flisy 08.11.09, 17:32 Chyba już czas by ich zagrać :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flisy Re: Pink Floyd 08.11.09, 17:37 To jeszcze może po cygarku :) Boze ale to jest piosenka,,,obłęd:) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pink Floyd 08.11.09, 17:38 Dawno nie graliśmy :) one of these days Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pink Floyd 09.11.09, 14:08 Więcej, więcej... Zaraz coś wrzucę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: Pink Floyd 09.11.09, 14:13 OK,,,dawaj to posłuchamy,,,mi sie wkręciło cos innego i nie bardzo chce się odkręcic :D I to nie Pink Floyd :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pink Floyd 09.11.09, 18:42 Piotrek, Ty???? :D ale Cię wzięło, no... piękne, ale wolę Wolfiego Mozarta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: Pink Floyd 09.11.09, 18:53 Mozart to taki disco polo tamtych czasów ;) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pink Floyd 09.11.09, 18:58 Kurna! ;)))) Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: Pink Floyd 09.11.09, 21:51 Gdzie mu do Bacha,Beethovena czy Brahmsa :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pink Floyd 10.11.09, 13:44 To tylko kwestia gustu. Słucham ich wszystkich plus Mahlera, Wagnera, Schuberta... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pink Floyd 09.11.09, 19:44 Może to i najczęściej grany ich utwór, ale bez tego nie ma dla mnie Pink Floydów. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 a tu jeszcze 09.11.09, 19:55 słonecznie nietypowo jak na nich Wam zapodam :) Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Pink Frojd, znowu? 09.11.09, 20:00 To gdzie jest ten różowy króliczek na kozetce? Dawać go tu. Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pink Floyd 14.11.09, 10:25 Cudne... i ten 'pling' na początku... Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: Pink Floyd 14.11.09, 12:16 Najbardziej klasyczna klasyka Floydów,,,takich ich lubię najbardziej :) Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: Pink Floyd 01.03.10, 19:20 Breathe Oddychaj, oddychaj powietrzem Nie bój się troszczyć Odejdź, ale nie ode mnie Rozejrzyj się, znajdź swą dziedzinę Żyjesz długo i wznosisz się wysoko Uśmiechy, którymi obdarzysz i łzy, które wypłaczesz Wszystko, czego dotykasz i wszystko, na co patrzysz Czy twoje życie jeszcze takie będzie Uciekaj, tchórzu uciekaj Wykop sobie norę, zapomnij o słońcu I gdy w końcu skończysz robotę Nie przystawaj, czas zacząć drugą Żyjesz długo i wzniesiesz się wysoko Jeśli tylko poskromisz przypływ Niezachwiany na najwyższej fali Mknąc w kierunku wczesnego grobu Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: Pink Floyd 01.03.10, 20:50 Julia Dream Julia z moich snów Słońca blask na mej poduszce Lżejszy od kaczego puchu - Czy pozwoli ona płaczącej wierzbie Owinąć wokół niej swe ramiona? Julia z moich snów, obiekt westchnień Królowa wszystkich moich marzeń Każdej nocy gasząc światło Czekam na aksamitną pannę młodą Czy łuskaty ten mrówkojad Znajdzie, gdzie się kryję? Julia z moich snów, obiekt westchnień Królowa wszystkich moich marzeń Czy mnie mglisty pan mój złamie? Czy się znajdzie do mych myśli klucz? Czy mnie dościgną podążające za mną kroki? Czy ja naprawdę umieram? Julia z moich snów, obiekt westchnień Królowa wszystkich moich marzeń Odpowiedz Link Zgłoś
sensi_spring Re: Pink Floyd 02.03.10, 01:15 www.youtube.com/watch?v=I_1O3ZStGac&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: Pink Floyd 02.03.10, 10:52 Ładnie Sensi ,ooooooooo bardzo ładnie :) What Do You Want From Me Kiedy przechodzisz tej nocy przez pokój, Sadowisz się w fotelu i przyciemniasz światła, Czy chcesz mojej krwi, czy chcesz moich łez, Czego chcesz, Czego ode mnie chcesz? Czy powinienem śpiewać aż stracę głos, Grać na tych strunach aż zedrę sobie skórę z palców, Czy wydaje ci się, że wiem coś, czego ty nie wiesz, Czego ode mnie chcesz? Jeśli nie obiecam ci odpowiedzi, czy odejdziesz? Czego ode mnie chcesz? Czy powinienem stać na zewnątrz w deszczu, Czy chcesz, żebym splótł ci wianuszek ze stokrotek? Nie jestem tym, którego potrzebujesz, Czego ode mnie chcesz? Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, Możesz dryfować, możesz śnić, nawet chodzić po wodzie, Wszystko, o czym tylko zamarzysz Możesz posiadać wszystko, czego zapragniesz, Sprzedać swoją duszę dla całkowitej kontroli, Czy to naprawdę to, czego chcesz? Możesz stracić się tej nocy, Spojrzeć wewnątrz, nie ma tam nic do ukrycia, Odwróć się i staw czoła światłu Czego ode mnie chcesz? Odpowiedz Link Zgłoś
sensi_spring Re: Pink Floyd 04.03.10, 19:43 flisy napisał: > Ładnie Sensi ,ooooooooo bardzo ładnie :) A "What do you want from me" była ex equo z moją ładną :) www.youtube.com/watch?v=qV7cWhmoG9w Odpowiedz Link Zgłoś