aga309 15.09.05, 16:36 To na razie! Do miłego usłyszenia.... )) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Wczoraj?Hmmm... 15.09.05, 16:54 ...choroba mnie zmogla.Do tego stopnia,ze mnie postrzyklo.Ale jest troche lepiej dodam , ze na srodkach przeciwbolowych czego bym wolala nie brac Odpowiedz Link
cuski Bogusia 15.09.05, 17:30 Bogusia, zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia ! Tylko nie dziekuj, zeby nie zapeszyc Odpowiedz Link
aga309 Pozdrawiam... 16.09.05, 13:45 Ja też Cię pozdrawiam. Szybciutko wracaj do zdrowia. U nas w Polsce , w obecnym okresie dosyć dużo ludzi choruje. Lepiej znosic chorobę w miłym towarzystwie )))) Odpowiedz Link
mysza_81 Ja tez pozdrawiam:) 16.09.05, 14:16 Wiem jak to jest bo ciagle na ulicy spotyka sie "zamarkanych".Tymbardziej przy takiej pogodzie jaka mamy.Raz cieplo raz zimno i nie wiadomo jak sie ubrac.I tak w piekny i prosty sposob mozna sie zaprawic na Amen-czego nikomu nie zycze Zamarkane pozdrowionka sle z Krakowa)Trzymajta sie cieplutko... Odpowiedz Link
cuski Aga 17.09.05, 04:00 Aga, a zebys wiedziala, ze czlowiek szybciej zdrowieje, gdy ma wsparcie innych ! Odpowiedz Link