Dodaj do ulubionych

norma w społeczeństwie-związki normalne a dewiacje

09.06.09, 15:02
czy uważacie, że brak akceptacji homoseksualizmu w społeczeństwie
można porównać do braku akceptacji związków poligamicznych?

Wiadomo, że socjaliści to już w Europie przeszłość. Socjalista w
Hiszpanii - Zapatero chciał kiedy dać szympansom prawa człowieka, a
wcześniej załatwił gejom, lesbijkom możliwość legalizacji tych
niby "związków".
Dzisiaj coraz częściej specjaliści mówią o leczeniu gejów czy
lesbijek, bo medycyna się przecież ciągle rozwija. A to, że ktoś
uważa, że "kocha" np. kozę lub osła i nie wyrządza innym krzywdy nie
oznacza, że zdrowe społeczeństwo ma akceptować i tolerować "związek"
kozy z człowiekiem i nazywać to coś "małżeństwem".

Poligamia też niby nie krzywdzi nikogo, ludzie są dorośli więc czemu
nie... a jednak!
Obserwuj wątek
    • ave.duce Wyrządza krzywdę osłu lub kozie > czy, wg ciebie, 09.06.09, 15:10
      one wyraziły zgodę na taki "związek"?

      :p
      • strikemaster Re: Wyrządza krzywdę osłu lub kozie > czy, wg 09.06.09, 15:15
        Przecież są dorosłe. :) Wolf nie usłyszał sprzeciwu, więc się hajta.
        • black-emissary Re: Wyrządza krzywdę osłu lub kozie > czy, wg 16.06.09, 19:33
          strikemaster napisał:
          > Przecież są dorosłe. :)

          Kozy to raczej rzadko dożywają pełnoletności.
          • strikemaster Re: Wyrządza krzywdę osłu lub kozie > czy, wg 16.06.09, 19:46
            Czyli jednak pedofil?
      • wolf69 Re: Wyrządza krzywdę osłu lub kozie > czy, wg 09.06.09, 15:19
        one wyraziły zgodę na taki "związek"?

        a który pies czy kot wyraził zgodę aby być zwierzęciem domowym?
        Dlaczego tak wiele ludzi z bloków, z małych mieszkań ma psa ,
        czasami np. rasy husky lub innej , która jest stworzona do ciągłego
        ruchu, biegania, itp.
        A koty? wiele kotów chcce pouścić dane mieszkanie i właściciela,
        mimo to właścicele trzymają te zwierzęta i ograniczają ich wolność.
        • Gość: Master Of Desire Kotki się przywiązują do właściciela IP: *.chello.pl 09.06.09, 15:22
          wiem coś na ten temat ;)

        • strikemaster Re: Wyrządza krzywdę osłu lub kozie > czy, wg 09.06.09, 15:57
          Więc zostań liberatorem zwierząt domowych. BTW temat był niedawno poruszany i forumowy kynolog (czyli, jakby nie było, specjalista od psów) twierdził, że nawet dużym psom mieszkanie w bloku nie szkodzi, pod warunkiem, że mają odpowiednich (tzn. przygotowanych) opiekunów.
    • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 09.06.09, 15:14
      > czy uważacie, że brak akceptacji homoseksualizmu w społeczeństwie
      > można porównać do braku akceptacji związków poligamicznych?

      Tak.

      > Dzisiaj coraz częściej specjaliści mówią o leczeniu gejów czy
      > lesbijek, bo medycyna się przecież ciągle rozwija.

      Pokażesz mi tych specjalistów?

      > A to, że ktoś
      > uważa, że "kocha" np. kozę lub osła i nie wyrządza innym krzywdy nie
      > oznacza, że zdrowe społeczeństwo ma akceptować i tolerować "związek"
      > kozy z człowiekiem i nazywać to coś "małżeństwem".

      To, że on tak uważa o niczym nie świadczy. Niech się wypowiedzą weterynarze psychiatrzy. :)

      > Poligamia też niby nie krzywdzi nikogo, ludzie są dorośli więc czemu
      > nie... a jednak!

      Z dokładnie tych samych powodów, co brak akceptacji związków homoseksualnych, czyli zwykłej zapyziałości.
      • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 09.06.09, 15:26
        Psychiatra z Uniwersytetu Columbia dr Robert Spitzer
        prof. Paul Cameron


        Poligamia też niby nie krzywdzi nikogo, ludzie są dorośli więc
        czemu
        > > nie... a jednak!
        >
        > Z dokładnie tych samych powodów, co brak akceptacji związków
        homoseksualnych, c
        > zyli zwykłej zapyziałości.


        co jeszcze określisz mianem "zapyziałości" ?
        seks z martwym człowiekiem? seks z dzieckiem, które po tym akcie
        jest zadowolone (bardziej zadowolone niż np. po zjedzeniu szpinaku)?
        • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 09.06.09, 15:27
          I znowu zaczynasz przesadzać, chyba jeszcze pamiętasz, co myślę o pedofilii i nekrofilii. Uspokój się i wróć. :)
    • Gość: Master Of Desire zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa IP: *.chello.pl 09.06.09, 15:21
      czyli wreszcie raz na zawsze, zrozumienie że czegoś takiego nie ma, że jest
      to tylko wasza ułuda :)

      życie składa się z indywidualności i jednostek.

      w obrębie jednostek każdy dobrowolnie decyduje o WSZYSTKIM co go dotyczy.

      a innym nic do tego.

      więc co Ty misiu tu pie...sz, o "akceptacji społeczeństwa", skoro nikomu nic
      do tego, co jednostka robi z jednostką / jednostkami.

      legalizacja czegokolwiek jest NAJWYŻSZEJ KLASY IDIOTYZMEM

      bo oznacza że ktoś żeby coś robić musi mieć na to "zezwolenie", czyli nie robi
      co chce, tylko słucha się innych czyli nie jest człowiekiem wolnym :)

      zabranianie - pozwalanie? to jest dla dzieci, albo więźniów.

      normalność - to słowo nic nie znaczy. normalność to jest dostosowanie do norm
      społecznych. dla debila który jest istotą "społeczną" - większość decyduje o tym
      kim jest - nie ma znaczenia kolego czy to koza, kobieta, orangutan, czy
      hipopotam, facet czy dziecko, poligamiczny i czy monogamiczny - ważne jest że
      jest to akceptowane społecznie :). debil, wychowany w społeczności zoofilów
      zostałby zoofilem!! bo on jest taki, jak ku... został wychowany :)))

      leczenie? leczenie preferencji, skłonności, wyborów? każdy kto wierzy że jest
      medycyna na temat "seksualności" jest właśnie społecznym debilem, debilem
      mianowicie, który wierzy że za niego ktoś lepiej wie kim on jest, i co jest dla
      niego dobre, a co złe, słuszne a co nie, zdrowe, albo chore :)

      każdy brak akceptacji dla dobrowolności w zakresie swobody i wolności -
      jakichkolwiek jednostek powinien spotkać się z należytą karą. karą która nauczy
      społeczne małpy tolerancji :). nawet jeśli to dotyczy czegoś takiego jak
      "homoseksualizm" który jest dla mnie super śmieszny :)

      co ma socjalizm wspólnego z tolerancją? a więc poszanowaniem wolności?

      zdrowi ludzie powinni akceptować wolność innych w tym co robią, a Ty nie musisz
      tego samego robić i "rozumieć" co czują inni do kozy, czy osła :).

      poligamia jeśli jest dobrowolna nie krzywdzi nikogo więc też nie ma z nią nic
      nie ok.

      nietolerancyjne jednostki powinno się po prostu uczyć tolerancji, dla
      wszystkiego. jeśli nie akceptują choćby 1 rzeczy która nie dotyczy ich, tylko
      kogokolwiek od nich innego powinno się ich wziąć na specjalny rodzaj nauk :)

      nie ma rzeczy "zdrowych" i "niezdrowych" - wszystko zależy od indywidualnej
      interpretacji. 'społeczeństwo' jest chorym tworem, który należy rozłożyć na
      czynniki pierwsze :). kiedyś społeczeństwo dzieliło się na Panów i poddanych, a
      ja jestem Masterem a więc Panem :). mam nadzieję, że więc wychowany w tamtym
      społeczeństwie, urodzony jako chłop, oddawałbyś mi daninę, dostawał ode mnie
      baty po dupie dla rozrywki, i częstował swoimi córkami z wdzięczności, w imię
      lojalności.

      • wolf69 Re: zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa 09.06.09, 15:33
        skoro dla ciebie nie ma norm to czy uważasz , że np. 12 letnia
        dziewczynka mająca okres powinna mieć możliwość LEGALNEGO uprawiania
        seksu? Skoro jej organizm "mówi": jestem już zdolna do rodzenia
        dzieci,
        to dlaczego mamy zabraniać 13 latce seksu?

        Dlaczego lewaki skoro tak bardzo troszczą się o wolność wyboru i
        wolnośc w ogóle, jednocześnie tak bardzo podkreślają np. parytety w
        sejmie, w rządzie a może nawet w firmach prywatnych. Przecież
        wolność sama siebie "reguluje".
        dlaczego lewacy i środowiska feministyczne , homoseksualne i inne
        podobne , tak bardzo są dwulicowe?
        • strikemaster Re: zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa 09.06.09, 15:52
          > skoro dla ciebie nie ma norm to czy uważasz , że np. 12 letnia
          > dziewczynka mająca okres powinna mieć możliwość LEGALNEGO uprawiania
          > seksu? Skoro jej organizm "mówi": jestem już zdolna do rodzenia
          > dzieci,
          to dlaczego mamy zabraniać 13 latce seksu?

          To w koncu 12, czy 13-tolatce? Zdecyduj się. BTW nie wiem, czy taki zakaz jest słuszny, ufam w tej dziedzinie psychiatrom, chociaż, jak pokazuje podany przez ciebie przypadek, może niesłusznie?

          > Dlaczego lewaki skoro tak bardzo troszczą się o wolność wyboru i
          > wolnośc w ogóle, jednocześnie tak bardzo podkreślają np. parytety w
          > sejmie, w rządzie a może nawet w firmach prywatnych. Przecież
          > wolność sama siebie "reguluje".

          Dlaczego generalizujesz? Ja jestem lewakiem a parytetów nie popieram, bo to czysta głupota.

          > dlaczego lewacy i środowiska feministyczne , homoseksualne i inne
          > podobne , tak bardzo są dwulicowe?

          Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

          I jeszcze jedno, może podasz jakiś link do tego twojego psychiatry? Chciałbym poznać jego cudowne terapie, przy pomocy których leczy z homoseksualizmu.
          • Gość: jedynydorosły Re: zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.06.09, 16:48
            >Chciałbym poznać jego cudowne terapie, przy pomocy których leczy z
            >homoseksualizmu.

            Nie wiem jak facetów, ale lesbijki leczy się gwałtem. Najlepiej zbiorowym.
            Autentyk, pogląd artykułowany w środowiskach "białej siły"
            • strikemaster Re: zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa 09.06.09, 17:22
              Więc facetów homo leczy się chyba tak samo, mamy w końcu równouprawnienie. Ale się geje ucieszą.
              • who.is.who Re: zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa 09.06.09, 19:23
                strikemaster napisał:

                > Więc facetów homo leczy się chyba tak samo, mamy w końcu równouprawnienie. Ale
                > się geje ucieszą.

                Niby z czego?
                • strikemaster Re: zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa 11.06.09, 21:17
                  Sorry, miałem zamiar obrócić to w żart ale ugryzłem się w klawiaturę, za bardzo by to przypominało kawały o Auschwitz.
        • black-emissary Re: zdrowe społeczeństwo to brak społeczeńśtwa 16.06.09, 19:44
          wolf69 napisał:
          > Dlaczego lewaki skoro tak bardzo troszczą się o wolność wyboru i
          > wolnośc w ogóle, jednocześnie tak bardzo podkreślają np. parytety w
          > sejmie, w rządzie a może nawet w firmach prywatnych. Przecież
          > wolność sama siebie "reguluje".
          > dlaczego lewacy i środowiska feministyczne , homoseksualne i inne
          > podobne , tak bardzo są dwulicowe?

          Z parytetami homoseksualnymi się raczej nie spotkałam, tym bardziej z lewakowymi, ale feminizm rzeczywiście często miewa podejrzanie wiele wspólnego z konserwatyzmem.
          Najlepszy przykład - pornografia. Feministki walczą z nią na równi z największymi moherami. Z nieco odmiennych powodów, ale obydwie grupy najchętniej wszystkiego co erotyczne by zakazały.
    • Gość: św.obrazek Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 15:48
      wolf69 napisał:

      "A to, że ktoś
      uważa, że "kocha" np. kozę lub osła i nie wyrządza innym krzywdy nie
      oznacza, że zdrowe społeczeństwo ma akceptować i tolerować "związek"
      kozy z człowiekiem i nazywać to coś "małżeństwem".

      łomatko czego to ludzie nie wymyślą...małżenswto kozy z człowiekiem,
      kurna powiedz gdzie to z kamerą przyjedem.

      a ślub kościelny czy cywilny?
      • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 09.06.09, 15:53
        U Wolfa w rodzinie chyba musi być kościelny. :)
        • Gość: św.obrazek Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 16:04
          "i już jej szyją suknie z welonem" tak to było? ROTFL
        • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 09.06.09, 16:06
          o wiele śmieszniejsze są np. dwie lesbijki podczas "ślubu" - jedna
          ubrana na czarno/granatowo w garnitur ("facet") druga w białą suknie
          ślubną ("kobieta").
          A ponieważ często lesbijki -człopczyce przypominają takich 15-16
          letnich chłopców (w okresie dojrzewania) to taki spektakl to lepsze
          widowisko niż "baba z wąsami" w objazdowym cyrku.
          • Gość: św.obrazek Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 16:15
            > o wiele śmieszniejsze są np. dwie lesbijki podczas "ślubu" "

            człowieka z kozą nic nie przebije...normalnie wal do jakiegoś tv
            show - sukces masz jak w banku.
          • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 09.06.09, 16:17
            Nie byłem w objazdowym cyrku, baby z wąsami widuję tylko jako wychodzące z kościoła (sorry, jeżeli kogoś uraziłem). Na ślubie lesbijek też nie byłem, więc pozostaje mi zaufać twoim spostrzeżeniom (widocznie często na takich bywasz, co też częściowo tłumaczy twoją do nich awersję- w końcu widzisz, jak ubywa ci potencjalnych partnerek).
          • black-emissary Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 16.06.09, 19:51
            wolf69 napisał:
            > o wiele śmieszniejsze są np. dwie lesbijki podczas "ślubu" - jedna
            > ubrana na czarno/granatowo w garnitur ("facet") druga w białą suknie
            > ślubną ("kobieta").

            Długo nad tym myślałeś?

            Lesbijki czasami rzeczywiście tak na ślubie występują, czasami inaczej. Bywa, że obydwie idą do ołtarza w białych, tiulowych bezach.
            Jeszcze częściej geje idą razem w ciemnych frakach.
            Dla odmiany nie każda kobieta wychodząc za mąż zakłada na siebie strojną, białą suknię. Widywałam już heteroseksualne panny młode w czerni i spodniach.
            Heteroseksualnego mężczyzny nie-Szkota w kiecce na własnym ślubie rzeczywiście nie widziałam, ale to już raczej temat dla strikemastera :).
    • kot_behemot8 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 09.06.09, 19:16
      > Wiadomo, że socjaliści to już w Europie przeszłość.


      To się nazywa myślenie życzeniowe albo zaklinanie rzeczywistości. No
      ale skoro to ci poprawia humor, to sobie wierz:)
      Lepsze to niż smędzenie o kozach i leczeniu gejów;)
      • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 10.06.09, 13:35
        skoro wiesz co nie jest przeszością w Europie, to napisz o tym.
        Wiadomo, że lewaki chcą aby np. szympansy dostały prawa człowieka
        (pomysł - przegrany socjalista z Hiszpanii - Aznar).

        Ale czy rzeczywiście uważacie, że każdy szympans będzie wtedy
        głosował na was - socjalistów i lewaków?


        i jak przkonacie takiego szympansa , że lewactwo będzie dobre dla
        niego? bananami czy może prawnym zalegalizowaniem związków między
        szympansem a ... no właśnie kim? lewakiem?
        • Gość: św.obrazek Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 13:38
          > Wiadomo, że lewaki chcą aby np. szympansy dostały prawa człowieka"

          ja mysle ze jesli czlowiek ma żenic sie np z kozą to zwierzeta
          zdecydowanie powinny dostac "prawa człowieka".
          • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 11.06.09, 21:18
            Albo niektórych forumowiczów przenieść pod jurysdykcję ustawy o ochronie zwierząt.
            • tlenek_wegla Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 12.06.09, 09:31
              Pod warunkiem, ze w owym prawie zostanie wyszczegolniona nowa kategoria
              zwierzat: trolle.
        • Gość: Le Wak Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew IP: 144.92.198.* 11.06.09, 23:28
          > Ale czy rzeczywiście uważacie, że każdy szympans będzie wtedy
          > głosował na was - socjalistów i lewaków?


          Codzienne obserwacje pokazują że niższy intelekt wiąże się raczej z
          głosowaniem na prawicę, nacjonalistów, partie religijne etc. Obawiam
          się że Zapatero strzela sobie w stopę, poszerzając potencjalny
          elektorat prawicy.
    • migreniasta Typowy przejaw walki sofizmatów 11.06.09, 23:33
      A może nadamy prawa wirusom i zrezygnujemy ze szczepionek?
      Albo na ten przykład wprowadzimy obowiązek posiadania grzyba między palcyma
      nożnymi....?
      Nadajmy też prawa wyborcze drożdżom-tak wiele ich w piwie!
    • Gość: lol Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew IP: *.ip.netia.com.pl 12.06.09, 10:38
      Coraz wiecej tu "medykow' pisze ,tylko czemu nie zadbali o swoje zdrowie?Zeby
      kogoś leczyć trzeba najpier byc samemu zdrowym
      • tlenek_wegla Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 12.06.09, 11:03
        Serio? A co ma wspolnego wiedza medyczna z przechodzeniem chorob samemu? Jesli
        medyk jest na tyle sprawny, ze moze prawidlowo wykonywac swoje obowiazki, to
        moze miec kile, AIDS, hemofilie, WZW B razem... Mam to w nosie na co jest chory.
        Wazne, zeby sie znal na robocie.

        Czy ty lolku sadzisz, ze wiedza medyczna to jakas magiczna tarcza, ktora chroni
        przed chorobami?

        Prof. Religa umarl na raka. Byl ciezko chory, co nie przeszkadzalo mu uratowac
        setkom ludzi zycia.
        • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 12.06.09, 11:17
          ale kto poza szympansami (które według socjalisty hiszpańskiego -
          Zapatero mają otrzymać prawa człowieka) zagłosuje w przyszłych
          wyborach na lewaków?
          Uważacie, że gdy lewacy będą namiawiać do nowego typu rodziny - np.
          2 lesbijek i szympansa , to uzyskają większe poparcie?
          • ama-24 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 12.06.09, 11:21
            Wolf,wscieklizne sie leczy nie wiesz o tym? to wez sie za siebie czlowiecze bo
            mi ciebie zal
            • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 12.06.09, 15:07
              Niestety dla Wolfa, wścieklizna jest nieuleczalna i zawsze kończy się zejściem.
    • camel_3d norma?? 12.06.09, 11:22
      gdyby brac pod uwage norme w spoleczenstwie to bycie polakiem z granicy = bycie
      nienormalnym..
    • Gość: max Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.09, 12:49
      idz do lekarza ,stary pryku ,który przestałeś rozumieć świat lata temu,kierujesz
      się swym ciasnym światopoglądemW szyscy jesteście po jednej matce,ci co w
      kosciele plackiem leżycie, zaklamani do wyrzygania obłudnicy...I robię Ci
      łaskę, traktuje Cię wyjątkowo, ponieważ nikomu innemu nie trzeba tłumaczyć, że
      między chamstwem i gangsterstwem internetowym, a wyrażaniem poglądów jest
      zasadnicza różnica.
      • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 13.06.09, 16:57
        mam tylko jedno pytanie do ciebie:
        jak widzisz pluskwę na ścianie to zastanawiasz się czy ta pluskwa
        jest dzieckiem, a może pluskwą w ciąży czy po prostu walisz w nią aż
        zostaje kremowa maź na ścianie?

        dlaczego zdrowe, normalne społeczeństwo nie może przeprowadzić
        demokratycznego referendum na temat: "co zrobić z gejami,
        lesbijkami, biseksualistami, pedofilamii i zoofilamii?"
        • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 13.06.09, 17:07
          I znowu te pluskwy. Zrób sobie w chacie dezynsekcję.
    • ama-24 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 16.06.09, 15:26
      to jest jest choroba jak sie tyle watkow zaklada na jeden temat i jest to tez
      trolowanie
    • black-emissary Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 16.06.09, 19:53
      Co Tobie osobiście przeszkadzałoby, że jakaś para czy trójka mężczyzn się pobierze?
      • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 17.06.09, 11:16
        a co Tobie osobiście przeszkadzałoby, że dorosła córka współżyje
        seksualnie z własnym ojcem i wszyscy są szczęśliwi, tak bardzo, że
        chcą o tym rozmawiać w telewizji śniadaniowej, bo skoro geje mogą
        występować w tv jako "dowód tolerancji" w naszym społeczeństwie, to
        dlaczego nie zapraszać do tv osób w szcześliwych związkach
        kaziordczych i mówić o tym "pięknie i nowocześnie"?
        • black-emissary Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 17.06.09, 12:15
          wolf69 napisał:
          > a co Tobie osobiście przeszkadzałoby, że dorosła córka współżyje
          > seksualnie z własnym ojcem

          Kompletnie nic.

          Odpowiesz na moje pytanie?
          • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 17.06.09, 16:22
            to jest własnie zasadnicza różnica miedzy ludźmi normalnymi,
            zdrowymi pod względem psycho-seksualnym a dewiantami i ich
            zwolennikami.

            My, ludzie zdrowi i normalni uważamy, że kazirodztwo nie jest
            normalne, podobnie jak homoseksualizm czy zoofilia.


            Dewianci mówią , ze im takie zboczenia nie przeszkadzają.




            • strikemaster Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 17.06.09, 16:31
              1. Zanim zaczniesz opowiadać nam tutaj bajki o swojej rzekomej normalności, idź do psychiatryka na obserwację a następnie wyślij mi ksero zaświadczenia, że jesteś normalny. Jak na razie widzę u Ciebie zaburzenia maniakalne na tle orientacji, albo tożsamości płciowej, które skutkują nadmierną wrażliwością na sprawy seksualne innych. Po jakiego grzyba wyobrażasz sobie wiecznie, co sobie robią geje, lesbijki i kazirodcy? Nie masz ciekawszych tematów do rozmyślań?
              2. Zauważyłem, że w pewnym wieku (15-17 lat) wszyscy moi kumle, którzy mieli kuzynki lubili się bardzo chwalić, co z nimi robili. Dzisiaj większość z nich ma żony, dzieci i zdecydowanie nie wyglądają na zboczeńców.
              3. Dlaczego obrażasz Black Emissary? Bawisz się w damskiego boksera? A może to mizoginia? Jakieś frustracje związane z własną seksualnością? To by tylko potwierdzało moją przedwstępną diagnozę z pkt.1.
            • black-emissary Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 17.06.09, 20:22
              Nie pytałam o to co sądzisz o danych zachowaniach czy jak je nazywasz, ale o to
              co Ci przeszkadza fakt, że dwóch panów się kocha? W czym przeszkadza Ci to, że
              się pobiorą?
              Żyj swoim życiem i pozwól żyć innym.
    • 12-3.r Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 18.06.09, 13:54
      Co z ta Twoja Koza??w kazdym watku o niej piszesz??
      • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 19.06.09, 16:49
        dlaczego geje, lesbijki i osoby co zmieniają swoją płeć np. raz do
        roku wychodzą czasami na ulicę i krzyczą , że są normalni , w pełni
        normalni?
        • tlenek_wegla Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 19.06.09, 16:57
          Bo moga!!! Tak samo jak Ty mozesz pojsc na pewna gore z facetem przebranym w
          kiecke i wyc pod niebiosa tzw piesni. Co lato...
      • kolter_one Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 19.06.09, 20:46
        12-3.r napisała:

        > Co z ta Twoja Koza??w kazdym watku o niej piszesz??

        Woli inną kozę niż tego ,, ogiera" ";::))))
    • jeanie_mccake Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 19.06.09, 17:21
      www.theonion.com/content/news_briefs/new_hampshire_passes_law
      • wolf69 Re: norma w społeczeństwie-związki normalne a dew 19.06.09, 18:19
        jednak już za ok. 20 lat geje, lesbijki , itp. będą miały piekło
        na tym świecie.


        Sami przeczytajcie:
        ...
        Pochwyceni w „łapankach” homoseksualiści, są związywani, po czym ich
        odbyty zostają sklejane za pomocą „perskiej gumy” – bardzo silnego
        kleju, który można rozkleić jedynie poprzez chirurgiczną operację.

        Gdy klej chwyci, tak "oprawionej" osobie podawane są środki
        przeczyszczające. Jego gehenna może trwać nawet kilkanaście godzin.
        Gdy ofiara jest już dostatecznie wykończona, oprawcy pozwalają jej
        udać się do szpitala.

        Jednak chirurdzy, często nie decydują się na zabieg, tłumacząc, że
        to co spotkało tych pacjentów jest niczym innym jak karą zesłaną na
        nich przez Allacha.

        Wszystko kończy się śmiercią w straszliwych męczarniach –
        wnętrzności są rozrywane. Ból jest ponoć tak ogromny, że ofiara
        umierając, wydaje z siebie tak przeraźliwe odgłosy, że świadkowie,
        którzy mieli okazje to widzieć zeznają że to sam diabeł opuszczał
        opętane przez siebie ciała.


        facet.wp.pl/kat,1007819,wid,11233319,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=2


        JUŻ ZA 20 LAT TO MUZUŁMANIE I ISLAM BĘDĄ OKREŚLAĆ WARUNKI ŻYCIA W
        EUROPIE.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka