Dodaj do ulubionych

Marzec-2018

01.03.18, 07:29
Wita nas siarczystymi mrozamisad
Obserwuj wątek
      • rena-ta49 Re: Marzec-2018 01.03.18, 14:15
        m.maska napisała:

> I tak w naszym narodzie tkwi... ze ci szlachetni i honorowi sa mieszani z blote
        > m przez tchorzy sad
        >

Hańbą III RP jest bezkarność oprawców Żołnierzy AK i Żołnierzy Wyklętych. Ale co się dziwić. Potomkowie katów Polaków uzbroili się we wpływy i posiadali przez dekady pełną kontrolę nad Polską.
        • rena-ta49 02.03.18 02.03.18, 07:55
          Czy to ostatni tak mroźny poranek?
          Prognozy optymistycznie zapowiadają na weekend zmianę pogody.
          Ciśnienie mocno spada,to zapowiedz zmian.
          Miłego piatkusmile
          • rena-ta49 Re: 02.03.18 02.03.18, 07:56
            rena-ta49 napisała:

> Czy to ostatni tak mroźny poranek?
            > Prognozy optymistycznie zapowiadają na weekend zmianę pogody.
            > Ciśnienie mocno spada,to zapowiedz zmian.
            > Miłego piatkusmile

https://pbs.twimg.com/media/DXQ7g95XUAEbkjA.jpg
              • rena-ta49 Re: 02.03.18 03.03.18, 07:36
                rudka-a napisała:

> Naa...bogato wink) ile śmietanki, kalorii wink
                > tłuściutko...big_grin
                >
                >
                >

Podczas mrozu organizm odczuwa zapotrzebowanie na większą ilość kaloriismile
                  • rudka-a Re: 03.03.18 03.03.18, 17:56
                    Już leci temperaturka.....-10, jak nic wink
                    strasznie nam ta zima ćwiczy cierpliwość. wink
                    Zobaczymy, co wyjdzie z tych pogodowych obiecanek...nie ukrywam, że liczę na plusowe temp....baaardzoo wink)
                    • rena-ta49 Re: 03.03.18 04.03.18, 07:49
                      rudka-a napisała:

> Już leci temperaturka.....-10, jak nic wink
                      > strasznie nam ta zima ćwiczy cierpliwość. wink
                      > Zobaczymy, co wyjdzie z tych pogodowych obiecanek...nie ukrywam, że liczę na pl
                      > usowe temp....baaardzoo wink)
                      >
                      >

W nocy jeszcze bardzo mroźno,ale w ciągu dnia słoneczko robi swoje.
                      Wczoraj w ciągu dnia było całkiem przyjemnie.
                        • rudka-a Re: 04.03.18 04.03.18, 08:00
                          To już końcówka złego oblicza zimy wink)
                          już za chwileczkę, już za momencik wink)
                          w nocy -17,3...ale słońce już wychyliło się
                          i dzień zapowiada się ładny...
                          wiosno - przybywaj wink)
                          miłej....
                          • rena-ta49 Re: 04.03.18 04.03.18, 10:37
                            rudka-a napisała:

> To już końcówka złego oblicza zimy wink)
                            > już za chwileczkę, już za momencik wink)
                            > w nocy -17,3...ale słońce już wychyliło się
                            > i dzień zapowiada się ładny...
                            > wiosno - przybywaj wink)
                            > miłej....
                            >
                            >

Tak się ta zima ciągnie, że bałwany młode przyszły na światsmile
                            https://pbs.twimg.com/media/DXZqlK8W0AADzBn.jpg
                              • rena-ta49 Re: 04.03.18 05.03.18, 07:13
                                rudka-a napisała:

> To niech się pohusiają i pakują już walizki wink)
                                > letnią porą mogą wpaść, gdy trzeba będzie schłodzić mineralną wink)
                                >
                                >

