Dodaj do ulubionych

Aktualny temat na czacie....

10.05.06, 09:28
"www.radiochicago.wartowiedziec.com -----> Serdecznie zapraszamy do
odwiedzenia strony radiowej !!! nie zapominajcie tez odwiedzic Furum smile)))"


No to teraz sie pytam???Zapominacie odwiedzac Forum????Mam wymieniac kto sie
nie pojawilwinkProsze,hihihi....Aga,Iwoncia,Sly....wielka trojka
nieobecnych,hehehe...zapracowaniscie czy Was wsyslo po drodze???wink)))


PS.Oczywiscie sobie zartuje,hehehhehe....zeby nie bylotongue_out
A swoja droga moze by tak wrzucac i tu aktualny temat czata,zeby i co
ludziska wiedzieli co sie dzieje na swiecietongue_out???Zakladam,ze najpierw ludzie
czytaja Forum,a potem siup na zwiady,wiec co Wy na to???
Obserwuj wątek
    • cuski Mysza 11.05.06, 03:02
      A ktory to bocik zapodawal ten temat na czacie ?
      • dj_sly Re: Mysza 11.05.06, 06:53
        No tak chcialem dobrze a tu mi sie obrywa, hehehe za moj "topic"
        • tadeuszx Aha, czat, rzucimy okiem na 11.05.06, 09:23
          hehehe bocikawink
        • zbuntowany8aniol Sly,no co Ty???? 11.05.06, 14:23
          Jak to sie obrywa???Przecie ja nic zlego nie powiedzialamsad....ja sie tak nie
          bawie z Wami,heheheh
        • cuski Sly 12.05.06, 03:55
          Topic jest dobry ! wink
          • zbuntowany8aniol Re: Sly 12.05.06, 08:38
            Topic,byl dobry,bo teraz nie ma rzadnegosmile

            PS.Temat z 10.05--> www.radiochicago.wartowiedziec.com ---> "...Co cie nie
            zabije to cie wzmocni...."
            Bardzo dobry temat,ale tez juz bylsmilePochwala dla Sly-a....kurcze musze jakos
            sie zreflektowac,za niby obrywanie,heheheh
      • zbuntowany8aniol Tomus 11.05.06, 14:22
        Tego to ja nie wiem,hehehe....nie powiem bo sie wstydze;P
    • tadeuszx Ale tam się narobiłooooo... 11.05.06, 09:34
      ...ludzi cała masa!wink O tej porze??? Niesłychane...hahaha
      • zbuntowany8aniol No tak Tadzio...szkoda,ze mnie nie bylo:( 11.05.06, 14:27
        Niestety seminarium mialam,yyyyy....i do tego nie potrzebnie mnie z wyrka
        sciagali,tak wczesnie:]Wczoraj mi nawet zyczyla kolezanka dobranoc w taki oto
        sposob:wyspij sie,tak aby nie zaspac...ale sie usmialamsmileNo to sie wyspalam
        krocej o jakies 2 godziny,a masz babo placek...wszystkie mieszadla byly zajete
        i po jakiego grzyba mnie sciagla tak w czas???Ach....usmiech,hihihi
    • zbuntowany8aniol No to jak z tym aktualnym tematem??? 11.05.06, 15:37
      Dalej bede drazyc temat,dopoki sie nie dowiemtongue_out

      PS.Sly,nie mialam zamiaru jakos wytykac,ale tak jakos mi sie skojarzylo z
      Wami,hihihi....man nadzieje,ze wybaczycie/czysztongue_out
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka