data1 08.06.05, 12:23 Ojcze Święty jesteśmy z tobą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amhu Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie 08.06.05, 12:32 Wspieram cie duchowo Benek. Na moja kase nie licz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bromba2 Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 12:36 A, jak będzie trzeba, wesprę i kasą (zbierają 29.06 o ile się nie mylę?) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie 08.06.05, 13:00 a ze mną to kto będzie? Co ja, gorsza? Odpowiedz Link Zgłoś
pl.adex Szwab 08.06.05, 13:24 On ze szwabskiego narodu,ktory zabil mojego dziadka w Buchenwaldzie,spalil mieszkanie w Warszawie i babcia z moja matka i jej siostrami ledwo to przezyla i ja mam sie za takiego modlic? Niemcow jest 80 milionow,potem miliony potomkow emigrantow z Niemiec rozsiane po calym swiecie od Australii i Argentyny po USA,Kanade,niech oni sie o niego modla,ja im nie zapomne jak mordowali mojego dziadka w Buchenwaldzie,dwa lata tam byl zanim umarl z wyczerpania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fritz Re: Szwab IP: *.adsl.solnet.ch 08.06.05, 17:38 Dla wiekszasci Niemcow, ten papiez jest wielkim klopotem....Niemcy sa protestantami i papiez Niemiec wzbudzil w wiekszosci spoleczenstwa takie same uczucie jak wybor polskiego Papieza u...... komunistow! To nie jest dowcip. To JP II uczynil z tego z pap. B. swojego przyjaciela. Papiez B. sluzyl mu absolutnie wiernie i lojalnie przez dwadziescia lat. Zaufaj madrosci JPII. Odpowiedz Link Zgłoś
wnec2005 strazacy...... 08.06.05, 19:55 <<Wśród dwóch tysięcy wiernych z Polski było około 30 strażaków z powiatu łaskiego, w województwie łódzkim. Przybyli oni do Rzymu biegnąc, aby w ten sposób - jak powiedzieli - podziękować za pontyfikat Jana Pawła II.>> Prosze jakie maratony wala strazacy, w czasie gdy biegli w powiecie Laskim spalilo sie piec domow i trzy stodoly bo nikomu nie bylo gasic. Nastepni pobiegana policjanci i sedziowie wszyscy z podziekowaniami za pontyfikaty Jana Pawal II. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wsparcie Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.06.05, 19:55 Benedykt XVI to wielki i dobry czlowiek. Jego wybor jest holdem oddanym Janowi Pawlowi II . Kto kocha i szanuje JPII bedzie kochal i szanowal Benedykta XVI . A kto nie szanowal to i nastepcy JPII nie uszanuje i nie ma co sie tym przejmowac. Benedykt XVI ma moje pelne poparcie. Ktos pisze powyzej o swoim dziadku ktory zostal zamordowany przez Niemcow w obozie. Wiele ludzi z calego swiata tam zginelo ,zgineli mordowani we wlasnych domach, ale zgineli rowniez w rosyjskich lagrach, zamarzli w drodze na Syberie, czy tez umarli tam z glodu. Czy bedziemy za to obwiniac wszystkich do dziesiatego pokolenia??? Zwroc uwage jak bardzo swiat dzisiaj laskawie obchodzi sie z winnymi . Nikt nie smie powiedziec ze w obozach zabijali Niemcy, tylko Nazisci. Niektorzy nawet powiedza "polskie obozy" A one przeciez powstaly dzieki Niemcom , na wzor sowiecki. Musimy rowniez pamietac ze w obozach gineli rowniez i Niemcy. Czy ich rowniez bedziesz za to obwinial tak jak Benedykta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rudy Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie IP: *.vnet.wnec.edu 08.06.05, 22:20 a jak by ci tak wymordowali pol rodziny to tez bys te kocopoly pisal? Twoje piskliwe slowa o milosci i zaslepieniu do zlotego cielca swiadcza o twojm tylko JA. Zostaw tych ludzi i kochaj Bendykta jak mozesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wsparcie Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.06.05, 22:45 Owszem wymordowali. Nie zywie jednak nienawisci do wszystkich Niemcow, bo nie wszyscy Niemcy (sa jeszcze Rosjanie) sa zli i odpowiedzialni za to co sie stalo. Skad w tobie tyle zajadlosci? Juz pisalem, ze nie przejmuje sie opiniami ludzi, ktorzy kreuja jedynie zlo wokol siebie. Ps. co swoja droga bys zrobil gdyby zniknal ci objekt do nienawisci w postaci Papieza czy Niemcow. Musialbys poszukac innego objektu, bo ludzie jak ty zywia sie jedynie nienawiscia i to ich nakreca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rudy Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie IP: *.vnet.wnec.edu 09.06.05, 01:48 Masz racje musze sobie poszukac innego obiektu do nienawiscie mysle ze w Polsce jest bardzo duzo dobrych politykow i tu musze sie skoncentrowac aby chlusnac ogniem z paszczy. Ale po prawdzie "Wsparcie" a jak Bendzio dostanie "male wsparcie" w modlitwie to wyrowna straty w bilonie? Dziadowania w modzie. Odpowiedz Link Zgłoś
heraldek A o wsparciu materialnym nie wspomnial...??? 09.06.05, 01:47 ...zlotowka stoi przeciez dosc wysoko.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szerszen039 Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie IP: *.red.bezeqint.net 09.06.05, 07:19 Papiez Benedykt XVI to bardzo inteligentny i madry przywodca chszescijanstwa, lecz czy dostojnicy Kasciola,Ksieza,Zakonnicy,nadaza za nim? A chszescijanie na swiecie,czy Go zrozumieja? Modle sie aby Bog Ojciec Syn Bozy i Duch Swiety, rozlal Swe Blogloslawienstwo na Twa biala jak mleko glowe. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Benedykt XVI prosi Polaków o duchowe wsparcie 09.06.05, 10:41 Chętnie bym poddała badaniu umysły, które kojarzą w ten sposób. I zakładają takie wątki. Odpowiedz Link Zgłoś
gosc.z.korony To bardzo miłe jak Benedykt XVI pamięta 09.06.05, 11:16 o wiernych z Polski i pozdrawia ich po polsku. Wtedy myślę, że... chyba nie taki ów Benedykt ,,pancerny'', jak Ratzingera malowano... ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś