Dodaj do ulubionych

po przemysleniu chyba lepiej wybrac Komorowskiego

28.06.10, 16:50
Globalne rezimy szykuja ludzkosci nowa fale tym razem przymusowych
szczepien, zeby dokonac ostatecznego holokaustu. M. Kopacz raz
uratowala Polakow od tych szczepien, moze i tym razem uratuje, kiedy
zostanie Marszalkiem Sejmu. Pamietacie jak kaczysta Kochanowski parl
na szczepienia?

birdflu666.wordpress.com/
Obserwuj wątek
    • mguru22 nieprawda 28.06.10, 16:57
      Kopacz błagała szwedów o szczepionki ale ci nie chcieli sprzedać za
      pół darmo ..
      Tylko to uratowało minister ..
      • kolor Re: nieprawda 28.06.10, 16:59
        ano nieprawda ale guru inaczej nie potrafi
      • mguru22 szwecja potwierdziła że kopacz chciala szczepionki 28.06.10, 16:59
        fakty.interia.pl/raport/swinska-grypa/news/polska-prosi-szwecje-o-szczepionki-przeciwko-ah1n1,1407231,6065
      • grand_bleu Re: nieprawda 28.06.10, 17:13
        mguru22 napisał:

        > Kopacz błagała szwedów o szczepionki ale ci nie chcieli sprzedać
        za
        > pół darmo ..
        > Tylko to uratowało minister ..

        Oczywiście, że tak było. Przypisywanie sobie teraz zasług, jakoby
        była przeciwko szczepieniom jest żałosne.
        • ram.88 globmafie oferowaly Polsce pozyczki na 28.06.10, 17:16
          szczepionki zaglady, a jednak rzad Tuska ich odmowil razem z tymi
          szczepionkami. To swiadczy o zdrowym rozsadku.
          • witoldzbazin moze parę osób by żyło 28.06.10, 17:19
            gdyby były :-)
            • ram.88 wiecej ludzi zmarlo po szcepionkach niz od grypy 28.06.10, 17:22
              swinskiej - czyli kataru.
      • etwas-geheimnis Re: nieprawda 28.06.10, 17:18
        Fakty sie liczą nie bajera,nawet szweckiego radia.
    • goldenwomen123 Bieda ! bieda nas uratowała a nie Kopacz! 28.06.10, 16:58
      Brak kasy na zakup szczepionek uratował nam życie.
      • ram.88 a jednak Kopacz Polakow uratowala. 28.06.10, 17:10
        Kaczynski jako fanatyk militarysta w tych sprawach jest
        nieobliczlany, bo zawsze slucha rozkazow globmafii. Ona im sie
        oparla i czesc Jej za to. Nie chciala tez brac na siebie
        odpowiedzialnosci za zabicie lub okaleczenie ludzi tymi
        szczepionkami. To swiadczy o Jej zdrowym rozsadku i dobrze, zeby
        byla marszalkiem Sejmu.
        • grand_bleu :))) 28.06.10, 17:16
          ram.88 napisał:

          > Kaczynski jako fanatyk militarysta w tych sprawach jest
          > nieobliczlany, bo zawsze slucha rozkazow globmafii. Ona im sie
          > oparla i czesc Jej za to. Nie chciala tez brac na siebie
          > odpowiedzialnosci za zabicie lub okaleczenie ludzi tymi
          > szczepionkami.

          Obserwujemy co się dzieje w Europie i
          nie chcemy być poza burtą, gdyby się okazało, że wszyscy inni
          wystartowali już po te szczepionki, a nas tam nie ma. Ale od razu z
          góry zakładam, że to będą zalecane szczepionki, ale to nie znaczy,
          że będziemy za nie płacić - powiedziała Kopacz.
    • ram.88 mniej tez prawdopodobne ze Komorowski jako ojciec 28.06.10, 17:14
      5 dzieci skaze inne dzieci na szcepionkowa zaglade, niz Kaczynski,
      dla ktorego dzieci nic nie znacza.
    • w.i.l Twoja być mocno niezdrowa na głowę? 28.06.10, 17:39

    • qqazz Małe pytanka 28.06.10, 21:40
      1. Macie dzieci?
      2. Jesli tak to jak sie praktycznie zapatrujecie na tzw. "szczepienia
      obowiazkowe" i wedle jakiego harmonogramu szczepicie dzieci?
      3. Czy szczepicie czyms ponadobnowiazkowym, jezeli tak to kiedy?


      pozdrawiam
    • normalnyczlowiek1 Komorowski nawet jak śpi to kłamie i służy Tuskowi 28.06.10, 21:50
      ram.88 napisał: po przemysleniu chyba lepiej wybrac Komorowskiego

      ---> Tak więc nie uchroni nas przed żadnym kataklizmem - a jak na razie to ten
      tandem tylko ściąga na Polskę same nieszczęścia!
      • Gość: dr_warzywo takiego POdebila to tu jeszcze nie bylo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.10, 22:05
        ram 88 to ze to specyficzne forum i ludzie wierza w rozne nie do konca wytlumaczone rzeczy nie znaczy ze masz do czynienia z debilami. Komu ta durna i plytka gadke zenisz? Ciebie tez chyba tatus drogiego bronka karmil zielonymi czeresniami. Czeresniaki wam sie powinno ryja obic za traktowanie spoleczenstwa jak polglowkow!
        Rwij stad sandalki na jakies polityczne forum proponuje "miedzy nami ubekami" tam sie odnajdziesz a jak bedziesz mial trudnosci to cie bronek odnajdzie nie nie bronek czersniak bronek wildestein

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka