Dodaj do ulubionych

Pytanie do panów.

30.07.09, 10:16
Jak nazywa się w samochodzie ta część pod przednią szybą? Półka? kokpit? To
wszystko - cała obudowa w której znajduje się i kierownica i nawiewy i radio....
Obserwuj wątek
    • mabiwy Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:25
      deska rozdzielcza, jak dla mnie
      • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:28
        Chodzi mi o to całe - ta obudowa w której mieści się wszystko z przodu i która
        sięga az pod przednią szybę:


        [img]https://moto24.tv/jamnik/img/galeria/2044/kia_clarus_2_5.jpg[/img]

      • twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:28
        Dla mnie też :) i czemu to ma być tylko dla panów pytanie?
        Miałam nadzieję na coś bardziej... drastycznego :D
        • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:31
          Cukiereczku, ależ zaraz wymyślę coś drastycznego? tylko podpowiedz w jakim
          kierunku powinnam iść :))) :DDDDDDDDDDDDD
          • twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:34
            Taaaa, jakbyś potrzebowała podpowiedzi! :DD Tak samo jak kot potrzebuje pomocy w
            zaatakowaniu krewetki ;)))
            • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:35
              Niunia!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ proszę!!!!!!!!!!!!!

              :DDDDDDD

              (kot i szperka - szpyrka? :D)
              • twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:08
                ;D ale mnie podpuszczasz. Dobra: jako że dziś występuję tu w roli zombie, to
                proszę: zapytaj ich jak to jest być mężczyzną?

                :DDD

                a pies boi się kiełbasy!
                • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:14
                  Ale w jakich okolicznościach? Przed, w trakcie czy po? Uściślij Kochana, bardzo
                  proszę....

                  :)))
                  • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:16
                    Za Kondratem w "C.K. Dezerterzy": "W trakcie najbardziej!" :D
                    • twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:20
                      A po zdezerterował? :DDD
                      • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:21
                        Świntuch i padalec!!! :DDDDDDDDDD
                        • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:22
                          Nie, nie pedalec. Choć ukuł oficjalną wersję dla mamy swej ukochanej, że mu
                          ptaszka na froncie urwało :D
                          • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:27
                            Wiesz, ja tak ogólnie :)))
                  • twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:22
                    Nie, nie... to jest pytanie otwarte! ;D Rany, a Ty od razu o jednym ;DD
                    Trzeba facetom dać szansę na wymyślenie własnej odpowiedzi :D
      • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:29
        A deska to nie to, gdzie jest skrzynia biegów? Hmmm, no nie znam się kompletnie :|
    • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:28
      Nie wiem, czemu do panów?
      To co jest bezpośrednio pod szybą, to podszybie.
      To co widzi kierowca (całość) to kokpit. To co mam po prawej stronie, to tunel
      środkowy (miejsce z którego wyrasta dźwignia zmiany biegów.
      To co pokazuje mu wskazania i jest przeważnie za szybką - to deska rozdzielcza :)
      • twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:30
        > Nie wiem, czemu do panów?

        ;))) telepaton.
      • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:30
        Ja szukam tej całości, w dodatku na dwie poduszki powietrzne. I nie wiem o co
        pytać się dokładnie:)))

        A dla panów? Bo ja baba jestem i sobie nie radzę z problemem, myślałam,z e
        większość pań ma taki problem :))))
        • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:31
          Kokpit gapciu. Ale na wszelki wypadek możesz dodać, że cały kokpit.
          • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:34
            dziękuję serdecznie :) a mi podpowiadano: podszybie, ale to chyba jest na
            zewnątrz? tam, gdzie wycieraczki? Prawda?
            :DDD
            • mabiwy Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:35
              nie , podszybie, też dobrze
            • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:36
              Podszybie, to górna część kokpitu :)
              • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:38
                U mnie do wymiany musi być całość - jak na zdjęciu, bo wszystko jest niejako w
                jednym kawałku. Dosłownie cały przód - ta plastikowa obudowa :))))
          • mabiwy Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:35
            dla mnie konsola, ale jesli powiesz deska rozdzielcz z wyposażeniem
            to spacjalista i tak bedzie wiedział
            • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:36
              :)))))) no muszę wreszcie cholerstwo wymienić :( i do lakiernika dać i wreszcie
              wszystko wychuchać:)))) - miałam ostatnio dwa razy stłuczkę, żadna nie z mojej
              winy! :)
              • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:38
                I odpaliło Ci poduchy???
                • gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:47
                  Nie :))))))

                  Po prostu brzydko coś tam wygląda i chce aby było ładnie :)))

                  Kiedy się rozbiłam tak na serio, ze zniszczeniem dwóch samochodów, jeździłam
                  jeszcze cytrynką bez poduszek :))) Wyszłam cało, więc przypuszczam, ze umrę na
                  coś innego :)))
                  • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:03
                    Jeśli coś tylko brzydko wygląda - nie wymieniaj. Żaden warsztat nie spasuje
                    części tak, jak fabryka i zacznie Ci w tym aucie wszystko trzeszczeć. Lepiej
                    odnowić to co się spaskudziło.
            • lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:37
              dla mnie konsola (środkowa), to ta część, gdzie masz sterowanie
              nawiewem/klimatyzacją, system audio i (ewentualnie) nawigację
              • mabiwy Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:42
                środkowa tak, ale to popularne nazewnictwo dla całości. Kokpit
                pewnie prawidłowe, ale używane raczej w odniesieniu do rajdów albo
                wyścigów, i maszyn latających

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka