Zakladam pancerz ochronny,by glupota troli mnie nie dopadla

))
PS.Guzik mnie obchodzi co wypisujecie o mnie!!!Nie martwcie sie,albo martwcie
sie,ale ja i tak sie dowiem kto pod Nami dolki kopie!Jak nie za zycia,to tam
na gorze.Zobaczymy co wtedy powiecie...???Banda "idiotow" i nicponi!