madalenka25
11.02.11, 08:44
miałam dziś strzelić focha za wczorajsze marudzenie ale nie umiem - ba wpisałam to sobie w "sprawy do załatwienia - nauczyć się strzelać focha"
więc kawa Kochani..
[img]https://www.piotrwajszczak.pl/wp-content/uploads/2010/02/kawa.jpg[/img]