Dodaj do ulubionych

A ram sam sam

30.10.10, 22:13
guli guli guli
Pętla, ale nie na szyję. Czy to już psychodelia?
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: A ram sam sam 31.10.10, 08:29
      Aaaaaaaa! Kocham to :D ten pies ma dokładnie taki sam wyraz twarzy jak mój, kiedy:

      szliśmy na spacer
      przychodził listonosz
      było jedzonko
      telefon dzwonił
      ptak siadał na parapecie
      Danuta Rinn śpiewała w tv

      :D
    • twardycukierek Re: A ram sam sam 02.11.10, 08:22
      :P

      Nikt tu już nie gra muzyki ... wrrrrr.

      Czuję się jak a Spider from Mars
      • morelka_1 Re: A ram sam sam 02.11.10, 08:46
        jak nie jak tak :)
        www.youtube.com/watch?v=uWv9kdcjvD4
    • doctor.11 Re: A ram sam sam 02.11.10, 17:32
      > Czy to już psychodelia?

      Nie, to Bawaria :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka