 15.09.05, 16:46
      Szkoda!
      • cuski Ooo, Mysza :-0 15.09.05, 16:47
        Ooo, Mysza sie zjawila, he he he...
        • mysza_81 Re: Ooo, Mysza :-0 15.09.05, 16:48
          No tak sie zjawilamsmile
          • cuski Re: Ooo, Mysza :-0 15.09.05, 16:50
            A wczoraj gdzie sie podziewalas ? smile
            • mysza_81 Wczoraj?Hmmm... 15.09.05, 16:54
              ...choroba mnie zmogla.Do tego stopnia,ze mnie postrzyklo.Ale jest troche
              lepiej dodam , ze na srodkach przeciwbolowych czego bym wolala nie bracsmile
              • cuski Bogusia 15.09.05, 17:30
                Bogusia, zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia !
                Tylko nie dziekuj, zeby nie zapeszyc smile
                • mysza_81 Nie dziekuje... 15.09.05, 17:32
                  i nie ma mocnych na mniesmile
                  • aga309 Pozdrawiam... 16.09.05, 13:45
                    Ja też Cię pozdrawiam. Szybciutko wracaj do zdrowia.
                    U nas w Polsce , w obecnym okresie dosyć dużo ludzi choruje.
                    Lepiej znosic chorobę w miłym towarzystwie smile))))
                    • mysza_81 Ja tez pozdrawiam:) 16.09.05, 14:16
                      Wiem jak to jest bo ciagle na ulicy spotyka sie "zamarkanych".Tymbardziej przy
                      takiej pogodzie jaka mamy.Raz cieplo raz zimno i nie wiadomo jak sie ubrac.I
                      tak w piekny i prosty sposob mozna sie zaprawic na Amen-czego nikomu nie zyczesmile
                      Zamarkane pozdrowionka sle z Krakowasmile)Trzymajta sie cieplutko...
                      • cuski Mysza 17.09.05, 04:01
                        Mysza, tylko nas nie pozarazaj, he he he...
                    • cuski Aga 17.09.05, 04:00
                      Aga, a zebys wiedziala, ze czlowiek szybciej zdrowieje, gdy ma wsparcie innych !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka