Dodaj do ulubionych

Ale cham! :)

02.09.15, 18:15
Ale chamstwo i prostactwo:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18679712,ekspert-o-braku-powitania-na-westerplatte-jesli-prezydent.html#TRNajCzytSST
"Podczas obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej prezydent Andrzej Duda nie podał ręki premier Ewie Kopacz."
Kompletna żenada... Az nie mogę się nadziwić. Jak można było wybrać takiego prostaka?
Obserwuj wątek
    • piwi77.0 Re: Ale cham! :) 02.09.15, 19:40
      Duda przynajmniej spojrzał w stronę Kopacz, a że nie widział gotowości, bo Kopaczowa głęboko wtopiła się w swoje grono, to zwinął żagle. Oboje dali dupy, ale taka kultura w katolickiej Polsce. Gdyby Duda miał klasę, spróbowałby dogonić zagubioną premier i z uśmiechem podałby jej dłoń, coś tam szepcąc jej do ucha. Ale takie coś jak klasa, to towar w Polsce na prawicy nieobecny. Ostatni gość z klasą na stanowisku to był Kwaśniewski.
      • taniarada Re: Ale cham! :) 03.09.15, 05:05
        piwi77/0 napisał: Ale takie coś jak klasa, to towar w Polsce na prawicy nieobecny. Ostatni gość z
        > klasą na stanowisku to był Kwaśniewski.Gdyby Duda miał klasę ,to spróbował by ją dogonić.No widzisz sam sobie odpowiedziałeś. I rzucić się na szyję .Klasę miał towarzysz Kwaśniewski co całował ziemię i ciągle był pijany.Teraz to wiadomo komuszki plują na religię i prezydenta.Powtarzając bzdety z mediów.I dlatego tu tak mało wpisów.Bo normalni się nie wpisują.
        • marbor1 Re: Ale cham! :) 03.09.15, 15:56
          Tania rado, tu niema nic do rzeczy religia. Jak ktoś jest chamem, to mu nie pomoże 5 fakultetów ani tytuły naukowe, chamem pozostanie do końca życia.
        • kolter Re: Ale cham! :) 03.09.15, 21:51
          taniarada napisał(a):


          > > klasą na stanowisku to był Kwaśniewski.

          dupą do urzędującego premiera sie nie odwracał .

          >Gdyby Duda miał klasę ,to spróbował by ją dogonić.No widzisz sam sobie odpowiedziałeś. I rzucić się na szyję

          widzisz jak ci media toruńskie beret zryły

          >.Klasę miał towarzysz Kwaśniewski co całował ziemię i ciągle był pijany.

          nieuku ziemię to nie on całował ,a to kancelaria Kaczyńskiego zamawiała rekordowe ilości tzw małpek

          > Teraz to wiadomo komuszki plują na religię i prezydenta.

          no co ty PISowcy sami sobie w ryj plują ??

          >Powtarzając bzdety z mediów.

          toruńskimi ??

          >I dlatego tu tak mało wpisów.Bo normalni się nie wpisują.

          moze moderator kasuje bo latasz i kablujesz ??
          • brum.pl1 Ośmieszasz się, kolter. 03.09.15, 22:00
            • kolter Re: Ośmieszasz się, kolter. 04.09.15, 09:04
              trudno czuć zażenowanie , bo przecież słowa te pisze infantylny ministrancik
              • brum.pl1 Re: Ośmieszasz się, kolter. 04.09.15, 10:45
                kolter napisał:

                > trudno czuć zażenowanie , bo przecież słowa te pisze infantylny ministrancik
    • brum.pl1 Re: Ale cham! :) 02.09.15, 19:54
      Owszem, kultury nie ma za grosz. O manierach czy sztuce dyplomacji może sobie co najwyżej pomarzyć jak świnia o gwiazdach...
      I zamiast pilnować żyrandola, kręci się jak owsik na wiosnę, wszędzie go pełno. Włóczy się po kraju, popełniając gafę za gafą. W cywilizowanym kraju ten incydent spowodowałby co najmniej ostracyzm, u nas pewnie zyska aplauz co poniektórych...Jeszcze gorsza jest ta Szydło. Jeszcze nie było wyborów, jeszcze nie dostała nominacji na premiera, a zachowuje się jak premier. I mamrocze swoje trzy po trzy.
      I tak oto, chcąc uzyskać nowe i zniszczyć stare osiągnęliśmy DNO.
      I pewnie o to niektórym chodziło, niestety...
      • lumpior Re: Ale cham! :) 02.09.15, 20:43
        Spieprzaj dziadu nr.2
        • brum.pl1 Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 05:24
          lumpior napisał:

          > Spieprzaj dziadu nr.2
          • szuwary4 Re: Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 08:46
            W czasach mojej młodości wszystkie podręczniki dobrego tonu (były takie, a wątpliwości rozstrzygał świętej pamięci p. Jan Kamyczek na łamach "Przekroju") pouczały, ze rękę PIERWSZA podaje mężczyźnie - KOBIETA, osoba starsza - młodszej, ważniejsza - mniej ważnej... Może tak go wychowano i takimi zasadami kieruje się prezydent elekt...
            • brum.pl1 Re: Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 09:01
              Należy odróżniać savoir vivre towarzyski od protokołu dyplomatycznego.
              Więcej szczegółów na ten temat podano tu:

              www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/andrzej-duda-i-ewa-kopacz-nie-podali-sobie-reki,573444.html
            • sclavus Re: Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 09:51
              ... tak było "na salonach", ale w przypadku uroczystości państwowej, w której biorą udział najwyższe władze państwa, pierwszy wyciąga rękę prezydent (bo jest od tego, jak dupa od srania) i bez znaczenia jest przy tym, czy prezydent jest kobietą, czy mężczyzną...
              Prezydent wyciąga rękę, ktokolwiek by przed nim stanął... a nawet podchodzi i wyciąga!!!
            • snajper55 Re: Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 10:11
              szuwary4 napisała:

              > W czasach mojej młodości wszystkie podręczniki dobrego tonu (były takie, a wą
              > tpliwości rozstrzygał świętej pamięci p. Jan Kamyczek na łamach "Przekroju")
              > pouczały, ze rękę PIERWSZA podaje mężczyźnie - KOBIETA, osoba starsza - młodsze
              > j, ważniejsza - mniej ważnej... Może tak go wychowano i takimi zasadami kieruje
              > się prezydent elekt...

              Wszystko się zgadza. Na takich oficiałkach liczy się ważność, a nie płeć. Prezydent wita i żegna wszystkich nie czekając, aż czerń podpełznie do jego stóp.

              S.
              • piwi77.0 Re: Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 11:15
                snajper55 napisał:

                Wszystko się zgadza. Na takich oficiałkach liczy się ważność, a nie płeć. Prezydent wita i żegna wszystkich nie czekając, aż czerń podpełznie do jego stóp.

                Generalnie tak, jednak pod warunkiem, ze poddani stoją grzecznie w uporządkowanym szeregu. Tymczasem tutaj mieliśmy do czynienia zabałaganioną kupą. Rozumiem trochę prezydenta, że zrezygnował z wciskania się w nią. Moje odczucie jest takie, że to babsztyl uczynił wszystko aby nie dać prezydentowi najmniejszej szansy. Mimo to prezydent mógł sprobować swoich sił w sytuacji nieprotokolarnej, tzn. gdy partner stoi odwrócony plecami, a nawet wręcz nurkuje w wiernej mu kupie. Ale może przesadzam, bo sytuacja rzeczywiscie była dla niego trudna.

                • sclavus tu masz "zabałaganiona kupę" :D 03.09.15, 12:35
                  Tekst linka
                • matylda1001 Re: Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 14:24
                  piwi77.0 napisał:

                  > Generalnie tak, jednak pod warunkiem, ze poddani stoją grzecznie w uporządkowanym szeregu<

                  Bo jak trochę inaczej, to biedaczyna się gubi :) Znaczy to, że bystry jest jak woda w klozecie.
                  On w ogóle nie jest przygotowany do pełnienia najważniejszego stanowiska w państwie, spadło na niego jak grom z jasnego nieba i teraz ma kłopot, a my coraz częściej będziemy oglądali takie sytuacje. Nieboszczyka strach było wypuścić między ludzi, a z tym będzie tylko gorzej.
                  • piwi77.0 Re: Klon Kaczyńskiego? 03.09.15, 21:04
                    matylda1001 napisała:

                    Bo jak trochę inaczej, to biedaczyna się gubi :)

                    Nie zagubił się, raczej machnął ręką, na panią premier, co znów dostała owsików, jak za pamiętnej wizyty u Merkel. Wtedy Merkel uchroniła naszą premier przed próbą stratowania płotu, nasz prezydent zostawił ją (naszą premier) za to swojemu losowi.
    • lumpior Re: Ale cham! :) 03.09.15, 09:33
      Ma nawyki normalności,szacunku ale tylko dla kleru.
      • piwi77.0 Re: Ale cham! :) 03.09.15, 11:20
        lumpior napisał:

        Ma nawyki normalności,szacunku ale tylko dla kleru.

        Szacunkiem do kleru na razie się nie wyróżnia, bo wszyscy przed nim też klęczeli przed klerem. Wyróżnia się jedynie refleksem, bo potrafi złapać w powietrzu fruwające Ciało Chrystusa.
        • brum.pl1 Pitolisz piwuś 03.09.15, 12:05
          piwi77.0 napisał:

          > Wyróżnia się jedynie refleksem, bo potrafi złapać w powietrzu f
          > ruwające Ciało Chrystusa.

          Gó... prawda. Podniósł hostię z ziemi.
          • piwi77.0 Re: Pitolisz piwuś 03.09.15, 12:12
            Powiadają, że złapał Ją jak jeszcze była w uniesieniu. No ale jak to w tych sprawach, fantazja szybko zaczyna wyprzedzać fakty.
            • brum.pl1 Re: Pitolisz piwuś 03.09.15, 12:38
              piwi77.0 napisał:

              > Powiadają, że złapał Ją jak jeszcze była w uniesieniu. No ale jak to w tych spr
              > awach, fantazja szybko zaczyna wyprzedzać fakty.

              I mimo, że nie znasz faktów, mimo, że jesteś antyklerykałkiem, to ujmujesz mnie swoją kulturą osobistą i szacunkiem z jakim odnosisz się do atrybutów wiary.
              • piwi77.0 Re: Pitolisz piwuś 04.09.15, 10:27
                brum.pl1 napisał:

                I mimo, że nie znasz faktów, mimo, że jesteś antyklerykałkiem, to ujmujesz mnie swoją kulturą osobistą i szacunkiem z jakim odnosisz się do atrybutów wiary.

                Eucharystyczne Ciało Jezusa Chrystusa jest dla Ciebie zaledwie jednym z atrybutów Twojej wiary? Co więc jest jej sensem?
                • brum.pl1 Re: Pitolisz piwuś 04.09.15, 10:46
                  piwi77.0 napisał:

                  > I mimo, że nie znasz faktów, mimo, że jesteś antyklerykałkiem, to ujmujesz m
                  > nie swoją kulturą osobistą i szacunkiem z jakim odnosisz się do atrybutów wiar
                  > y.


                  > Eucharystyczne Ciało Jezusa Chrystusa jest dla Ciebie zaledwie jednym z atrybut
                  > ów Twojej wiary? Co więc jest jej sensem?

                  Sedno wiary.
                  • kolter Re: Pitolisz piwuś 04.09.15, 11:53
                    brum.pl1 napisał:

                    > piwi77.0 napisał:

                    >
                    > > Eucharystyczne Ciało Jezusa Chrystusa jest dla Ciebie zaledwie jednym z atrybutów Twojej wiary? Co więc jest jej sensem?
                    >
                    > Sedno wiary.

                    no tak ,wiara w to ze śmiertelnik jest w stanie z nieba samego boga swoimi zaklęciami przy ołtarzu wymamrotanymi ściągnąć i w wafelku zaaresztować :))
        • sclavus Re: Ale cham! :) 03.09.15, 12:37
          ... aż tak, jak on, to jeszcze NIKT!
    • majaa Re: Ale cham! :) 04.09.15, 12:34
      Sam jesteś prostak. Podobnie jak tych paru niedouczonych pismaków, którym się nie chciało sprawdzić, jakie są zasady. A to Kopacz zignorowała protokół i nie podeszła do prezydenta.
      • sclavus Re: Ale cham! :) 04.09.15, 17:10
        ... a wiesz dlaczego nie podeszła?
        Tylko dlatego, że to prezydent powinien podejść... jako gospodarz uroczystości państwowej!!!
        Widać jednak było, że to zwykła duda a nie gospodarz... :D:D:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka