broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 14:58 Dejcie pozor richtig frele Spadnońć idzie przi kościele! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 14:58 A dyć wiym że już łod rana Klupiesz do świyntego Jana. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 14:59 Do świyntego Antonika Niy zaszkodzi tyż porzykać. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:01 Zowdy na zeflugu bywo Toż se tymu już niy dziwo. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:03 Na śniyg żech roz wyloz w zokach Boch uwidzioł jom w "Faflokach". Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:14 Sie niy tropia Jeszcze przidzie Niyroz z nami Tukej bydzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:15 Łona Ślonzek We krwi nosi Inkszym zowdy Ło tym głosi. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:24 "830" Choćbyś majchrym mie aż potła Niy uwierza że to miotła! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:34 Czy se stracioł niy wiym wcale Możno kuje serce w skale? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:36 Niychej żyje turystykom W ty intyncji i jo rzykom. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:41 Niy ma musu przca pić Yno chciyj durś z nami być. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:44 U mie tyż czasami tako Dyć niy byda przeca płakoł. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 15:45 Pauza juzaś zrobić musza -Jeszcze dzisioj forum rusza. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:20 Duchym kożdy tukej mody Tako szrajbnońć trza dlo zgody. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:22 Pod pierzina niy zoglondej Yno rymy jakeś nom dej. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:25 Ano - dyć ciekawie bydzie Jak na bezrok ktoś tu przidzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:34 Ciyngym tu niy moga siedzieć W przodek i tak forum jedzie. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:42 Piyńć notgeldow do podziału Niy trza tropić se - pomału. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:46 W Rudzie momy tyż mietlorzy Toż wesoło idzie pożyć. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:49 Choć ksiynżoszek błogosławioł Niy łon przeca sie w to bawioł. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 19:51 Wiyncy nos tu bydzie z czasym Dyć Ślonzoki niy mamlasy. Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:15 2400!!!!!!!!!!!!!!! Dwa sztyrysta już wleciało Richtig postow tu niymało! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:21 U mie aże tako niy ma Ślubno choć niy siedzi w rymach We portalu sie loguje Dyć czy forum te czytuje? Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:23 Żeś ze cerom jest na zdjyńciu? -Pozowiści ktosik ziyńciu! Odpowiedz Link
broneknotgeld Re: balakwasty 23.02.08, 20:25 Ano - dobry momy szwong Nom niy grozi tukej spong. Odpowiedz Link