redudek 24.10.05, 21:17 Co za zbieg okoliczności,był prezydent Lech,był prezydent Aleksander a teraz Lech Aleksander:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
3promile Re: Lech Aleksander 24.10.05, 21:19 Niestety w tym wypadku z dwóch minusów plusa nie skleisz ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Lech Aleksander 24.10.05, 21:43 To się nazywa dialektyka. MArks żyje... Odpowiedz Link Zgłoś