Dodaj do ulubionych

za głupotę się płaci :/

21.02.07, 11:26
właśnie baba w kiosku mnie orżnęła na 40, kupiłam gumy i zapłaciłam 50, a ona
mi wydała jak z 10. niestety po krótkim czasie jak się zorientowałam, to
wróciłam, ale ona nie uznała moich roszczeń, tylko postwiła oczy w słup.
nigdy u niej już nic nie kupię!
Obserwuj wątek
    • Gość: left Re: za głupotę się płaci :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 11:28
      A ona chodzi do kościoła? Jakoś ostatnio lubię uprzedzać pytania, które i tak
      by padły, chociaż nie mają związku z tematem :-)
      • zazou1980 Re: za głupotę się płaci :/ 21.02.07, 11:38
        nie wiem, czy chodzi, ale jest trochę opóźniona (ten kiosk należy do jej
        rodziców), strasznie mi humor skiepściła z rana :/
        • Gość: wikary Re: za głupotę się płaci :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 11:45
          A czy oglada chociaż "Plebanię"
          • nelsonek Re: za głupotę się płaci :/ 21.02.07, 13:27
            Fanka opery mydlanej?:-)
            • lilimeye Re: za głupotę się płaci :/ 21.02.07, 15:32
              nelsonek napisał:

              > Fanka opery mydlanej?:-)

              No tak, jeśli ma w tym kiosku telewizorek i sprzedając, kątem oka śledzi rozwój
              akcji ulubionego serialu to pomyłka baaardzo prawdopodobna :)
          • kochanica-francuza Re: za głupotę się płaci :/ 23.02.07, 17:54
            Gość portalu: wikary napisał(a):

            > A czy oglada chociaż "Plebanię"
            a co ma "Srebania" do tego???
            • 0golone_jajka Re: za głupotę się płaci :/ 23.02.07, 18:21
              Dlaczego używasz przedszkolengo sposobu przedrzeźniania? Mój synek tak robi a ma 4 latka, a ty 8 razy tyle
    • mike.recz Re: za głupotę się płaci :/ 21.02.07, 12:24
      Widzę w tej sytuacji jednak więcej winy twojej niż tamtej kobiety.
      Rozumiem,że jest wiele sytuacji gdy się śpieszymy.Nauczka na przyszłość.
      • xxxskinxxx Re: za głupotę się płaci :/ 21.02.07, 14:37
        tak złodzieje są niewinni, tylko ofiara bo dala sie okraść. puknij sie w łeb
        • mike.recz Re: za głupotę się płaci :/ 21.02.07, 14:52
          właśnie baba w kiosku mnie orżnęła na 40, kupiłam gumy i zapłaciłam 50, a ona
          mi wydała jak z 10. niestety po krótkim czasie jak się zorientowałam, to
          wróciłam, ale ona nie uznała moich roszczeń, tylko postwiła oczy w słup.
          nigdy u niej już nic nie kupię!
          Przeczytaj geniuszu jeszcze 1!Co oznacza "krótki czas"?Ja nie wiem.
          Czy ktoś zabraniał przeliczenia pienięczy od razu?W takiej sytuacji pozostaje
          tylko bojkot konsumencki.Nie zniżę się do twojego poziomu w odpowiedzi.



          xxxskinxxx napisał:

          > tak złodzieje są niewinni, tylko ofiara bo dala sie okraść. puknij sie w łeb
    • Gość: ant masz rację, ślepy w karty nie gra... IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.07, 15:27
      licz przy kasie, po odejściu reklamacji... itd.
      pomylic sie każdy może, ale pamietać pomyłek sie nie da.
      :)
    • Gość: Ania ??? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.02.07, 15:36
      Wzięłaś same monety i się nie zorientowałaś, że brakuje dwóch banknotów po
      20zł????
      • mike.recz Re: ??? 21.02.07, 15:44
        Gość portalu: Ania napisał(a):

        > Wzięłaś same monety i się nie zorientowałaś, że brakuje dwóch banknotów po
        > 20zł????

        To jednak nie tak łatwo nie zauważyć.Nie?
        • zazou1980 Re: ??? 23.02.07, 15:01
          no cóż myślami byłam gdzie indziej, już przebolałam tą stratę :(
          • mike.recz Re: ??? 23.02.07, 15:18
            zazou1980 napisała:

            > no cóż myślami byłam gdzie indziej, już przebolałam tą stratę :(
            Nauczka na przyszłość,po prostu.Każdemu może się to zdarzyć.
            Sprzedawczyni zachowała się nie w porządku,na pewno pamiętała sytuację.
    • Gość: bozia Re: za głupotę się płaci :/ IP: *.chello.pl 24.02.07, 23:26
      To nie głupota tylko przeoczenie zTwojej strony.Czasami zdarza się to
      wszystkim.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka