Dodaj do ulubionych

Hm. Gópia sprawa...

23.02.10, 10:41
chyba za dobrą sondę zrobiłam, bo są odpowiedzi, ale brak komentarzy :DDD

Hej, zadymiarze, weźcie pomóżcie, coooo?
Obserwuj wątek
    • flisy Re: Hm. Gópia sprawa... 23.02.10, 11:24
      Nawet nie zabrał głosu ?:D

      [img]https://merlin.pl/Teletubisie-Big-Hug-Po_Tomy,images_product,14,TTB4971.jpg[/img]
    • scorro Re: Hm. Gópia sprawa... 23.02.10, 11:27
      Już po! Ufff. ;)
    • funny_game Re: Hm. Gópia sprawa... 23.02.10, 11:38
      Nie wiem, co mam tam napisać :)
      Może coś nie na temat? O, to jest myśl :D
      • funny_game Re: Hm. Gópia sprawa... 23.02.10, 11:40
        Aaaaaaa, już wiem! Zapomniałaś tam dopisać "Też tak macie?" :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka