boss102
10.11.02, 14:57
Jestem mloda, niezalezna kobieta po 30tce szukajaca kontaktu z podobnymi
ludzmi jak ja sama. Chcialabym poznac zarowno mezczyzn jak i kobiety.
Tych ,ktorzy osiagneli sukces ale czuja potrzebe nawiazania kontaktu z
innymi. Mysle nawet o przynaleznosci do jakiegos stowarzyszenia dla ludzi
mlodych ,kreatywnych. Jakies sugestie? Co sadzicie na temat kobiet, ktore
odniosza sukcesy w zyciu zawodowym a brak im partnera w zyciu?