Dodaj do ulubionych

Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, która

22.10.11, 12:19
przyznała się, że głosowała na PiS?
Obserwuj wątek
    • voxave Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 12:41
      Ja jestem lewicowcem mój syn prawicowcem-
      • kalllka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:18
        polaryzacja? to chyba niezbyt niefortunny podzial,,, dla rodziny .
        ale jak znam sie na "miejscowym necie" to pewnie przymruzylas nagle oczko- skrocilas tok myslenia, puentujac absurdalnym w kontekscie skojarzeniem.

        z calym szacunkiem Mario, przypominam o maloletnich, niedouczonych matematycznie i jezykowo polskich uzerach.
        bo jak sama widzisz, nawet na tym najsmieszniejszym z forow, zachodza nieuniknione ze wzgledu na globalne uwarunkowania- zmiany.

        autorowi, zycze szybkiego znalezienia rozwiazania. najlepiej napisac krotkiego maila z przeprosinami,, za nieporozumienie- znalezc po prostu- dobre slowa.



      • gazeta_mi_placi Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:21
        A czy syn głosuje na PiS?
        • voxave Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:32
          Ani on ani ja nie przyznajemy sie na kogo głosowaliśmy---jest to indywidualna tajemnica dla dobra stosunkow miedzy......
          Zawsze mozna sie dogadać, zostawic wolność wyboru w każdej dziedzinie.
          Jeszcze jeden przyklad tolerancji --jestem pragmatykiem nie wierze w bioenergoterapeutów, uzdrawiaczy, i całe go tego światka psychicznej mocy......moja najbliższa koleżanka jest w tym całą sobą----zyjemy 24 lata w przyjaźni---czasami przelezie jakies pojecie z mojego świata do jej i odwrotnie-----szanujemy sie nawzajem i tyle.
          Przebacz przyjaciólce że zagłosowala jak chciala ,nie musi robić tego co ty chcesz.Daj jej wolnośc bo tak wyraża sie nasza miłośc :)
    • bling.bling Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:27
      kontakt jest natury seksualnej?
      • gazeta_mi_placi Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:36
        Nie.
        • bling.bling Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 13:36
          no to prześpij się z nią żebyś wiedział co możesz stracić
          • kalllka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 14:42
            prawda, ze przydatna informacja,blingu?
          • matylda1001 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 19:23
            bling.bling napisał:

            > no to prześpij się z nią żebyś wiedział co możesz stracić<

            Namawiasz Gazetę do takich bezeceństw;) Fe!
          • piwi77.0 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 10:02
            bling.bling napisał:

            no to prześpij się z nią żebyś wiedział co możesz stracić

            No, nie tak od razu, najpierw trzeba trochę porozmawiać.
        • kalllka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 14:32
          dobrze- Nie.
          bez uzasadniania, Nie jest logiczna odpowiedzia na temat watku, ( bo nie prosiles o rade dot.wybaczania)
          za to ja widze, ze w taki sposob chcesz utrzymac poziom -absurdu na fspoleczenstwo.
          ale to tez istotna dla przyszlosci, zachodzacych zmian w spoleczenstwie polskim, informacja.
    • Gość: 233 kropki Dwieście trzydzieści trzy kropki IP: 66.90.73.* 22.10.11, 16:04
      ...........................................................................................................................................................
      ..............................................................................
      • billy.the.kid Re: Dwieście trzydzieści trzy kropki 22.10.11, 19:49
        tak jakoś smiesznie nigdy nie rżnąłem dfziewczyn w poglądy polityczne.
        raczej w ....
    • mjot1 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 22.10.11, 19:52
      Ta... Szczerość wielce jest podejrzaną i potępienia godną...
    • kropka Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 02:00
      tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny, czy watek przerzucic na forum Kraj czy zostawic tutaj...
      :)
      • dritte_dame Re: przerzuty 23.10.11, 03:55
        kropka napisała:

        > tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny, czy watek przerz
        > ucic na forum Kraj czy zostawic tutaj...
        > :)

        Nie masz większych zmartwień?
      • potwor_z_piccadilly Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 08:20
        kropka napisała:

        > tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny,

        Bardzo społeczny, bo porusza problem podziałów w społeczeństwie.

        A ty gazeto, stosunki utrzymuj.
        Corleone uczył synów "z przyjaciółmi bądź blisko, lecz z wrogami jeszcze bliżej".
        Koleżanka twoja pewnie wrogiem ci nie jest, ale mniejszy, lub większy homosovietikus z nie j wyłazi.
      • wuzet21 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 25.10.11, 19:12
        kropka napisała:

        > tak się zastanawiam, czy to problem polityczny czy społeczny, czy watek przerz
        > ucic na forum Kraj czy zostawic tutaj...
        > :)
        Zostawić tutaj - głosowanie na PIS to problem społeczny - dzieli społeczeństwo na jedynych normalnych i debili. Ja chyba należę do tych drugich, bo na PIS nie głosowałem.
    • magnusg Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 09:58
      Dla dobra innych nie powinienes z nikim kontaktow utrzymywac.
    • piwi77.0 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 10:00
      Jeżeli też głosowałeś na PiS, to traktuj jej wyznanie jako podryw w innym przypadku był to kosz.
      • matylda1001 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 14:27
        Moi Drodzy, Gazeta jest kobietą. Nigdy nie pisała o swojej ewentualnej transseksualności. Dlaczego zwracacie się do Niej jak do faceta?
        • bling.bling Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 15:02
          niech gazeta pokaże nam swoje zdjęcie. Może nie jest aż tak brzydka?
        • piwi77.0 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 23.10.11, 18:46
          matylda1001 napisała:

          Moi Drodzy, Gazeta jest kobietą. Nigdy nie pisała o swojej ewentualnej transseksualności. Dlaczego zwracacie się do Niej jak do faceta?

          Dziewczynka dziewczynki nie może podrywać, albo udzielić kosza?
    • wuzet21 Re: Czy utrzymywać nadal kontakt z koleżanką, któ 25.10.11, 19:07
      gazeta_mi_placi napisała:

      > przyznała się, że głosowała na PiS?

      Utrzymywać, i starać się być wyrozumiałą - nikt nie jest doskonały...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka