Dodaj do ulubionych

3XMłyn mam w pracy...

11.02.10, 13:30
Woof! :D

[img]https://worldofproduct.de/media/images/popup/662578.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • z_malej_litery Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 13:33
      a ja! a ja! a ja! ..... jestem wcześniej o 3 godziny :)))))

      normalnie az nózkami tuptam ze szczęścia :)))))))
    • funny_game Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 13:34
      Woda, zrup coś! :DDD
      • woda.na.mlyn 3XChlust :D 11.02.10, 14:28
        [img]
        http://digart.img.digart.pl/data/img/vol4/40/25/download/2191286.jpg
        [/img]

        :DDD
        • woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 14:32
          [img]https://www.mmtrojmiasto.pl/rep/newsph/1112/2418.3.jpg[/img]

          :DDD
          • woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 14:32
            [img]
            http://www.esensja.pl/obrazki/ilustracje//70970_tytus_redaktorem_200.
            JPG[/img]

            :DDD
            • funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 14:41
              Chluśniem, bo uśniem normalnie :D

              A jak ktoś nie jadł dziś faworków czyli chrustu, to mu się mówi:
              chruśniem, bo uświerkniem???
              • woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:01
                Jak ktoś nie jadł, to mu po prostu mówimy "na zdrowie, a
                całej reszcie "prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niźli
                ty wliziesz w rozmiar 36" :D ;)
                • funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:15
                  Albo: Prędzej słoń ci na ucho nadepnie, niż staniesz się smukły jak łania :F
                  • woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:38
                    Łania co właśnie zwiała z posłania :DDD
                    • funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:44
                      Niedźwiadek, co właśnie zjadł obiadek.
                      I łania, co się słania :D
                      • woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:54
                        I sprzączka, co zjadła pączka, przez co dopadła ją rzeż... ekhm ...
                        niestrawność :D
                        • funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:59
                          Jeszcze jest bolączka lub gorączka, ale Ty musisz od razu o
                          niestrawności, tak?! :DDD
    • flisy Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 14:19
      A ja w domu :D
    • twardycukierek Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 15:51
      Zabijcie mnie...

      #.#
    • kriss67 Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 15:52
      Cukierku, uszy do góry. Sądząc po focie to tylko młynek:)
      • twardycukierek Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 17:44
        Wessało, cholera... ;P

        Dzięki za słowa otuchy, Kriss :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka