cuski 19.11.05, 22:12 Bogusia, ide cos zjesc, bo cholernie mnie ssie, he he he... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Tomek 19.11.05, 22:14 Tomek idz,a ja poczytam sobie zboza,a jak cos to bede pozniej,bo i tak musze posiedziec tak ja wczoraj,tylko,ze dzis czekam na moja mame i siostre,bo wlasnie wracaja do Kraka)) PS.No ja juz pojadlam,ale jakos nie specjalnie mam apetyt Odpowiedz Link
mysza_81 I co Tomek.....? 20.11.05, 00:29 I co Tomek,pojadles Sobie???? PS.Czy cie zasyslo???? Odpowiedz Link
cuski Pojadlem, pojadlem... 20.11.05, 00:33 Pojadlem, pojadlem... az nie moglem si uniesc, he he he... Odpowiedz Link
mysza_81 To trza bylo.... 20.11.05, 00:37 To trza bylo se popic,heheeheh PS.Wtedy to bys se fruwal)))))))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 Chlopie!!!! 20.11.05, 00:40 Chlopie!!!Nie piwem,tylko jakas herbatka,albo kefirkiem)))) Odpowiedz Link
cuski Kefir, to... 20.11.05, 00:46 Kefir, to ja od wczoraj pije litrami... nie wiem, co we mnie wstapilo )) Odpowiedz Link
mysza_81 Lytrami!!!!:)))))) 20.11.05, 00:51 Lytrami!!!!)))To ja ci cos powiem,jak miewalam dola w pracy,to smutki zapijalam maslanka.Zeby to byl jeden kubeczek 400g(czasem zdarzalo sie,ze ze3 wypilam))Albo jak jestem wycienczona,to jogurty owocowe wpiepszam))) PS.A jaki humor mialam po maslankach))Taki rezultat jakbym piwko se golla)) Odpowiedz Link
cuski Maslanki raczej nie pijam... 20.11.05, 00:53 Maslanki raczej nie pijam, bo dziala na mnie przeczyszczajaco, he he he... Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Maslanki raczej nie pijam... 20.11.05, 03:13 No mnie nic nie bylo,dopoki nie wypilam 3 kubka)) Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 21.11.05, 04:04 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
cuski Re: Bogusia 20.11.05, 01:03 Bogusia, jade do dziewczyny... jak M4verick dzisiaj zagra, to moze sklikniemy sie na czacie PS. Trzymajta sie ludziska i cieszta sie weekendem Odpowiedz Link
mysza_81 Kurde Tomek........ 20.11.05, 02:31 Kurde Tomek,cos sie dzieje z kompem u mnie:/Od godziny nie bylo polaczenia:/Wyslalam Ci smsa na mailaTakze to odemnie.No i zaryzykowalam,czy by nie sprawdzic czy juz moze net bedzie chodzic,no i dziala,tylko,ze wszsytkie posty musze teraz czytac jeszcze raz,siet,bo wszystkie na jasny niebiesko,cholercia PS.Coza dzien:/Nie ma problemu,jak tylko diabli nie wezmie u mnie polaczenia,bo widzisz najpierw poczta,teraz tutaj siadlo i wrocilo do rownowagi:I Odpowiedz Link
cuski Nie przejmuj sie... 21.11.05, 04:06 Nie przejmuj sie... czasami i moj komputer wariuje )) Odpowiedz Link
mysza_81 Juz jest.... 21.11.05, 15:00 Juz jest spoko,do nastepnego razu,jak sie nie zepsuje,hehehehe Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 22.11.05, 02:55 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link