Dodaj do ulubionych

Pink Floyd

08.11.09, 17:32

Chyba już czas by ich zagrać :)
Obserwuj wątek
    • flisy Re: Pink Floyd 08.11.09, 17:37
      To
      jeszcze może po cygarku :)


      Boze ale to jest piosenka,,,obłęd:)
    • twardycukierek Re: Pink Floyd 08.11.09, 17:38
      Dawno nie graliśmy :)

      one of these days
      • flisy Re: Pink Floyd 08.11.09, 17:44
        Tak,,,to jest to:)

        Więcej i więcej:)
        • twardycukierek Re: Pink Floyd 08.11.09, 17:51

          wearing the inside out
          • flisy Re: Pink Floyd 09.11.09, 09:01
            Dramatic Theme
            • twardycukierek Re: Pink Floyd 09.11.09, 14:08
              Więcej, więcej...

              Zaraz coś wrzucę ;)
              • flisy Re: Pink Floyd 09.11.09, 14:13
                OK,,,dawaj to posłuchamy,,,mi sie wkręciło cos innego i nie bardzo chce się
                odkręcic :D

                I
                to nie Pink Floyd :)
                • 17lipiec1976 Re: Pink Floyd 09.11.09, 14:16
                  na Pink floyd jest zawsze czas:)
                • twardycukierek Re: Pink Floyd 09.11.09, 18:42
                  Piotrek, Ty???? :D ale Cię wzięło, no... piękne, ale wolę Wolfiego Mozarta ;)
                  • flisy Re: Pink Floyd 09.11.09, 18:53
                    Mozart to taki disco polo tamtych czasów ;)
                    • twardycukierek Re: Pink Floyd 09.11.09, 18:58
                      Kurna! ;))))

                      Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
                      • flisy Re: Pink Floyd 09.11.09, 21:51
                        Gdzie mu do Bacha,Beethovena czy Brahmsa :)
                        • twardycukierek Re: Pink Floyd 10.11.09, 13:44
                          To tylko kwestia gustu. Słucham ich wszystkich plus Mahlera, Wagnera,
                          Schuberta... ;)
                          • flisy Re: Pink Floyd 10.11.09, 13:49
                            Rozumie brak odpowiedzi.
                            • twardycukierek Re: Pink Floyd 10.11.09, 13:58
                              Co? :)))
                              • flisy Re: Pink Floyd 10.11.09, 14:04
                                Nicponadtocozostałonapisane
                                :)
                                • twardycukierek Re: Pink Floyd 10.11.09, 17:51
                                  :) :*
    • lupus76 Re: Pink Floyd 09.11.09, 19:44
      Może to i najczęściej grany ich utwór, ale
      bez tego nie ma dla mnie
      Pink Floydów.
    • lupus76 a tu jeszcze 09.11.09, 19:55
      słonecznie nietypowo jak na nich Wam zapodam :)
    • milleniusz Pink Frojd, znowu? 09.11.09, 20:00
      To gdzie jest ten różowy króliczek na kozetce? Dawać go tu.
    • flisy Re: Pink Floyd 13.11.09, 10:05
      Cha, cha, jesteś zagadką.
    • flisy Re: Pink Floyd 14.11.09, 09:19
      I wołam
      do Ciebie poprzez nieboskłon
      • twardycukierek Re: Pink Floyd 14.11.09, 10:25
        Cudne... i ten 'pling' na początku...
        • flisy Re: Pink Floyd 14.11.09, 12:16
          Najbardziej klasyczna klasyka Floydów,,,takich ich lubię najbardziej :)
          • flisy Re: Pink Floyd 20.11.09, 17:25
            A cisz mówi dużo
            głośniej niż słowa
            • flisy Re: Pink Floyd 01.03.10, 19:20
              Breathe

              Oddychaj, oddychaj powietrzem
              Nie bój się troszczyć
              Odejdź, ale nie ode mnie
              Rozejrzyj się, znajdź swą dziedzinę
              Żyjesz długo i wznosisz się wysoko
              Uśmiechy, którymi obdarzysz i łzy, które wypłaczesz
              Wszystko, czego dotykasz i wszystko, na co patrzysz
              Czy twoje życie jeszcze takie będzie

              Uciekaj, tchórzu uciekaj
              Wykop sobie norę, zapomnij o słońcu
              I gdy w końcu skończysz robotę
              Nie przystawaj, czas zacząć drugą
              Żyjesz długo i wzniesiesz się wysoko
              Jeśli tylko poskromisz przypływ
              Niezachwiany na najwyższej fali
              Mknąc w kierunku wczesnego grobu
              • flisy Re: Pink Floyd 01.03.10, 20:50
                Julia Dream



                Julia z moich snów

                Słońca blask na mej poduszce
                Lżejszy od kaczego puchu -
                Czy pozwoli ona płaczącej wierzbie
                Owinąć wokół niej swe ramiona?

                Julia z moich snów, obiekt westchnień
                Królowa wszystkich moich marzeń

                Każdej nocy gasząc światło
                Czekam na aksamitną pannę młodą
                Czy łuskaty ten mrówkojad
                Znajdzie, gdzie się kryję?

                Julia z moich snów, obiekt westchnień
                Królowa wszystkich moich marzeń

                Czy mnie mglisty pan mój złamie?
                Czy się znajdzie do mych myśli klucz?
                Czy mnie dościgną podążające za mną kroki?
                Czy ja naprawdę umieram?

                Julia z moich snów, obiekt westchnień
                Królowa wszystkich moich marzeń
    • sensi_spring Re: Pink Floyd 02.03.10, 01:15

      www.youtube.com/watch?v=I_1O3ZStGac&feature=related
      • twardycukierek Re: Pink Floyd 02.03.10, 08:20
        Seńśi ;))))
        • flisy Re: Pink Floyd 02.03.10, 10:52
          Ładnie Sensi ,ooooooooo bardzo ładnie :)

          What Do You Want From Me


          Kiedy przechodzisz tej nocy przez pokój,
          Sadowisz się w fotelu i przyciemniasz światła,
          Czy chcesz mojej krwi, czy chcesz moich łez,
          Czego chcesz,
          Czego ode mnie chcesz?

          Czy powinienem śpiewać aż stracę głos,
          Grać na tych strunach aż zedrę sobie skórę z palców,
          Czy wydaje ci się, że wiem coś, czego ty nie wiesz,
          Czego ode mnie chcesz?

          Jeśli nie obiecam ci odpowiedzi, czy odejdziesz?
          Czego ode mnie chcesz?
          Czy powinienem stać na zewnątrz w deszczu,
          Czy chcesz, żebym splótł ci wianuszek ze stokrotek?
          Nie jestem tym, którego potrzebujesz,
          Czego ode mnie chcesz?

          Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz,
          Możesz dryfować, możesz śnić, nawet chodzić po wodzie,
          Wszystko, o czym tylko zamarzysz

          Możesz posiadać wszystko, czego zapragniesz,
          Sprzedać swoją duszę dla całkowitej kontroli,
          Czy to naprawdę to, czego chcesz?

          Możesz stracić się tej nocy,
          Spojrzeć wewnątrz, nie ma tam nic do ukrycia,
          Odwróć się i staw czoła światłu

          Czego ode mnie chcesz?
          • sensi_spring Re: Pink Floyd 04.03.10, 19:43
            flisy napisał:

            > Ładnie Sensi ,ooooooooo bardzo ładnie :)

            A "What do you want from me" była ex equo z moją ładną :)

            www.youtube.com/watch?v=qV7cWhmoG9w
          • flissy Re: Pink Floyd 22.05.10, 19:31
            Dobry na wieczór :)
        • sensi_spring Re: Pink Floyd 04.03.10, 19:39
          :*
          Też tęsknię ;)))
    • flissy Re: Pink Floyd 07.05.10, 12:09
      Marooned

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka