"www.radiochicago.wartowiedziec.com -----> Serdecznie zapraszamy do
odwiedzenia strony radiowej !!! nie zapominajcie tez odwiedzic Furum

)))"
No to teraz sie pytam???Zapominacie odwiedzac Forum????Mam wymieniac kto sie
nie pojawil

Prosze,hihihi....Aga,Iwoncia,Sly....wielka trojka
nieobecnych,hehehe...zapracowaniscie czy Was wsyslo po drodze???

)))
PS.Oczywiscie sobie zartuje,hehehhehe....zeby nie bylo

A swoja droga moze by tak wrzucac i tu aktualny temat czata,zeby i co
ludziska wiedzieli co sie dzieje na swiecie

???Zakladam,ze najpierw ludzie
czytaja Forum,a potem siup na zwiady,wiec co Wy na to???