stary_zgred1 30.10.10, 22:13 guli guli guli Pętla, ale nie na szyję. Czy to już psychodelia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: A ram sam sam 31.10.10, 08:29 Aaaaaaaa! Kocham to :D ten pies ma dokładnie taki sam wyraz twarzy jak mój, kiedy: szliśmy na spacer przychodził listonosz było jedzonko telefon dzwonił ptak siadał na parapecie Danuta Rinn śpiewała w tv :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: A ram sam sam 02.11.10, 08:22 :P Nikt tu już nie gra muzyki ... wrrrrr. Czuję się jak a Spider from Mars Odpowiedz Link Zgłoś
morelka_1 Re: A ram sam sam 02.11.10, 08:46 jak nie jak tak :) www.youtube.com/watch?v=uWv9kdcjvD4 Odpowiedz Link Zgłoś
doctor.11 Re: A ram sam sam 02.11.10, 17:32 > Czy to już psychodelia? Nie, to Bawaria :) Odpowiedz Link Zgłoś