gapuchna 30.07.09, 10:16 Jak nazywa się w samochodzie ta część pod przednią szybą? Półka? kokpit? To wszystko - cała obudowa w której znajduje się i kierownica i nawiewy i radio.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:28 Chodzi mi o to całe - ta obudowa w której mieści się wszystko z przodu i która sięga az pod przednią szybę: [img]https://moto24.tv/jamnik/img/galeria/2044/kia_clarus_2_5.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:28 Dla mnie też :) i czemu to ma być tylko dla panów pytanie? Miałam nadzieję na coś bardziej... drastycznego :D Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:31 Cukiereczku, ależ zaraz wymyślę coś drastycznego? tylko podpowiedz w jakim kierunku powinnam iść :))) :DDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:34 Taaaa, jakbyś potrzebowała podpowiedzi! :DD Tak samo jak kot potrzebuje pomocy w zaatakowaniu krewetki ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:35 Niunia!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ proszę!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDD (kot i szperka - szpyrka? :D) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:08 ;D ale mnie podpuszczasz. Dobra: jako że dziś występuję tu w roli zombie, to proszę: zapytaj ich jak to jest być mężczyzną? :DDD a pies boi się kiełbasy! Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:14 Ale w jakich okolicznościach? Przed, w trakcie czy po? Uściślij Kochana, bardzo proszę.... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:16 Za Kondratem w "C.K. Dezerterzy": "W trakcie najbardziej!" :D Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:21 Świntuch i padalec!!! :DDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:22 Nie, nie pedalec. Choć ukuł oficjalną wersję dla mamy swej ukochanej, że mu ptaszka na froncie urwało :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:22 Nie, nie... to jest pytanie otwarte! ;D Rany, a Ty od razu o jednym ;DD Trzeba facetom dać szansę na wymyślenie własnej odpowiedzi :D Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:29 A deska to nie to, gdzie jest skrzynia biegów? Hmmm, no nie znam się kompletnie :| Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:28 Nie wiem, czemu do panów? To co jest bezpośrednio pod szybą, to podszybie. To co widzi kierowca (całość) to kokpit. To co mam po prawej stronie, to tunel środkowy (miejsce z którego wyrasta dźwignia zmiany biegów. To co pokazuje mu wskazania i jest przeważnie za szybką - to deska rozdzielcza :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:30 > Nie wiem, czemu do panów? ;))) telepaton. Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:30 Ja szukam tej całości, w dodatku na dwie poduszki powietrzne. I nie wiem o co pytać się dokładnie:))) A dla panów? Bo ja baba jestem i sobie nie radzę z problemem, myślałam,z e większość pań ma taki problem :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:31 Kokpit gapciu. Ale na wszelki wypadek możesz dodać, że cały kokpit. Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:34 dziękuję serdecznie :) a mi podpowiadano: podszybie, ale to chyba jest na zewnątrz? tam, gdzie wycieraczki? Prawda? :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:36 Podszybie, to górna część kokpitu :) Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:38 U mnie do wymiany musi być całość - jak na zdjęciu, bo wszystko jest niejako w jednym kawałku. Dosłownie cały przód - ta plastikowa obudowa :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mabiwy Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:35 dla mnie konsola, ale jesli powiesz deska rozdzielcz z wyposażeniem to spacjalista i tak bedzie wiedział Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:36 :)))))) no muszę wreszcie cholerstwo wymienić :( i do lakiernika dać i wreszcie wszystko wychuchać:)))) - miałam ostatnio dwa razy stłuczkę, żadna nie z mojej winy! :) Odpowiedz Link Zgłoś
gapuchna Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:47 Nie :)))))) Po prostu brzydko coś tam wygląda i chce aby było ładnie :))) Kiedy się rozbiłam tak na serio, ze zniszczeniem dwóch samochodów, jeździłam jeszcze cytrynką bez poduszek :))) Wyszłam cało, więc przypuszczam, ze umrę na coś innego :))) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 11:03 Jeśli coś tylko brzydko wygląda - nie wymieniaj. Żaden warsztat nie spasuje części tak, jak fabryka i zacznie Ci w tym aucie wszystko trzeszczeć. Lepiej odnowić to co się spaskudziło. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:37 dla mnie konsola (środkowa), to ta część, gdzie masz sterowanie nawiewem/klimatyzacją, system audio i (ewentualnie) nawigację Odpowiedz Link Zgłoś
mabiwy Re: Pytanie do panów. 30.07.09, 10:42 środkowa tak, ale to popularne nazewnictwo dla całości. Kokpit pewnie prawidłowe, ale używane raczej w odniesieniu do rajdów albo wyścigów, i maszyn latających Odpowiedz Link Zgłoś