Dodaj do ulubionych

Lech Aleksander

24.10.05, 21:17
Co za zbieg okoliczności,był prezydent Lech,był prezydent Aleksander a teraz
Lech Aleksander:)
Obserwuj wątek
    • 3promile Re: Lech Aleksander 24.10.05, 21:19
      Niestety w tym wypadku z dwóch minusów plusa nie skleisz ;-)
      • yoma Re: Lech Aleksander 24.10.05, 21:43
        To się nazywa dialektyka. MArks żyje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka