Dodaj do ulubionych

Nietolerancja "tolerancyjnych"...

08.08.14, 16:40
Zwolniony , bo nie wykazał obowiązkowego entuzjazmu wobec "postępowej" pseudosztuki...

www.naszdziennik.pl/polska-kraj/89645,zwolniony-za-obrone-wartosci.html
Aktor Teatru Nowego w Łodzi Marek Cichucki został wyrzucony z pracy za odmowę udziału w odczycie pseudosztuki „Golgota Picnic”. Od swojego szefa usłyszał: w teatrze nie jest potrzebny drugi Chazan.
Obserwuj wątek
    • karbat Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 08.08.14, 17:14
      ???
      nie pasuje mu granie w tym teatrze , moze sobie
      grac w innym ,NiKT nie ma go prawa zmusic ;)

      jaselka ciesza sie podobno duzym wzieciem ,
      spore zapotrzebowanie . wiec w czym problem

      • m_toch Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 12.08.14, 15:09
        karbat napisał:

        > ???
        > nie pasuje mu granie w tym teatrze


        Przeczytaj ze zrozumieniem...


        --
        forum.gazeta.pl/forum/w,721,152727757,152772348,Re_Czy_kosciol_odczepi_sie_od_homoseksualistow_.html
    • sclavus już gdzieś taki sam wątek założyłeś... 08.08.14, 17:30
      nie na FK przypadkiem??
      ***
      to się nazywa trollowe spamowanie :D:D:D
    • bling.bling Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 08.08.14, 17:48
      Marny z niego aktor skoro udawać nie potrafi. Dobrze, że go zwolnili. Może w Plebanii się zatrudni?
      • m_toch Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 12.08.14, 15:13
        bling.bling napisał:

        > Marny z niego aktor skoro udawać nie potrafi.

        A ty udajesz ?...


        --
        forum.gazeta.pl/forum/w,721,152042747,152772494,Re_Neutralne_swiatopogladowo.html
    • kolter-rm Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 08.08.14, 20:37
      m_toch napisał(a):

      > Zwolniony , bo nie wykazał obowiązkowego entuzjazmu wobec "postępowej" pseudosztuki...

      Niech się cieszy ze jeszcze oszołom kopa w dupę nie dostał
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 11.08.14, 14:02
      Zwolniona za poglądy:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16459164,Wojciak__Nadal_jestem_dyrektorka_Osemek__Wiceprezydent.html?lokale=torun#BoxWiadTxt
    • ikndar Drugi Chazan 11.08.14, 20:03
      m_toch napisał(a):

      > Zwolniony , bo nie wykazał obowiązkowego entuzjazmu wobec "postępowej" pseudosz
      > tuki...
      >
      > www.naszdziennik.pl/polska-kraj/89645,zwolniony-za-obrone-wartosci.html
      > Aktor Teatru Nowego w Łodzi Marek Cichucki został wyrzucony z pracy za odmowę u
      > działu w odczycie pseudosztuki „Golgota Picnic”. Od swojego szefa u
      > słyszał: w teatrze nie jest potrzebny drugi Chazan.

      Mieli racje, ze go zwolnili. Nigdzie nie jest potrzebny ktoś, kto nie wywiązuje się ze swoich obowiązków w pracy.
      • m_toch Re: Drugi Chazan 12.08.14, 15:16
        > Mieli racje, ze go zwolnili. Nigdzie nie jest potrzebny ktoś, kto nie wywiązuje
        > się ze swoich obowiązków w pracy.

        Ty też przeczytaj ze zrozumieniem...


        --
        forum.gazeta.pl/forum/w,721,152042747,152772518,Re_Neutralne_swiatopogladowo.html
        • ikndar Re: Drugi Chazan 12.08.14, 17:37
          m_toch napisał(a):

          > > Mieli racje, ze go zwolnili. Nigdzie nie jest potrzebny ktoś, kto nie wyw
          > iązuje
          > > się ze swoich obowiązków w pracy.
          >
          > Ty też przeczytaj ze zrozumieniem...
          >
          >
          > --
          > forum.gazeta.pl/forum/w,721,152042747,152772518,Re_Neutralne_swiatopogladowo.html

          A tobie o co znowu chodzi?
          • s555toch Re: Drugi Chazan 19.08.14, 15:23
            > A tobie o co znowu chodzi?

            " Cichucki – mimo swojego urlopu – poszedł na próbę. Po przeczytaniu tekstu uznał, że jest to „bełkot” i podczas następującej zaraz potem lektury odmówił udziału w przedstawieniu. "


            --
            forum.gazeta.pl/forum/w,721,152342408,153048737,Re_Kontakty_z_diablem_przez_SMS.html
    • m_toch Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 12.08.14, 15:34
      Podoba mi się "tolerancja" tutejszych ateistów... Typowa...


      --
      forum.gazeta.pl/forum/w,721,152414493,152773194,Re_Czy_religia_jest_jeszcze_do_czegos_potrzebna_.html
      • bling.bling Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 12.08.14, 15:56
        przecież to on był nietolerancyjny dla swojego zawodu. Odmówił pracy za którą bierze wynagrodzenie
        • s555toch Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 19.08.14, 15:18
          bling.bling napisał:

          > przecież to on był nietolerancyjny dla swojego zawodu. Odmówił pracy za którą b
          > ierze wynagrodzenie

          O , następny "inteligentny" ateista... Przecież ten aktor był na urlopie !


          --
          forum.gazeta.pl/forum/w,721,152778918,153048125,Re_Rozum_zabijany_przez_ateistycznych_radykalow.html
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 19.08.14, 22:45
            Był na urlopie ale przyszedł na próbę i będąc na urlopie odmówił wykonania pracy której nie musial wykonać bo był na urlopie? To jakiś debil jest. Chodziło mu chyba tylko o wyrażenie enie swej nietolerancji względem sztuki i wolności słowa.
          • bling.bling Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 20.08.14, 14:58
            Aktor który na urlopie czy w pracy odmawia zagrania roli bo nie potrafi to jest dobry powód do zwolnienia. Z urlopu albo z pracy
            • s555toch Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 20.08.14, 15:22
              bling.bling napisał:

              > Aktor który na urlopie czy w pracy odmawia zagrania roli bo nie potrafi

              bling, nie pogrążaj się... Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem...bez fobii i "postępowej" nietolerancji...


              --
              forum.gazeta.pl/forum/w,28,153076933,153086920,Re_Polska_to_kraj_krytykow_sztuki_.html
              • bling.bling Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 20.08.14, 18:01
                Aktor który nie radzi sobie z rolą a narzeka że go zwolnili bo sztuka była "zła". Jak inaczej można to zrozumieć?
                • s555toch Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 22.08.14, 14:03
                  bling.bling napisał:

                  > Aktor który nie radzi sobie z rolą

                  Spróbuj przeczytać artykuł ze zrozumieniem...


                  --
                  snajper55 napisał:
                  Nie ma bardziej krwiozerczych bestii niż chrześcijanie
      • kolter-rm Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 19.08.14, 15:53
        m_toch napisał(a):

        > Podoba mi się "tolerancja" tutejszych ateistów... Typowa...

        Napisał emdzik :))
    • man_sapiens Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 13.08.14, 01:40
      Było przedstawienie polegające na czytaniu fragmentów "Golgota picnic". Mógł powiedzieć, że nie weźmie w tym udziału i nikt by zapewne nie miał do niego pretensji. Ale uczciwe stawianie sprawy wydaje się być nie do pogodzenia z katolicyzmem.
      Cichocki zgodził się na udział w tym czytaniu, ale jak nie czytał przypisanych mu fragmentów tylko coś tam blubrał od siebie.
      Zwolniony za nieuczciwość. Czyżby to była nowa katolicka cnota?
      • s555toch Ateiści a czytanie ze zrozumieniem... 19.08.14, 15:27

        > Cichocki zgodził się na udział w tym czytaniu

        Nieprawda

        , ale jak nie czytał przypisanych
        > mu fragmentów tylko coś tam blubrał od siebie.

        Nieprawda

        > Zwolniony za nieuczciwość.

        Nieprawda..

        Jesteś nieuczciwy intelektualnie... Jesli to nie zbyt wielkie słowo... :)


        Nie dziwię sie , że ateistom spodobała sie ta grafomańska pseudosztuka - skoro nie zrozumieli jej treści...



        • religijnych.uczuc.obraza Re: Ateiści a czytanie ze zrozumieniem... 19.08.14, 22:40
          A ty emdzik jak zrozumiałeś treść tej sztuki?
    • por.ro Teatr mój widzę ogromny 20.08.14, 10:11
      www.fakt.pl/gwiazdy/grabowski-o-nagosci-i-gejach-w-teatrze,artykuly,481176.html
      Sztuka schodzi na psy.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Teatr mój widzę ogromny 20.08.14, 10:18
        Tak samo wypowiadał się por. Frank Drebin o ulicznym przedstawieniu "Juliusz Cezar".
    • s555toch Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 20.08.14, 15:17
      > Niech się cieszy ze jeszcze oszołom kopa w dupę nie dostał

      No właśnie - to jest ta "postępowa tolerancja "...

      --
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,152999394,153087235,he_he_.html
      • kolter-rm Re: Nietolerancja "tolerancyjnych"... 20.08.14, 17:07
        s555toch napisał(a):

        > > Niech się cieszy ze jeszcze oszołom kopa w dupę nie dostał
        >
        > No właśnie - to jest ta "postępowa tolerancja "...

        Tolerować tych co nienawidzą tolerancji ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka