Dodaj do ulubionych

D:kapsw ketąW

07.05.10, 10:37
D:?eizdjyw oget z oc myzcaboz i kapsw ymezsipop eżoM
Obserwuj wątek
    • morelka_1 Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 10:51
      enawokilpmoks
    • voker Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 10:55
      .. -.-. -
      • flissy Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 10:59
        ):?kapsw śełasip yzc elA
        • voker Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 11:01
          normalnie :)
    • twardycukierek Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 10:58
      Szpamer! ;F

      PS. Super fotkę masz w wizytówce, przystojniaku! ;D
      • voker Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 11:02
        językiem zrobił półeczkę na cukierka... :D
        • twardycukierek Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 11:04
          Nie chcem półeczki tylko całeczkę ;P


          :DDDD
    • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:07
      Jak wrócę z imprezy, tylko tak będę pisać. :-D
      • flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:10
        nie bawię sie tak :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
        • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:17
          Ty nie, to ja na imprezę lecę. :-D
          • flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:19
            Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to całkiem inna inszość,,,miłej zabawy :)

            [img]https://www.uebersetzerportal.de/bilder2/nimbus2000.jpg[/img]
            • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:23
              ;-P

              Dzięki, taki parszywy charakterek mam? :-D
              • flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:26
                Taki jak wszyscy tu piszący,oczywiście po za mną ;)
                • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:28
                  Uuuuuuuuuuuu! ;-D To powinieneś być zbanowany za tą niewinność. ;-)
                  • flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:34
                    No i to jest wada tego całego foruma,że tu nie dają ban:D
                    • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:43
                      Bo wykraczesz! ;-D Ciekawe co tu trzeba wykręcić by dostać lody bananowe? ;-)
                      • flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:47
                        Pytasz poważnie czy pytasz w "stylu Szpilek"?
                        • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:57
                          Sama nie wiem, jest tu super, jak nigdzie idziej. Plotki, tego raczej nie chcę
                          zaczynać. ;-)
                          • flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 20:07
                            1>Poważnie myślę że bardzo chamskie zachowanie i ataki personalne

                            2>Niepoważnie czyli po Szpilkowemu uznanie koloru RÓŻOWEGO za bardzo brzydki,tego Cuksowa by nie zdzierżyła :D:D:D
                            • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 20:13
                              1. Tego tu nie ma, odpukać! No i tych zakazów i nakazów jak na innych forach.
                              2. Kocham ten kolor! ;-D Lizus jestem, ale szczery!
                              No to lecę, miłego wieczorku!
                              • flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 20:16
                                3>Baw się dobrze:)
                                • evelina78 Re: D:kapsw ketąW 09.05.10, 11:34
                                  Aj, oj, ała... ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka