flissy 07.05.10, 10:37 D:?eizdjyw oget z oc myzcaboz i kapsw ymezsipop eżoM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 10:58 Szpamer! ;F PS. Super fotkę masz w wizytówce, przystojniaku! ;D Odpowiedz Link Zgłoś
voker Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 11:02 językiem zrobił półeczkę na cukierka... :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: D:kapsw ketąW 07.05.10, 11:04 Nie chcem półeczki tylko całeczkę ;P :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:07 Jak wrócę z imprezy, tylko tak będę pisać. :-D Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:10 nie bawię sie tak :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:19 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to całkiem inna inszość,,,miłej zabawy :) [img]https://www.uebersetzerportal.de/bilder2/nimbus2000.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:23 ;-P Dzięki, taki parszywy charakterek mam? :-D Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:26 Taki jak wszyscy tu piszący,oczywiście po za mną ;) Odpowiedz Link Zgłoś
evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:28 Uuuuuuuuuuuu! ;-D To powinieneś być zbanowany za tą niewinność. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:34 No i to jest wada tego całego foruma,że tu nie dają ban:D Odpowiedz Link Zgłoś
evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:43 Bo wykraczesz! ;-D Ciekawe co tu trzeba wykręcić by dostać lody bananowe? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:47 Pytasz poważnie czy pytasz w "stylu Szpilek"? Odpowiedz Link Zgłoś
evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 19:57 Sama nie wiem, jest tu super, jak nigdzie idziej. Plotki, tego raczej nie chcę zaczynać. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 20:07 1>Poważnie myślę że bardzo chamskie zachowanie i ataki personalne 2>Niepoważnie czyli po Szpilkowemu uznanie koloru RÓŻOWEGO za bardzo brzydki,tego Cuksowa by nie zdzierżyła :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
evelina78 Re: D:kapsw ketąW 08.05.10, 20:13 1. Tego tu nie ma, odpukać! No i tych zakazów i nakazów jak na innych forach. 2. Kocham ten kolor! ;-D Lizus jestem, ale szczery! No to lecę, miłego wieczorku! Odpowiedz Link Zgłoś