oszolom-z-radia-maryja
08.02.11, 13:54
kilka dni temu GW podaje tryumfalnie ze poziom antyemityzmu Polaków wyraxnie spadł w orównaniu z 2002 rokiem. Przypisuje m.in sobie ten sukces. Prawda jednak jest troche inna. To nie dlatego ale pomimo starań GW w Polsce poziom antysemityzmu spada to raz a dwa czy te obopowskie badania są prawdziwe? Ludzie boją sie coraz bardziej do przynawania się do swoich prawdziwych poglądów w pewnych kwestiach. GW i J.T Gross robią wszystko by te niesnaski między Polakami nadal były. Ja od poczatku twierdziłem ze nie ma w Polsce problemu antysemityzmu że on jest sztucznie wyolbrzymiany i nagłasniany oraz prowokowany przez m.in publikacje Grossa. Więcej jego książek na rynku a poziom antysemityzmu wzrosnie do niebotycznych rozmiarów a GW bedzie miała nad czym biadolić. Bo prawda jest taka z czego GW bedzie zyć jak antysemityzm w Polsce zupełnie zaniknie?