Dodaj do ulubionych

Modna odzież w rozmiarze XL

27.05.11, 16:02
Właśnie wprowadzamy modną odzież w szerokiej gamie rozmiarów w naszym sklepie. Zainteresowane Panie zapraszam allegro.pl/listing.php/user?us_id=20083093

Odzież w rozmiarze 40-52 oznaczona jest różową ikona XL.
Obserwuj wątek
    • streter Re: Modna odzież w rozmiarze XL 27.07.11, 22:25
      a ja ostatnio trafiłam na sklep internetowy dla puszystych www.mylady.pl duże rozmiary, moda plus size, JOQA Fashion plus Size, sukienki dla puszystych, bluzki xxl, bielizna xxl. Bardzo szybka wysyłka i przystępne ceny. Szczerze polecam!!!
    • salonmodyxxl Re: Modna odzież w rozmiarze XL 07.09.12, 10:19
      W sieci znajduje się mnóstwo sklepów internetowych z odzieżą dla puszystych. Jednym z godnych polecenia jest www.salonmodyxxl.pl, w którym ciekawe i modne ubrania dla puszystych znajdą dla siebie Panie starsze, ale również młode dziewczyny.
      Sklep www.salonmodyxxl.pl posiada w swojej ofercie również bieliznę dla puszystych, stroje kąpielowe duże rozmiary, a także zmysłową bieliznę xxxl
      • twojexxl Re: Modna odzież w rozmiarze XL 10.11.12, 16:52
        W naszym sklepie i na aukcjach Allegro znajdziesz seksowną bieliznę dla Pań noszących duże rozmiary. Oferta od rozmiaru 42 do 56 ( XL - XXL - XXXL- XXXXL - XXXXXL )

twojexxl.pl/
        twojexxl.na.allegro.pl/
        www.facebook.com/twojeXXL
    • szafasizeplus Re: Modna odzież w rozmiarze XL 18.08.13, 00:09
      A ja Was serdecznie zapraszam na ciekawego bloga, który jest tylko o ciuchach 42+. Cały przekrój, polskie i zagraniczne marki czyli moda na krągłości - wszystko w jednym miejscu. Często aktualizowany. Okazuje się, że tych marek jest mimo wszystko więcej niż można się spodziewać. szafasizeplus.blogspot.com/
    • monikabercia Re: Modna odzież w rozmiarze XL 27.09.13, 14:46
      Jak mówimy moda dla puszystych, to powinniśmy chyba pomyśleć o stronach gdzie poruszane są takie tematy. Odzież dla puszystych, bielizna dla puszystych, zdrowie puszystych, odchudzanie puszystych, uroda puszystych. Takie oraz inne artykuły tylko zawiera portal dla puszystych, czyli PortalPuszystych.pl
    • puszystaona30 Re: Modna odzież w rozmiarze XL 21.01.14, 13:59
      Polecam nowy sklep dla puszystych www.bylola.pl. Kupiłam tam kilka fajnych rzeczy w przystępnych cenach. Mają aktualne kolekcje Zizzi/ZAY/VETO/STUDIO/CARMAKOMA i inne w rozmiarach chyba od 44 do 60. Ceny niższe nawet o 70 % od cen na metce. Można tam znaleźć sukienki dla puszystych, bluzki XXL, spodnie i dużo innej odzieży w dużych rozmiarach. Widziałam, że sprzedają też na allegro.

Ahhaa i odnośnie portalu dla krągłych Pań bez względu na wiek i rozmiar polecam pierwszy w Polsce serwis o tej tematyce www.xl-pozytywnie.pl. Jest tam wiele ciekawych artykułów i forum użytkowników.
      • ellmode Re: Modna odzież w rozmiarze XL 04.02.14, 11:25
        zapraszam: ellmode.pl/
        Strona skierowana jest nie tylko dla osób noszących większy rozmiar, ale dla każdej z nas, która chce przestać siebie oceniać i zacząć doceniać siebie. Ellmode to projekt kreowania wizerunku, dla każdej z nas, która ma z tym trudności, na co dzień, a w szczególności, gdy nosisz większy rozmiar. Oprócz porad stylistycznych znajdziesz tu artykuły o urodzie, wizażu, modzie, psychice, żywieniu. Jednym słowem, wszystko, to, co każdej kobiecie towarzyszy w życiu codziennym.
        Każda z nas zasługuje na to, by codziennie czuć się wyjątkowo.
    • mago-sha Re: Modna odzież w rozmiarze XL 09.06.14, 08:17
      Mam pytanie do znających się bardziej na modzie niż ja:)upatrzyłam sobie spodnice na www.gaba-fashion.pl/ moje pytanie brzmi, jaki krój spodnicy, odpowiada nam.. kobietom plus size najbardziej? Zastanawiałam się nad taką długością przed kolano, ale czy to jest dobre wyjscie?
      • markowaplus Re: Modna odzież w rozmiarze XL 28.11.15, 13:53
        W zasadzie jest tak, że nie ma reguły jaka długość spódnicy jest najlepsza. Zależy to wielu czynników. Przede wszystkim od budowy nóg. Jeśli nogi są posągowe i raczej grubsze spódnice należy wybierać o długości w kolano. Wtedy je równy podziała sylwetki i proporcje pięknie są zachowane. jeśli nogi są szczupłe polecam spódnice przed kolano. Inaczej sytuacja ma się dla dziewczyn młodych im w zasadzie pasuje każda długość spódnicy ( oprócz do łydki). Należy pamiętać, że 90% uprzedzeń istnieje tylko w naszych głowach, ludzie patrząc na nasz zewnątrz nie zauważają naszych kompleksów tylko w naszej głowie są one widoczne.
        Tak więc , jeśli jesteś młoda , to zasuwaj po tą spódnicę i nie oglądaj się na nic.
        www.markowaplus.pl
    • hebe_83 Re: Modna odzież w rozmiarze XL 18.08.14, 17:09
      Wyprzedaż lata w butiku Kiecki.pl z piękną odzieżą damską plus size.
      Duży wybór, super ceny już od 30 zł!!!

Zapraszam po więcej info na www.facebook.com/kieckipl
      Sklep stacjonarny mieści się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 107.

Zapraszam serdecznie!
      Kiecki.pl Boutique
    • kasia9121 Re: Modna odzież w rozmiarze XL 20.11.15, 09:56
      Kilka razy zrobiłam duże zakupy w sklepie online. Jednak z mojej ostatnie przesyłki nie jestem zadowolona pomimo dokładnego pobrania miary spodnie okazały się za duże. Uprzejmie prosiłam o możliwość wymiany jednak prośba nie została zrealizowana. Mieszkam zagranicą lubię Polskie marki . Szczerze nie polecam. Pierwsza kwestia zawyżone rozmiary , druga obsługa. Na rynku jest wiele dobrych polskich marek.
      Proszę przemyśleć zakup.

Pozdrawiam.
    • bigusia1 Re: Modna odzież w rozmiarze XL 27.11.15, 12:16
      Dzień dobry ja poszukuję fajnych ciuchów dla mojego męża który niestety zachorował kilka lat temu i niestety przybrał powaznie na wadze. Nie szukam brzydkich, zwykłych worków, tylko jakiś fajnych meskich ciuchów, w rozmiarze 5XL. Mimo ze napisalam ten komentarz rowniez poszukuje w internecie, zeby nie bylo ze nie szukam i zaraz ktos na mnie naskoczy. Napisalam bo moze ktos ma cos nowego i ciekawego dziekuje i pozdrawiam
    • malgosiaxl Re: Modna odzież w rozmiarze XL 21.10.16, 17:45
      Ciężko jest ja mam rozmiar 50 i powiem ze jak jest jakaś okazja i potrzebuje cos fajnego kupić to wychodzę z płaczem z prawie każdej galerii znalazłam prze facebook nowy sklepu z modnymi ubraniami polskich marek dla kobiet poszytych od rozmiaru XL . karko.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka