gazeta_mi_placi 22.10.11, 12:19 przyznała się, że głosowała na PiS? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
voxave Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 12:41 Ja jestem lewicowcem mój syn prawicowcem- Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:18 polaryzacja? to chyba niezbyt niefortunny podzial,,, dla rodziny . ale jak znam sie na "miejscowym necie" to pewnie przymruzylas nagle oczko- skrocilas tok myslenia, puentujac absurdalnym w kontekscie skojarzeniem. z calym szacunkiem Mario, przypominam o maloletnich, niedouczonych matematycznie i jezykowo polskich uzerach. bo jak sama widzisz, nawet na tym najsmieszniejszym z forow, zachodza nieuniknione ze wzgledu na globalne uwarunkowania- zmiany. autorowi, zycze szybkiego znalezienia rozwiazania. najlepiej napisac krotkiego maila z przeprosinami,, za nieporozumienie- znalezc po prostu- dobre slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:21 A czy syn głosuje na PiS? Odpowiedz Link Zgłoś
voxave Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:32 Ani on ani ja nie przyznajemy sie na kogo głosowaliśmy---jest to indywidualna tajemnica dla dobra stosunkow miedzy...... Zawsze mozna sie dogadać, zostawic wolność wyboru w każdej dziedzinie. Jeszcze jeden przyklad tolerancji --jestem pragmatykiem nie wierze w bioenergoterapeutów, uzdrawiaczy, i całe go tego światka psychicznej mocy......moja najbliższa koleżanka jest w tym całą sobą----zyjemy 24 lata w przyjaźni---czasami przelezie jakies pojecie z mojego świata do jej i odwrotnie-----szanujemy sie nawzajem i tyle. Przebacz przyjaciólce że zagłosowala jak chciala ,nie musi robić tego co ty chcesz.Daj jej wolnośc bo tak wyraża sie nasza miłośc :) Odpowiedz Link Zgłoś
bling.bling Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:27 kontakt jest natury seksualnej? Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:36 Nie. Odpowiedz Link Zgłoś
bling.bling Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:36 no to prześpij się z nią żebyś wiedział co możesz stracić Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 14:42 prawda, ze przydatna informacja,blingu? Odpowiedz Link Zgłoś
matylda1001 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 19:23 bling.bling napisał: > no to prześpij się z nią żebyś wiedział co możesz stracić< Namawiasz Gazetę do takich bezeceństw;) Fe! Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77.0 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 10:02 bling.bling napisał: no to prześpij się z nią żebyś wiedział co możesz stracić No, nie tak od razu, najpierw trzeba trochę porozmawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 14:32 dobrze- Nie. bez uzasadniania, Nie jest logiczna odpowiedzia na temat watku, ( bo nie prosiles o rade dot.wybaczania) za to ja widze, ze w taki sposob chcesz utrzymac poziom -absurdu na fspoleczenstwo. ale to tez istotna dla przyszlosci, zachodzacych zmian w spoleczenstwie polskim, informacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 233 kropki Dwieście trzydzieści trzy kropki IP: 66.90.73.* 22.10.11, 16:04 ........................................................................................................................................................... .............................................................................. Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: Dwieście trzydzieści trzy kropki 22.10.11, 19:49 tak jakoś smiesznie nigdy nie rżnąłem dfziewczyn w poglądy polityczne. raczej w .... Odpowiedz Link Zgłoś
mjot1 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 19:52 Ta... Szczerość wielce jest podejrzaną i potępienia godną... Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 02:00 tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny, czy watek przerzucic na forum Kraj czy zostawic tutaj... :) Odpowiedz Link Zgłoś
dritte_dame Re: przerzuty 23.10.11, 03:55 kropka napisała: > tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny, czy watek przerz > ucic na forum Kraj czy zostawic tutaj... > :) Nie masz większych zmartwień? Odpowiedz Link Zgłoś
potwor_z_piccadilly Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 08:20 kropka napisała: > tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny, Bardzo społeczny, bo porusza problem podziałów w społeczeństwie. A ty gazeto, stosunki utrzymuj. Corleone uczył synów "z przyjaciółmi bądź blisko, lecz z wrogami jeszcze bliżej". Koleżanka twoja pewnie wrogiem ci nie jest, ale mniejszy, lub większy homosovietikus z nie j wyłazi. Odpowiedz Link Zgłoś
wuzet21 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 25.10.11, 19:12 kropka napisała: > tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny, czy watek przerz > ucic na forum Kraj czy zostawic tutaj... > :) Zostawić tutaj - głosowanie na PIS to problem społeczny - dzieli społeczeństwo na jedynych normalnych i debili. Ja chyba należę do tych drugich, bo na PIS nie głosowałem. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 09:58 Dla dobra innych nie powinienes z nikim kontaktow utrzymywac. Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77.0 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 10:00 Jeżeli też głosowałeś na PiS, to traktuj jej wyznanie jako podryw w innym przypadku był to kosz. Odpowiedz Link Zgłoś
matylda1001 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 14:27 Moi Drodzy, Gazeta jest kobietą. Nigdy nie pisała o swojej ewentualnej transseksualności. Dlaczego zwracacie się do Niej jak do faceta? Odpowiedz Link Zgłoś
bling.bling Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 15:02 niech gazeta pokaże nam swoje zdjęcie. Może nie jest aż tak brzydka? Odpowiedz Link Zgłoś
piwi77.0 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 18:46 matylda1001 napisała: Moi Drodzy, Gazeta jest kobietą. Nigdy nie pisała o swojej ewentualnej transseksualności. Dlaczego zwracacie się do Niej jak do faceta? Dziewczynka dziewczynki nie może podrywać, albo udzielić kosza? Odpowiedz Link Zgłoś
wuzet21 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 25.10.11, 19:07 gazeta_mi_placi napisała: > przyznała się, że głosowała na PiS? Utrzymywać, i starać się być wyrozumiałą - nikt nie jest doskonały... Odpowiedz Link Zgłoś