Lepiej żeby w lecie nie wpadali,wystarczy lodówkasmile
                                Niech to będzie ich końcówka.
                                  • rudka-a Re: 05.03.18 05.03.18, 14:58
                                    Lichawo topnieje snieg, podłoże mocno zmrożone..
                                    parę dni zejdzie, zanim zniknie...
                                    jest mimo wszystko o wiele lepiej wink do pełni szczęścia potrzeba tylko..wiosny - tej prawdziwej wink
                                      • rena-ta49 Re: 05.03.18 05.03.18, 15:59
                                        m.maska napisała:

> Nie jest zle... pewnie z zachodu do was powieje - u mnie juz w tej chwili 13° n
                                        > a plusie i slonecznie.
                                        >

U nas trochę skromniej,bo tylko 4 na plusie.
                                        Rano było piękne słońce,teraz jakby deszcz miał się pojawić i spłukać resztki brudu i zimy.
                                    • rena-ta49 Re: 05.03.18 05.03.18, 15:57
                                      rudka-a napisała:

> Lichawo topnieje snieg, podłoże mocno zmrożone..
                                      > parę dni zejdzie, zanim zniknie...
                                      > jest mimo wszystko o wiele lepiej wink do pełni szczęścia potrzeba tylko..wiosny
                                      > - tej prawdziwej wink
                                      >
                                      >
                                      >

U mnie śniegu tyle co kot napłakał,tylko na trawnikach,gdzie słońce nie dochodziło.
                                      Ty bliżej gór,to śniegu nie poskąpiło.Za kilka dni, jak temp.wzrosną po śniegu śladu nie będzie.
                                          • rena-ta49 Re: 05.03.18 07.03.18, 06:34
                                            rudka-a napisała:

> Deszcz zmył trochę soli. Śniegu jakieś resztki. Zdecydowanie samopoczucie popra
                                            > wiło mi się. Oby tak dalej 😉😉
                                            >

Fakt,sol była wszędzie widoczna,dobrze że deszcz to zmywa.
                                            Temp. coraz wyższe,ale ciśnienie w dół.
                                            Ważne że coraz bliżej wiosnasmile
                                                • rena-ta49 Re: 07.03.18 07.03.18, 17:31
                                                  rudka-a napisała:

> Czwartek, to będzie jutro wink)
                                                  > Chyba, że zyczenia na zaś wink)
                                                  > Oj, żeby sie tak dało przyspieszyć prawdziwą wiosnę...
                                                  > to ja chętna wink)
                                                  >
                                                  >

Popatrz,na emeryturze czasu się nie liczysmilesmile
                                                  Ja do tej pory byłam przekonana ,że jutro już piątek.
                                                  A co do przyspieszenie nadejścia wiosny,to jestem na TAKsmilesmile
                                                  • rudka-a Re: 08.03.18 08.03.18, 23:14
                                                    Miły był Dzień Kobiet wink
                                                    zwłaszcza, ze zahaczyłam o ... cukiernię i malutki paluszek mojej wnuczki wskazywał, że jeszcze "to i to" kupimy wink wiec była słodka uczta wink
                                                    w końcu raz się żyje wink)
                                                  • rena-ta49 Re: 08.03.18 09.03.18, 07:16
                                                    rudka-a napisała:

> Miły był Dzień Kobiet wink
                                                    > zwłaszcza, ze zahaczyłam o ... cukiernię i malutki paluszek mojej wnuczki wskaz
                                                    > ywał, że jeszcze "to i to" kupimy wink wiec była słodka uczta wink
                                                    > w końcu raz się żyje wink)
                                                    >
                                                    >

Od wczoraj mam przesyt wszelkiego rodzaju ciast,ciasteczek i innych słodkości.
                                                    Chyba dopiero w święta na coś słodkiego się skuszęsmile
                                                  • rena-ta49 Re: 10.03.18 11.03.18, 07:25
                                                    rudka-a napisała:

> Słoneczna sobota smile to będzie iście wiosenny dzień wink
                                                    > nie zapeszać! wink)
                                                    >
                                                    >

Nie zapeszyliśmy,sobota była piękna.
                                                    Skorzystałam z okazji i umyłam oknasmile
                                                  • rudka-a Re: 11.03.18 11.03.18, 18:54
                                                    Mam krokusy, ale ni słychu ni widu...
                                                    może w tygodniu coś ruszy...wink
                                                    nie znam się na 'rolnictwie ogródkowym', ich brak tłumaczę, że to może
                                                    jakaś późniejsza odmiana wink jesli w ogóle takie są smile))
                                                    jakies ptasięta i u mnie urzędują, ale nie słyszę radosnego ćwierkania wróbelków....
                                                  • rena-ta49 Re: 11.03.18 12.03.18, 07:37
                                                    rudka-a napisała:

> Mam krokusy, ale ni słychu ni widu...
                                                    > może w tygodniu coś ruszy...wink
                                                    > nie znam się na 'rolnictwie ogródkowym', ich brak tłumaczę, że to może
                                                    > jakaś późniejsza odmiana wink jesli w ogóle takie są smile))
                                                    > jakies ptasięta i u mnie urzędują, ale nie słyszę radosnego ćwierkania wróbelkó
                                                    > w....
                                                    >
                                                    >

A ja wczoraj na spacerze obserwowałam w przydomowych ogródkach wysyp krokusów.
                                                    Może rzeczywiście masz późniejsza odmianę.Ze mnie też żaden ogrodniksmile
                                                  • rudka-a Re: 12.03.18 12.03.18, 18:43
                                                    Dzisiaj było +18...
                                                    weekend podobno zimowy, z temperaturą w nocy grubo ponad -10...
                                                    potem jakieś ocieplenie, ale bez szału....
                                                    nie odczepi się ta zima w tym roku? wink
                                                  • rena-ta49 Re: 12.03.18 12.03.18, 19:17
                                                    rudka-a napisała:

> Dzisiaj było +18...
                                                    > weekend podobno zimowy, z temperaturą w nocy grubo ponad -10...
                                                    > potem jakieś ocieplenie, ale bez szału....
                                                    > nie odczepi się ta zima w tym roku? wink
                                                    >
                                                    >

Wczoraj był naprawdę piękny dzień,dziś okrutnie wiało i ciemne chmury deszczowe snuły się po niebie.
                                                    Wasilewski zapowiada:
                                                    "Ale spadek! Tydzień zaczęliśmy ciepłą wiosną a możemy skończyć mroźną zimą. Prognoza temperatury na podstawie modelu GFS"
                                                    https://pbs.twimg.com/media/DYGeEc2XcAEuXTT.jpg

Cóż,marzec....sad
                                                  • rena-ta49 Re: 15.03.18 15.03.18, 07:41
                                                    Po zaledwie kilku dniach wiosennych wraca zima?

"Jutro możliwe silne opady śniegu w południowej połowie Polski. Kolor fioletowy wyznacza zasięg opadów w piątek o godz. 19. Na samym południu może padać także deszcz"
                                                    twitter.com/WasilewskiTomek?lang=pl
                                                    https://pbs.twimg.com/media/DYTvJ0MWAAAzZuN.jpg
                                                  • rudka-a Re: 15.03.18 15.03.18, 18:14
                                                    No, to..pieknie uncertain
                                                    po ostatnich mrozach tak zapewniali, że juz zimy nie będzie...że był to tylko epizod...itp...
                                                    można oczekiwać wiosny....co prawda, bez szaleństw na termometrze, ale i bez śniegu..smile
                                                    wink
                                                  • rena-ta49 Re: 15.03.18 15.03.18, 18:44
                                                    rudka-a napisała:

> No, to..pieknie uncertain
                                                    > po ostatnich mrozach tak zapewniali, że juz zimy nie będzie...że był to tylko e
                                                    > pizod...itp...
                                                    > można oczekiwać wiosny....co prawda, bez szaleństw na termometrze, ale i bez śn
                                                    > iegu..smile
                                                    > wink
                                                    >
                                                    >

