19.11.05, 22:12
Bogusia, ide cos zjesc, bo cholernie mnie ssie, he he he...
Obserwuj wątek
    • mysza_81 Tomek 19.11.05, 22:14
      Tomek idz,a ja poczytam sobie zboza,a jak cos to bede pozniej,bo i tak musze
      posiedziec tak ja wczoraj,tylko,ze dzis czekam na moja mame i siostre,bo
      wlasnie wracaja do Krakasmile))
      PS.No ja juz pojadlam,ale jakos nie specjalnie mam apetytuncertain
    • mysza_81 I co Tomek.....? 20.11.05, 00:29
      I co Tomek,pojadles Sobie????
      PS.Czy cie zasyslo????
      • cuski Pojadlem, pojadlem... 20.11.05, 00:33
        Pojadlem, pojadlem... az nie moglem si uniesc, he he he...
        • mysza_81 To trza bylo.... 20.11.05, 00:37
          To trza bylo se popic,heheeheh
          PS.Wtedy to bys se fruwalsmile))))))))))))))))))
          • cuski A wiesz... 20.11.05, 00:38
            A wiesz, nie mialem piwa w lodowce smile))
            • mysza_81 Chlopie!!!! 20.11.05, 00:40
              Chlopie!!!Nie piwem,tylko jakas herbatka,albo kefirkiemsmile))))
              • cuski Kefir, to... 20.11.05, 00:46
                Kefir, to ja od wczoraj pije litrami... nie wiem, co we mnie wstapilo smile))
                • mysza_81 Lytrami!!!!:)))))) 20.11.05, 00:51
                  Lytrami!!!!smile)))To ja ci cos powiem,jak miewalam dola w pracy,to smutki
                  zapijalam maslanka.Zeby to byl jeden kubeczek 400g(czasem zdarzalo sie,ze ze3
                  wypilamsmile))Albo jak jestem wycienczona,to jogurty owocowe wpiepszamsmile)))
                  PS.A jaki humor mialam po maslankachsmile))Taki rezultat jakbym piwko se gollasmile))
                  • cuski Maslanki raczej nie pijam... 20.11.05, 00:53
                    Maslanki raczej nie pijam, bo dziala na mnie przeczyszczajaco, he he he...
                    • mysza_81 Re: Maslanki raczej nie pijam... 20.11.05, 03:13
                      No mnie nic nie bylo,dopoki nie wypilam 3 kubkasmile))
                      • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 21.11.05, 04:04
                        smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    • cuski Re: Bogusia 20.11.05, 01:03
      Bogusia, jade do dziewczyny... jak M4verick dzisiaj zagra,
      to moze sklikniemy sie na czacie smile

      PS. Trzymajta sie ludziska i cieszta sie weekendem smile
      • mysza_81 Kurde Tomek........ 20.11.05, 02:31
        Kurde Tomek,cos sie dzieje z kompem u mnie:/Od godziny nie bylo
        polaczenia:/Wyslalam Ci smsa na mailasmileTakze to odemnie.No i zaryzykowalam,czy
        by nie sprawdzic czy juz moze net bedzie chodzic,no i dziala,tylko,ze wszsytkie
        posty musze teraz czytac jeszcze raz,siet,bo wszystkie na jasny
        niebiesko,cholercia
        PS.Coza dzien:/Nie ma problemu,jak tylko diabli nie wezmie u mnie polaczenia,bo
        widzisz najpierw poczta,teraz tutaj siadlo i wrocilo do rownowagi:I
        • cuski Nie przejmuj sie... 21.11.05, 04:06
          Nie przejmuj sie... czasami i moj komputer wariuje smile))
          • mysza_81 Juz jest.... 21.11.05, 15:00
            Juz jest spoko,do nastepnego razu,jak sie nie zepsuje,hehehehe
            • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 22.11.05, 02:55
              smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka