pendragon_pl 14.03.06, 20:27 Moim zdaniem kawał chama, marionetka Kaczyńskiego i dupa a nie polityk. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madana Re: KURSKI 14.03.06, 20:33 Polecam lekturę "Księcia" N.Machiavellego...chyba obowiązkowy podręcznik dla każdego polityka, widać,że Kurski zna książkę na pamięć.Napisano ją w początkach XVI wieku.Nadal aktualna.Masz chyba wyidealizowany obraz polityka, a w polityce liczy się -niestety- jedna rzecz: skuteczność.Dlatego polityka jest brudna. Odpowiedz Link Zgłoś
pendragon_pl Re: KURSKI 14.03.06, 20:35 skuteczność ale nie uzyskiwana poprzez chamstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
madana Re: KURSKI 14.03.06, 20:43 Wiesz, od pewnego czasu kompletnie przestałam zajmować się polityką, nie śledzę co jeden pan drugiemu panu powiedział, co uzgodniono na tym czy innym zebraniu partyjnym, mam to w nosie! Tylu zbędnych i złych emocji sobie zaoszczędziłam! Jednak nadal upieram się,że skuteczność w polityce zawsze będzie na pierwszym miejscu i politykiem skutecznym niestety nie zostaje się w białych rękawiczkach (naprawdę tego żałuję, ale tak jest).I nie pomogą żadne górnolotne napominania: "Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie..." itp.W polityce przegrani się nie liczą i tyle.Brutalne, ale prawdziwe, dlatego nie chcę tym się kscytować.Jest tyle fajnych rzeczy, które można robić zamiast tego.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczeniec21 Re: KURSKI 14.03.06, 20:41 Pendragon pierwszy raz żałuję ,że nie jestem chłopem, bo na Twoim miejscu napisałabym, że to jest ch...j itd, itp. już nic... Odpowiedz Link Zgłoś
z3r0 Re: KURSKI - słuchałem 14.03.06, 20:57 Słuchałem. Gadka słaba. A Kurski to cyniczny sługus. Odpowiedz Link Zgłoś
deltalima Re: KURSKI 14.03.06, 21:07 swoją drogą to współczuję mu. jest skuteczny ale na krótką metę. rządy pisu długo nie potrwają a jacuś narobi sobie tylu wrogów, że czeka go śmierć polityczna. ma jedną zasadniczą, śmiertelną dla polityka wadę - pali za sobą mosty. Odpowiedz Link Zgłoś
ramadayes Re: KURSKI 14.03.06, 21:10 kawał niczego. "skombinował" dziadka Tuska (ponoć ciemny polski naród miał na to iść). ciekawe czy bomba w stolicy to też jego zasługa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaija Re: KURSKI IP: *.elblag.dialog.net.pl 14.03.06, 23:35 facet to rzeczywiście kawał szui i cholernego koniunkturalisty. Jak wiatr wieje, tak Kurski działa. Gotów zrobić najgorsze świństwo. Szmata, nie człowiek. Współczuję tylko rodzicom, no i bratu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poulsen Re: KURSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.06, 07:01 Scena z wczorajszych obrad sejmu: Przemawia Kurski, obok stoją dwie szklanki, jedna do połowy wypełniona wodą druga pusta i czysta. Kurski cośtam blebla i w pewnej chwili "Panie Marszałku, proszę o wymianę szklanki bo z tej pił Pan poseł Rokita" dzwigając tą z wodą i pokazując marszałkowi. Oczywiście uśmiech od ucha do ucha i aplauz posłów PIS-u. Ha ha , he he Kurski zadowolony ze swojej wypowiedzi. Moim zdaniem Kurski to taka k*rwa polityczna. Matke by sprzedał tylko po to żeby być na świeczniku. Odpowiedz Link Zgłoś
17_mgnien_wiosny Re: KURSKI 15.03.06, 08:02 I jeszcze lubi się obnażać. Swoją drogą, czemu kolesi z LPRu tak ciągnie do oglądania genitaliów bulteriera? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? ciekawe czym się chwalił jak był w LPR (obnażanie) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.06, 10:17 Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: KURSKI 15.03.06, 10:55 pendragon_pl napisał: > Moim zdaniem kawał chama, marionetka Kaczyńskiego i dupa a nie polityk. Może i dupa, ale nie obrzezana dupa ! ;)) S. Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Re: KURSKI 15.03.06, 18:38 Tak, kawał faszystowsko-bolszewickiej "szynki". Odpowiedz Link Zgłoś