Ja jeszcze mam nadzieję,że ten zimowy front się skieruje w innym kierunku,że śnieg nie spadnie.Niechby w nocy był przymrozek,ale w dzień słonecznie i na plusie.
                                                  • rena-ta49 Re: 15.03.18 15.03.18, 21:14
                                                    rudka-a napisała:

> Cos sie zwlecze, bo juz temperaturka zjechała...
                                                    > ale nie taki 'armagedeon', jak opisują...
                                                    >
                                                    >

Tak,temp.znacznie się obniżyła.
                                                    Mam nadzieję ,ze te prognozy zimowe się nie sprawdzą.
                                                  • rena-ta49 Re: 15.03.18 16.03.18, 07:28
                                                    rudka-a napisała:

> Kulę juz mam, tylko zaklęć nie znam wink)
                                                    > to, co....POMOŻECIE? wink)))))))
                                                    >
                                                    > https://www.gify.net/data/media/1116/krysztalowa-kula-ruchomy-obrazek-0013.
> gif
                                                    >
                                                    >

Abrakadabra,niech pogoda stanie się dobrasmilesmile
                                                  • rudka-a Re: 16.03.18 16.03.18, 13:00
                                                    Jak spadnie temp, to na pewno przejdzie...
                                                    zmrozi w locie wink)
                                                    ale bliżej już, jak dalej....
                                                    to już na pewno ostatnia niespodzianka od zimy? wink)
                                                  • rena-ta49 Re: 16.03.18 16.03.18, 16:33
                                                    rudka-a napisała:

> Jak spadnie temp, to na pewno przejdzie...
                                                    > zmrozi w locie wink)
                                                    > ale bliżej już, jak dalej....
                                                    > to już na pewno ostatnia niespodzianka od zimy? wink)
                                                    >
                                                    >

Jeszcze kilka dni kalendarzowej zimy,to ostatnie podrygi?
                                                    Podobno w nocy z soboty na niedzielę silnie przymrozi.
                                                    Po dzisiejszym deszczu zrobi się ślizgawka,jak to mokre zamarznie.
                                                  • rena-ta49 Re: 16.03.18 16.03.18, 17:16
                                                    rudka-a napisała:

> Jak spadnie temp, to na pewno przejdzie...
                                                    > zmrozi w locie wink)
                                                    > ale bliżej już, jak dalej....
                                                    > to już na pewno ostatnia niespodzianka od zimy? wink)
                                                    >
                                                    >

Czytam,ze teraz na Warszawą śnieżyca.
                                                    A tu takie ostrzeżenie:
                                                    "Już ostrzegamy, że jutro w ciągu dnia temperatura odczuwalna na wschodzie spadnie miejscami do -15°C !"
                                                    twitter.com/MeteoprognozaPL/status/974672820302221313
                                                  • m.maska Re: 15.03.18 16.03.18, 15:28
                                                    rudka-a napisała:

> Kulę juz mam, tylko zaklęć nie znam wink)
                                                    > to, co....POMOŻECIE? wink)))))))
                                                    >
                                                    > https://www.gify.net/data/media/1116/krysztalowa-kula-ruchomy-obrazek-0013.gif
                                                    >
                                                    >

Tylko nia nie potrzasaj, bo znowu zacznie to biale sypac...
                                                  • rena-ta49 Re: 15.03.18 16.03.18, 16:30
                                                    m.maska napisała:

> rudka-a napisała:
                                                    >
                                                    > > Kulę juz mam, tylko zaklęć nie znam wink)
                                                    > > to, co....POMOŻECIE? wink)))))))
                                                    > >
                                                    > > https://www.gify.net/data/media/1116/krysztalowa-kula-ruchomy-obrazek
> -0013.gif
                                                    > >
                                                    > >
                                                    >
                                                    > Tylko nia nie potrzasaj, bo znowu zacznie to biale sypac...
                                                    >
                                                    >

Nie ruszam,żadnego białego już nie chcęsmile
                                                  • rena-ta49 Re: 15.03.18 17.03.18, 12:27
                                                    rudka-a napisała:

> Udajemy, że..nic sie nie stało wink
                                                    > to może odpuści i pójdzie juz precz wink wink
                                                    >
                                                    >

Nie mogłam udawać ,że nie jest ślisko ,gdyż groziło to zaliczeniem glebysmilesmile
                                                  • rudka-a Re: 18.03.18 18.03.18, 11:55
                                                    krolowasuperstarblog.wordpress.com/2018/03/18/prognoza-pogody-na-tydzien-19-25-03-2018-r/#more-82471
                                                    ostatnie zdanie z artykułu....
                                                    Tymczasem od 28 marca czeka nas kolejne ochłodzenie i znów sypnie śniegiem.

pocieszające to nie jest wink
                                                  • rena-ta49 Re: 18.03.18 18.03.18, 18:11
                                                    rudka-a napisała:

> Niezdecydowanym trzeba ..pomóc wink)
                                                    >
                                                    > https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/0/0426/9179-wiosna.jpg
                                                    >
                                                    > smile zimno, -8, ale promienie słonka przebijają się przez chmurzyska wink))
                                                    >
                                                    >

U mnie cały dzień okropne wiatrzysko,przy mrozie -5 C temp. odczuwalna chyba -12C.
                                                    Gdybym wiedziała gdzie ona (wiosna) jest to sama bym ja przytargałasmilesmile
                                                  • rudka-a Re: 19.03.18 19.03.18, 10:03
                                                    U mnie zimowa będzie wiosna, bo śniegu mnóstwo....
                                                    i jeszcze dosypuje....nie pozałowało wink)
                                                    nadrabia zaległości to wstrętne, białe babsko wink)
                                                  • rena-ta49 Re: 19.03.18 19.03.18, 16:39
                                                    rudka-a napisała:

> U mnie zimowa będzie wiosna, bo śniegu mnóstwo....
                                                    > i jeszcze dosypuje....nie pozałowało wink)
                                                    > nadrabia zaległości to wstrętne, białe babsko wink)
                                                    >
                                                    >

Mrozu mi nie skąpi,ale na szczęście śniegu prawie nie ma.
                                                    Za to zimny wiatr nie ustaje.
                                                  • rudka-a Re: 21.03.18 21.03.18, 09:36
                                                    Najpierw było tak...aaa, luty, to już niedługo wink) prawie końcówka
                                                    nastał marzec - o, najgorsze za nami...wink wiosna sie zbliża, idzie ku lepszemu...
                                                    18 na plusie już całkiem rozbestwiło...to juz po zimie wink
                                                    aż nastała niedziela 18go i zrobiła sie zadyma na całego, powrócił mróz, śniegu przybywało wink
                                                    tłumaczył sobie człowiek to załamanie pogody przysłowiem "w marcu, jak....itp
                                                    jednak nadzieja, to fajna rzecz wink))
                                                  • rena-ta49 Re: 21.03.18 21.03.18, 22:15
                                                    rudka-a napisała:

> Najpierw było tak...aaa, luty, to już niedługo wink) prawie końcówka
                                                    > nastał marzec - o, najgorsze za nami...wink wiosna sie zbliża, idzie ku lepszemu.
                                                    > ..
                                                    > 18 na plusie już całkiem rozbestwiło...to juz po zimie wink
                                                    > aż nastała niedziela 18go i zrobiła sie zadyma na całego, powrócił mróz, śniegu
                                                    > przybywało wink
                                                    > tłumaczył sobie człowiek to załamanie pogody przysłowiem "w marcu, jak....itp
                                                    > jednak nadzieja, to fajna rzecz wink))
                                                    >
                                                    >
                                                    Przymrozki nocne chyba jeszcze będą,ale za dnia już na plusie i to jest optymistycznesmile
                                                    Taką wiosnę znalazłamsmilesmile
                                                    https://pbs.twimg.com/media/DY1y7xPWsAIVKIZ.jpg
                                                  • rudka-a Re: 20.03.18 21.03.18, 09:37
                                                    rena-ta49 napisała:

> rudka-a napisała:
                                                    >
                                                    > > Idzie, idzie i jakos tak dojsć nie może wink))
                                                    > >
                                                    > >
                                                    >
                                                    > Wczoraj astronomiczna ,dziś kalendarzowa może wreszcie nastaniesmile

Cudny rudas smile lubie wiewiórki smile))
                                                  • rena-ta49 Re: 20.03.18 21.03.18, 22:12
                                                    rudka-a napisała:

> rena-ta49 napisała:
                                                    >
                                                    > > rudka-a napisała:
                                                    > >
                                                    > > > Idzie, idzie i jakos tak dojsć nie może wink))
                                                    > > >
                                                    > > >
                                                    > >
                                                    > > Wczoraj astronomiczna ,dziś kalendarzowa może wreszcie nastaniesmile
                                                    >
                                                    > Cudny rudas smile lubie wiewiórki smile))
                                                    >
                                                    >

Wiewiórki i bociany chyba lubią wszyscysmilesmile
                                                  • rudka-a Re: 22.03.18 22.03.18, 20:51
                                                    Mój optymizm odnosnie wiosny...zamiast rosnąć - maleje wink)
                                                    niby jest, a jakby nie było wink
                                                    wyklaruje się w końcu ciepło? bo niemrawe w tym roku
                                                    jakies takie..nieśmiałe smile wink
                                                  • rena-ta49 Re: 22.03.18 22.03.18, 21:25
                                                    rudka-a napisała:

> Mój optymizm odnosnie wiosny...zamiast rosnąć - maleje wink)
                                                    > niby jest, a jakby nie było wink
                                                    > wyklaruje się w końcu ciepło? bo niemrawe w tym roku
                                                    > jakies takie..nieśmiałe smile wink
                                                    >
                                                    >
                                                    Pocieszę Cię jak napiszę ,że w USA mają atak zimy.Zapowiadali zime stulecia,to ja mająsmile
                                                    https://pbs.twimg.com/media/DY5djSuWsAE1E_H.jpg
                                                    U nas wiosna coraz bliżej,od rana słońce,ale jeszcze mało ciepła.
                                                    Z dnia an dzień będzie lepiejsmilesmile
                                                  • rudka-a Re: 24.03.18 24.03.18, 15:49
                                                    Polatało sie troche na miotle wink
                                                    ale robota nie zając - nie ucieknie wink)

aleeeee bedzie ciepło...aż mi się micha raduje z tego powodu wink))

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23184602,czeka-nas-ciepla-wielkanoc-tak-wynika-z-waznych-modeli-prognostycznych.html#TRNajCzytSST
                                                  • rena-ta49 Re: 24.03.18 25.03.18, 07:59
                                                    rudka-a napisała:

> Polatało sie troche na miotle wink
                                                    > ale robota nie zając - nie ucieknie wink)
                                                    >
                                                    > aleeeee bedzie ciepło...aż mi się micha raduje z tego powodu wink))
                                                    >
                                                    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23184602,czeka-nas-ciepla-wielkanoc-tak-wynika-z-waznych-modeli-prognostycznych.html#TRNajCzytSST
                                                    >

Też uważam,ze nie należy przesadzać,robota w domu jest każdego dnia.
                                                    Jeśli te prognozy się sprawdzą, to będzie piękna wiosna.
                                                  • rena-ta49 Re: 27.03.18 27.03.18, 16:20
                                                    a74-7 napisał:

> Deszcz z rana ,pozniej troche promieni slonecznych ,zeby znowu zaczelo padac ..
                                                    > .A wczoraj byl piekny dzien smileJuz trzecia kawa...

U mnie też z rana deszcz,cały dzień bez słońca.Temp. w ciągu dnia nie przekroczyła +5C,zimno.
                                                    Moje samopoczucie dzisiaj też marne,kawa nie pomagasad
                                                  • rena-ta49 Re: 27.03.18 27.03.18, 19:00
                                                    rudka-a napisała:

> Odwołali ciepłe świeta wink można opalacze i sandały. 25 stopni nie będzie! smile
                                                    > Tzn będzie....w lipcu, jak dobrze pójdzie smile)))
                                                    >
                                                    >
                                                    >

Regionalna TWP przed chwilą: zapowiedz białych światsadsad
                                                  • m.maska Re: 27.03.18 27.03.18, 19:55
                                                    Kto im placi za te prognozy... juz zapowiadali ciepelko znad Morza Czarnego, potem znad Sahary a teraz znowu biala Wielkanoc. Jak dlugo jeszcze?
                                                  • rena-ta49 Re: 27.03.18 28.03.18, 07:45
                                                    rudka-a napisała:

> Nawet te kształcone w meteorologii nie wiedzą wink
                                                    > może by tak zapytać z tych, z Podhala? wink
                                                    > ale oni też gie wiedzą....
                                                    >
                                                    >

Przypomina się stary dowcip o Indianach, którzy zbierają chrustsmilesmile
                                                  • rena-ta49 Re: 27.03.18 28.03.18, 07:40
                                                    m.maska napisała:

> Kto im placi za te prognozy... juz zapowiadali ciepelko znad Morza Czarnego, po
                                                    > tem znad Sahary a teraz znowu biala Wielkanoc. Jak dlugo jeszcze?
                                                    >

Może by zapytali bacę o pogodęsmile
                                                    Jaja sobie robi ta pogoda, przecież jest końcówka marcasad
                                                  • rena-ta49 Re: 28.03.18 28.03.18, 16:12
                                                    m.maska napisała:

> No to ja przypomne, ze w ub. roku 23 marca z krotkim rekawem ogladalam kwitnien
                                                    > ie wisni... bylo pieknie.
                                                    >

Tak,marzec był ciepły,ale 19 kwietnia w nocy spadło chyba z 10 cm śniegu.
                                                    Az sprawdziłam w telefonie datę,bo fotkę wtedy zrobiłam.
      • rena-ta49 Re: Marzec-2018 28.03.18, 16:08
        a74-7 napisał:

> Ot,tak mi sie to zapowiadanie pogody skojarzylo wink
        >
        > U mnie ponownie pada i prognozowane az do Swiat sad

Hahahasmilesmile
        Rano był przymrozek i podał śnieg,teraz nawet znośnie się zrobiło.
        • rudka-a Re: 30/03/2018 30.03.18, 08:57
          To już ostatni dzwonek przed świętami wink
          włos się jeży, co też dzieje się w sklepach, ale wstąpić muszę smile
          łatwo nie będzie...najwyżej trochę postoję w kolejce do kasy
          podobno, jak człowiek w pionie, to nerki lepiej pracują wink wink))
          • rena-ta49 Re: 30/03/2018 31.03.18, 07:45
            rudka-a napisała:

> To już ostatni dzwonek przed świętami wink
            > włos się jeży, co też dzieje się w sklepach, ale wstąpić muszę smile
            > łatwo nie będzie...najwyżej trochę postoję w kolejce do kasy
            > podobno, jak człowiek w pionie, to nerki lepiej pracują wink wink))
            >
            >

Można jeszcze dziś do południa coś kupić.Nigdy nie rozumiałam tego szaleństwa w sklepach.
            Wiele rzeczy można kupić wcześniej ,na spokojnie.Gdyby w święta otworzyli sklepy ,to też by z koszykami latali.W czasach komuny staliśmy w ogromnych kolejkach,teraz staram sie tego unikać.
                • rena-ta49 Re: 31/03/2018 31.03.18, 18:07
                  rudka-a napisała:

> I mija kolejny miesiąc. Kapryśny był...
                  > Kwiecien tuż, tuż! Za zakrętem....
                  > Wiosna niech się w końcu obudzi wink na dobre!
                  > smile
                  >
                  >
                  W myśl przysłowia: "w marcu jak w garncu" i taki był.
                  Niech Kwiecień pozwoli nam się wiosną nacieszyć.
                  Początek będzie też kapryśny,ale po świętach zapowiada się prawdziwa wiosna.
                  Chyba ,że znów prognozy się nie sprawdząsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka