i.nes 23.02.10, 10:41 chyba za dobrą sondę zrobiłam, bo są odpowiedzi, ale brak komentarzy :DDD Hej, zadymiarze, weźcie pomóżcie, coooo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flisy Re: Hm. Gópia sprawa... 23.02.10, 11:24 Nawet nie zabrał głosu ?:D [img]https://merlin.pl/Teletubisie-Big-Hug-Po_Tomy,images_product,14,TTB4971.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: Hm. Gópia sprawa... 23.02.10, 11:38 Nie wiem, co mam tam napisać :) Może coś nie na temat? O, to jest myśl :D Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: Hm. Gópia sprawa... 23.02.10, 11:40 Aaaaaaa, już wiem! Zapomniałaś tam dopisać "Też tak macie?" :D Odpowiedz Link Zgłoś