mysza_81 12.11.05, 21:21 Dzieki za zmiane tla w ksiedze gosci)) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 12.11.05, 21:33 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 Smiej sie!!! 12.11.05, 21:38 Byla kiedys afera z kolorami w zygzaki.Puscili to w telewizji bodajze japonczycy.Te kolory tak sie krecily,a dzieci,ktore to ogladaly haftaly i trafily do szpitala Odpowiedz Link
cuski Ale Wy... 13.11.05, 01:30 Ale Wy chyba nie mieliscie zadnych mdlosci od tych zygzakow ? He he he... Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Ale Wy... 13.11.05, 13:28 Ja narazie nie))) PS.Moze ktos i mial,ale od czegos innego)) Odpowiedz Link
cuski Jezeli macie jakies uwagi... 12.11.05, 21:26 Jezeli macie jakies uwagi do forum, czy tez do bloga, to zawsze je zglaszajcie !!! Z gory dziekuje !!! Odpowiedz Link
cuski Nawet takie :))) 12.11.05, 21:35 Nawet takie )) PS. Zawsze mozna, dla urozmaicenia pozmieniac cos nie cos )) Odpowiedz Link
mysza_81 Okey 12.11.05, 21:38 Okey,to ja cos znajde,heheheheeh PS.Powkurzamy naszego admina)))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
cuski Cale szczescie... 13.11.05, 01:31 Cale szczescie, ze admin zna sie na zartach )) Odpowiedz Link
cuski Okey 13.11.05, 01:30 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link