11.02.11, 08:44
miałam dziś strzelić focha za wczorajsze marudzenie ale nie umiem - ba wpisałam to sobie w "sprawy do załatwienia - nauczyć się strzelać focha"

więc kawa Kochani..
[img]https://www.piotrwajszczak.pl/wp-content/uploads/2010/02/kawa.jpg[/img]
Obserwuj wątek
    • scorrus Brawo, panowie! 11.02.11, 08:45
      Znaleźliście wolontariuszkę. :D
      To i ja poproszę.
      • madalenka25 Re: Brawo, panowie! 11.02.11, 08:47
        ależ proszę.. ale nie wiem jaka lubisz kawę - bo że koktajle mleczne w Olsztyna to pamiętam;)
        • scorrus Re: Brawo, panowie! 11.02.11, 08:52
          Bez fuzzów i z Mleczkiem. :D
          • madalenka25 Re: Brawo, panowie! 11.02.11, 08:57
            inkę?
            [img]https://i.pinger.pl/pgr436/ca80179700197b284ccfd467/mala%2Bkawa.jpg[/img]
            • scorrus Re: Brawo, panowie! 11.02.11, 08:59
              Może być i inka :D
    • don.giovanni Re: kawiarnia 11.02.11, 09:36
      Bardzo mi się to podejście podoba i jaka wspaniała, niefochowalna kawa. :D
      • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 10:01
        miłego kawowania..
        • don.giovanni Re: kawiarnia 11.02.11, 10:03
          Wzajemnie. Tam pytałem, czy na poważnie chcesz ten przepis ode mnie? ;)
          • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 10:31
            tak oczywiście że chce;)
            a jak zrobię to powiem jak smokowało
            • don.giovanni Re: kawiarnia 11.02.11, 12:24
              Jak tak ładnie mnie pod włos, to dobra. :) Nauczyłem się to robić od Włochów, kiedyś tu Cukerasowi opisywałem włoską obsesję na punkcie jedzenia i wysokiej jakości, ale kurde nie mogę znaleźć, w którym wątku.
              Robisz twoją pomidorową, jestem pewien, że pyszna jest, ale tu śmietany nie dodajesz, bo całość wyjdzie za tłusta. Przed podaniem, najlepiej nie w talerzu a raczej w takiej czarce albo misce głębokiej, do bardzo gorącej zupy dodajesz po łyżce oliwy extra vergine, na to dopiero grubo tarty parmezan, ile kto chce. To się super miesza i dodaje zupie kremowej konsystencji a smak... !!! :) Jak lubisz to i posiekane zioła typu bazylia lub rozmaryn pasują. I włoskie tosty, crostini, robi się prosto na mocno rozgrzanej patelni z odrobiną oliwy, trwa to tylko parę minut. Albo w piecu gorącym, wtedy kromki bagietki albo innego białego chleba pocierasz ząbkiem czosnku, skrapiasz oliwą i pieczesz z 5 minut. Lubię ciemniejsze od tych na fotografii.

              Crostini:
              [img]https://fashiontribes.typepad.com/fashion/images/2009/02/16/crostini.jpg[/img]
              • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 17:12
                czyli jutro pomidorowa.. o ile zwłoki z wyra podniosę bo czuję że i mnie w końcu dopadło jakieś wredne choróbsko
                • don.giovanni Re: kawiarnia 11.02.11, 20:24
                  To niedobrze. :( Kuracja domowa i śpij dużo, licho pójdzie precz od ciebie. Pozdrawiam.
    • king.james Re: kawiarnia 11.02.11, 09:41
      Espresso - poranny shot. Szocik, bym rzekł. ;)
      • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 09:57
        i ciasteczko..
        [img]https://www.cukiernia.krakow.pl/img/ciasteczko.jpg[/img]
        • king.james Re: kawiarnia 11.02.11, 10:20
          Nie schodzisz poniżej pewnego poziomu. Ja natomiast osiągnąłem dno. Dno filiżanki. :D
          • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 10:31
            ależ zawsze można dolać...
            • king.james Re: kawiarnia 11.02.11, 10:36
              Chcesz, żebym zszedł, ale dobra, przyjmuję wyzwanie. Lej! ;)
              • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 10:37
                ależ nie.. to może teraz
                herbatkę z imbirem;)
                • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 10:37
                  [img]https://www.naturaherbaty.pl/files/img/products/142.jpg[/img]
    • hardy1 Re: kawiarnia 11.02.11, 09:44
      O, na czas kawa :) I jaka fajna, z dżinem :) Byle to był dobry dżin ;)

      Madziu - ucz się strzelać tego focha...tylko nie śpiesz się z nauką, możesz się lenić a nawet wagarować :D
      • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 09:56
        oj nie jak się za coś biorę to konkretnie i do końca;)
        a z moich ostatnich obserwacji wynika że mimozy i fochowate kobietki mają w życiu przyjemniej - więc ja tez tak chce i już
        • hardy1 Re: kawiarnia 11.02.11, 10:47
          Konkretnie? Do końca? :) Hmmm...:)
          I fochów mi tu nie strzelaj! Bądź konkretna :D ...bo obserwacje przeprowadziłaś na zbyt małej liczbie eksperymentalnej i wyniki mogą być błędne...;)
          • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 17:15
            ależ Hardy.... (to prawie omdlewam z rozpaczy) ja Tobie focha.. w życiu... ( trzepoce rzęsami i spoglądam spod przymkniętych powiek ) - dobra wiem przestawienie było kiepskie

            konkret to moje drugie imię po cierpliwości;)
            • hardy1 Re: kawiarnia 11.02.11, 21:22
              No! I tak trzymaj...krzepko w dloni...ten konkret ;) Możesz przestać trzepotać rzęsami, zacznij rękami...i patrz szeroko otwartymi...tymi, no...tymi pod powiekami :)))
    • milleniusz Re: kawiarnia 11.02.11, 18:07

      > miałam dziś strzelić focha za wczorajsze marudzenie ale nie umiem

      Ja umiem. W sumie to nic trudnego i nawet zabawne, tylko otoczenie czasem źle znosi. Ale tym gorzej dla otoczenia. : ]
      • madalenka25 Re: kawiarnia 11.02.11, 18:36
        to jakieś szkolenie poproszę;)
        • milleniusz Re: kawiarnia 11.02.11, 21:24
          Tak bezinteresownie? Animisięśni. : )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka