Dodaj do ulubionych

balakwasty

    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 14:58
      Dejcie pozor richtig frele
      Spadnońć idzie przi kościele!
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 14:58
      A dyć wiym że już łod rana
      Klupiesz do świyntego Jana.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 14:59
      Do świyntego Antonika
      Niy zaszkodzi tyż porzykać.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:01
      Zowdy na zeflugu bywo
      Toż se tymu już niy dziwo.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:03
      Na śniyg żech roz wyloz w zokach
      Boch uwidzioł jom w "Faflokach".
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:14
      Sie niy tropia
      Jeszcze przidzie
      Niyroz z nami
      Tukej bydzie.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:15
      Łona Ślonzek
      We krwi nosi
      Inkszym zowdy
      Ło tym głosi.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:24
      "830"

      Choćbyś majchrym mie aż potła
      Niy uwierza że to miotła!
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:34
      Czy se stracioł niy wiym wcale
      Możno kuje serce w skale?
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:36
      Niychej żyje turystykom
      W ty intyncji i jo rzykom.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:41
      Niy ma musu przca pić
      Yno chciyj durś z nami być.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:44
      U mie tyż czasami tako
      Dyć niy byda przeca płakoł.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:45
      Pauza juzaś zrobić musza
      -Jeszcze dzisioj forum rusza.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:20
      Duchym kożdy tukej mody
      Tako szrajbnońć trza dlo zgody.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:22
      Pod pierzina niy zoglondej
      Yno rymy jakeś nom dej.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:25
      Ano - dyć ciekawie bydzie
      Jak na bezrok ktoś tu przidzie.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:34
      Ciyngym tu niy moga siedzieć
      W przodek i tak forum jedzie.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:42
      Piyńć notgeldow do podziału
      Niy trza tropić se - pomału.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:46
      W Rudzie momy tyż mietlorzy
      Toż wesoło idzie pożyć.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:49
      Choć ksiynżoszek błogosławioł
      Niy łon przeca sie w to bawioł.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:51
      Wiyncy nos tu bydzie z czasym
      Dyć Ślonzoki niy mamlasy.
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:15
      2400!!!!!!!!!!!!!!!

      Dwa sztyrysta już wleciało
      Richtig postow tu niymało!
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:21
      U mie aże tako niy ma
      Ślubno choć niy siedzi w rymach
      We portalu sie loguje
      Dyć czy forum te czytuje?
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:23
      Żeś ze cerom jest na zdjyńciu?
      -Pozowiści ktosik ziyńciu!
    • broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:25
      Ano - dobry momy szwong
      Nom niy grozi tukej spong.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka