Dodaj do ulubionych

Zakladam pancerz ochronny...

02.01.06, 15:45
Zakladam pancerz ochronny,by glupota troli mnie nie dopadlasmile))


PS.Guzik mnie obchodzi co wypisujecie o mnie!!!Nie martwcie sie,albo martwcie
sie,ale ja i tak sie dowiem kto pod Nami dolki kopie!Jak nie za zycia,to tam
na gorze.Zobaczymy co wtedy powiecie...???Banda "idiotow" i nicponi!
Obserwuj wątek
    • cuski Bogusiu 02.01.06, 16:47
      Bogusiu, nie tylko na Tobie wieszaja psy... innych uzytkownikow tego forum
      tez sie czepiaja !!!
      • mysza_81 Tomek 02.01.06, 16:55
        Tomek,zauwarzylamsad

        PS.Dlatego napisalam pare slow....mniejsza o to,bo jeszcze ktos cos przekopiuje
        i bedzie wiekszy sajgon niz jestuncertain
        • cuski Myszko, moja rada... 02.01.06, 16:59
          Myszko, moja rada... jezeli zauwazysz jakis post, ktory jest ewidentnym atakiem
          na Twoja osobe, to nawet sie nie zastanawiaj, tylko napisz na ten mail:
          forum.abuse@gazeta.pl do administracji... podaj im link do postu, lub calego
          watku i krotkie uzasadnienie !!!

          PS. To dziala !!!
          • mysza_81 Re: Myszko, moja rada... 02.01.06, 17:02
            Juz to zrobilam i nie tylko tam napisalam.rozpetalam wojne,ale nie pozwole,by
            mnie czy kogo kolwiek piszacego tu i gdzie indziej obrazano.

            PS.Poprostu zarty sie skonczyly!!!
            • cuski Dostalem odpowiedz od administracji... 02.01.06, 17:07
              Dostalem odpowiedz od administracji... wysle Ci na maila i zobaczysz,
              co mi napisali.

              PS. Tylko zachowaj tresc tego maila dla siebie... nie chce, aby ktokolwiek
              z tych palantow poznal jego tresc smile
              • mysza_81 Tomek 02.01.06, 17:12
                Tomek,nie musisz mnie o to prosic.Rozumiem powage sytuacji.


                PS.A po ilu dniach Ci odpisali???Bo ja dzis wyslalam.Zobaczymy co mi napisza.
                • cuski 2 dni czekalem ! 02.01.06, 17:13
                  2 dni czekalem !
                  • mysza_81 Re: 2 dni czekalem ! 02.01.06, 17:16
                    To smieszne,co napisali.

                    PS.To juz wiem jaka bedzie ich odpowiedz:/A ja Ci wysle co ja napisalam,bo juz
                    nie moge patrzyc na to co sie dziejesad
                    • cuski Okey ! 02.01.06, 17:18
                      Okey !
            • mysza_81 No i na serio rozpetalam... 02.01.06, 18:27
              No i na serio rozpetalam III wojne swiatowa!

              PS.A niech sie gryza,moze wkoncu bedzie lad i porzadeksmile
              • cuski Gdzie ta wojna wybuchla ??? 02.01.06, 18:34
                Gdzie ta wojna wybuchla ???
                • mysza_81 Re: Gdzie ta wojna wybuchla ??? 02.01.06, 18:37
                  Na....tu Ci tego nie powiem,trole czytaja i wypisuja bzdurysmile
                  • cuski Wiec chodzmy na chwile na czata :) 02.01.06, 18:38
                    Wiec chodzmy na chwile na czata smile
                    • mysza_81 Re: Wiec chodzmy na chwile na czata :) 02.01.06, 18:41
                      Juz tam ide.
                      • cuski Czekam wiec :) 02.01.06, 18:43
                        Czekam wiec smile
      • himera24 Re: Bogusiu 02.01.06, 20:41
        na mnie nikt nie "wiesza psow" wiec trudno mi zrozumiec o czym piszecie.

        jak to "wieszanie psow" sie objawia?
        • mysza_81 Kasia 02.01.06, 20:43
          Kasia,jak dobrze,ze sie pojawilassmile))


          PS.Milo Cie widziecsmile
        • cuski Osoby, ktorych ten problem dotyczy... 02.01.06, 20:46
          Osoby, ktorych ten problem dotyczy,
          doskonale wiedza o czym mowa jest w tym watku.
          • himera24 Re: Osoby, ktorych ten problem dotyczy... 02.01.06, 21:25
            cuski napisał:

            > Osoby, ktorych ten problem dotyczy,
            > doskonale wiedza o czym mowa jest w tym watku.



            to jak mnie nie dotyczy, to juz nie moge wiedziec o co chodzi?
            • cuski Okey Kasiu ! 02.01.06, 21:39
              Okey Kasiu... wejdz sobie np. na "Chicago cuskiego w berecie"
              lub na "Forum o Forum" na watek Myszy.
            • mysza_81 Kasia.. 02.01.06, 21:41
              Kasia,mozesz wiedziecsmile


              PS.Nie ma co ukrywac.Musimy sobie ufac na wzajem,jak tylko potrafimysmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka