Dodaj do ulubionych

zabrał mi dziecko

02.07.16, 22:05
Bardzo Państwa prosze o pomoc!!

Od lutego 2014 roku jestem po rozwonie do konca grudnia 2015 r nasze kontakty z synem były podzielone po polowie i były ustalane miedzy nami a od stycznia 2016 r. mój były mąż zabrał mi dziecko i daje wtedy kiedy tylko mu sie zywnie podoba.
wniosłam wiec sprawe do sadu o uregulowanie kontaktów z Synem, oczywiście nie jestem ograniczona władzy rodzicielskiej, ani Ja, ani moj mąż. Mój mąż zacza mnie oczerniać i odpowiadać na moje wnioski zarzucaja mi ze jestem zła matka i że moj syn Boi sie mnie co jest oczywiście na odwrót.
Kolejny wniosek jaki złożyłam to byl zabespieczenie kontaktó na czas procesu i otrzymałam ale tylko i wyłącznie w poniedziałki i czwartki po zajęciach lekcyjnych syna i w I i III weeken miesiaca od godziny 10 do 18 i tez bez noclegów. teraz była znowu kolejna sprawa o zabespieczenie dodatkowych kontaktów z synem na czas wakacji i otrzymałam tylko syna od 4
Obserwuj wątek
    • macmir5 Re: zabrał mi dziecko 03.07.16, 15:57
      Sprawa jak czytam jest skomplikowana, tak na podstawie "ostrego skrótu" nikt Ci nic nie napisze. Moge Ci polecić prawnika który mnie pomógł w tez trudnej sprawie i teraz jest wszystko na prostej. Zadzwoń, spotkaj sie opowiedz cała sytuacje. Ta Pani prawnik nie jest nastawiona na kasę a na pomoc. Odemnie liczyła symbolicznie a pomogła. Wysłuchała, doradziła, uspokoiła i teraz juz mam poukładane ale nerwów i stersów mnie to kosztowało ze hoho .Polecam 693-636-927

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka