wolf69
09.06.09, 15:02
czy uważacie, że brak akceptacji homoseksualizmu w społeczeństwie
można porównać do braku akceptacji związków poligamicznych?
Wiadomo, że socjaliści to już w Europie przeszłość. Socjalista w
Hiszpanii - Zapatero chciał kiedy dać szympansom prawa człowieka, a
wcześniej załatwił gejom, lesbijkom możliwość legalizacji tych
niby "związków".
Dzisiaj coraz częściej specjaliści mówią o leczeniu gejów czy
lesbijek, bo medycyna się przecież ciągle rozwija. A to, że ktoś
uważa, że "kocha" np. kozę lub osła i nie wyrządza innym krzywdy nie
oznacza, że zdrowe społeczeństwo ma akceptować i tolerować "związek"
kozy z człowiekiem i nazywać to coś "małżeństwem".
Poligamia też niby nie krzywdzi nikogo, ludzie są dorośli więc czemu
nie... a jednak!